VIPPO odstąpienie od umowy

Odstąpienie od umowy VIPPO opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

ZAPLO

RRSO 132.40%

Od 21 do 75 lat
Ile od ZAPLO

1 000 - 6 000 zł

Na ile od ZAPLO

3 miesiące

Przedłużenie spłaty: możliwe o 1 miesiąc

Wandoo

RRSO 311.90%

Od 20 lat - bez górnego limitu
Ile od Wandoo

100 - 8 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile od Wandoo

30 dni

Przedłużenie spłaty: zaloguj się do Wandoo i skorzystaj z przedłużenia spłaty pożyczki

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Odstąpienie od umowy VIPPO lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty):

Odstąpienie od umowy VIPPO

RRSO 95.40%

Od 18 do 25 lat
Ile od VIPPO

1000 - 10 000 zł

Na ile od VIPPO

6-36 miesięcy

Odstąpienie od umowy VIPPOPrzysługuje Ci 14 dni na odstąpienie od umowy VIPPO, bez ponoszenia żadnych opłat. Nie musisz VIPPO podawać powodu odstąpienia od umowy.
Najważniejsze informacje o VIPPO znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "VIPPO Odstąpienie od umowy"

Czym jest odstąpienie od umowy? Kiedy mogę odstąpić?

VIPPO odstąpienie od umowy - sprawdź kiedy można to zrobić. VIPPO odstąpienie od umowy - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w zakresie odstąpienia od umowy VIPPO, albo daj znać jeśli opisywane warunki odstąpienia od umowy zmieniły się.

W jaki sposób można odstąpić od umowy pożyczki w VIPPO? Zgodnie z polskim prawem każdemu klientowi, który zawarł z VIPPO umowę pożyczki, przysługuje 14 dni na odstąpienie od umowy, bez żadnych opłat. Nie musisz też uzasadniać swojej decyzji, możesz odstąpić od umowy VIPPO bez podawania powodu.

Aby odstąpienie zostało przeprowadzone poprawnie, należy w ciągu 14 dni od zawarcia umowy pożyczki z VIPPO wysłać stosowne oświadczenie. Wzór odstąpienia od umowy powinien zostać dołączony do Twojej umowy pożyczki VIPPO, przykładowy wzór znajdziesz też poniżej.

Dokument odstąpienia od umowy należy wydrukować, wypełnić (nie zapomnij podpisać) i dostarczyć do VIPPO.

W jaki sposób dostarczyć odstąpienie od umowy? Można wysłać je listem poleconym, aby posiadać potwierdzenie nadania listu, na które (w razie potrzeby) będzie można się powołać. Innym sposobem jest dostarczenie odstąpienia od umowy bezpośrednio do siedziby VIPPO - postępując w ten sposób pamiętaj o pobraniu potwierdzeniu (np. na ksero odstąpienia od umowy ze stemplem). Poniżej adres VIPPO:

VIPPO Sp. z o.o. ul. Solec 22, 00-410 Warszawa
- zalecamy przejście na stronę www VIPPO i sprawdzenie czy podany adres korespondencyjny jest aktualny!

Po wysłaniu do VIPPO odstąpienia od umowy oczekuj na zaakceptowanie go przez VIPPO. O akceptacji zostaniesz powiadomiony listownie, mailowo lub telefonicznie. Od czasu powiadomienia masz 30 dni na zwrócenie do VIPPO całkowitej pożyczonej sumy pieniędzy, bez żadnych kosztów (bez prowizji czy oprocentowania).

Odstąpiłeś od umowy VIPPO? Próbowałeś odstąpić od umowy VIPPO ale z jakiegoś powodu nie udało się tego zrobić? Daj znać w komentarzu, dyskutuj na forum albo podziel się z innymi Czytelnikami opinią o VIPPO.

Odstąpienie od umowy - wzór pisma

Poniżej znajdziesz wzór pisma odstąpienia od umowy VIPPO. To jedynie wzór pisma "oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", ale możesz go skopiować, wypełnić i wysłać do VIPPO lub pobrać i zmienić pismo wg własnej potrzeby.

 

                                                                                miejscowość i data: ...........................................................

 

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

imię, nazwisko i adres konsumenta                                        nazwa i adres przedsiębiorstwa

 

 

 

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

 

 

Oświadczam, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz. 827) odstępuję od umowy nr ............................................ zawartej dnia ............................................ dotyczącej zakupu towaru/usługi ........................... ........................................ .......................................... .......................................... ..........................................

 

 

                                                                                                                                  ...................................................

                                                                                                                                  podpis konsumenta

 

(zalecamy też aby sprawdzić aktualny wzór odstąpienia od umowy i aktualny adres korespondencyjny na stronie VIPPO)

VIPPO odstąpienie od umowy opinie

VIPPO odstąpienie od umowy brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

VIPPO odstąpienie od umowy opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń VIPPO odstąpienie od umowy forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Więcej o odstąpieniu od umowy VIPPO

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "VIPPO odstąpienie od umowy" - znajdziesz na niej więcej informacji o odstąpieniu od umowy VIPPO. Na stronie VIPPO odstąpienie od umowy będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów VIPPO, zapoznanie się z logowaniem VIPPO i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku VIPPO - zapraszamy.

RRSO95.40% (RRSO przykład reprezentatywny)
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty VIPPO zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż VIPPO:

Vivus

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 19 do 78 lat
Ile od Vivus

100 - 7200 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile od Vivus

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka gratis

FENIKO

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile od FENIKO

300 - 5000 zł

✔️ bez BIG
Na ile od FENIKO

30 - 61 dni

Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

VIPPO odstąpienie od umowy - wzór pisma Odstąpienie od umowy pożyczki VIPPO, kiedy można odstąpić od umowy VIPPO? Wzory pism odstąpienia od umowy.