Rata Pro odstąpienie od umowy

Odstąpienie od umowy Rata Pro

RRSO 321.00%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Rata Pro?

1000 - 60 000 zł

✔️ bazy zależne od pożyczkodawcy
Na ile pożyczę od Rata Pro?

1 - 48 miesięcy

Odstąpienie od umowy Rata ProPrzysługuje Ci 14 dni na odstąpienie od umowy Rata Pro, bez ponoszenia żadnych opłat. Nie musisz Rata Pro podawać powodu odstąpienia od umowy.
Najważniejsze informacje o Rata Pro znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Rata Pro Odstąpienie od umowy" - zobacz też pełny opis Rata Pro.

Czym jest odstąpienie od umowy? Kiedy mogę odstąpić?

Rata Pro odstąpienie od umowy - sprawdź kiedy można to zrobić. Rata Pro odstąpienie od umowy - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w zakresie odstąpienia od umowy Rata Pro, albo daj znać jeśli opisywane warunki odstąpienia od umowy zmieniły się.

W jaki sposób można odstąpić od umowy pożyczki w Rata Pro? Zgodnie z polskim prawem każdemu klientowi, który zawarł z Rata Pro umowę pożyczki, przysługuje 14 dni na odstąpienie od umowy, bez żadnych opłat. Nie musisz też uzasadniać swojej decyzji, możesz odstąpić od umowy Rata Pro bez podawania powodu.

Aby odstąpienie zostało przeprowadzone poprawnie, należy w ciągu 14 dni od zawarcia umowy pożyczki z Rata Pro wysłać stosowne oświadczenie. Wzór odstąpienia od umowy powinien zostać dołączony do Twojej umowy pożyczki Rata Pro, przykładowy wzór znajdziesz też poniżej.

Zwracamy uwagę, że Rata Pro to pośrednik finansowy.
Rozważając odstąpienie od umowy dla wniosku złożonego w Rata Pro warto o tym pamiętać, gdyż niezbędne może być (choć nie musi) złożenie oświadczenie o odstąpieniu od umowy u pożyczkodawcy, a nie u pośrednika, jakim jest Rata Pro. W przypadku pytań lub wątpliwości zalecamy kontakt z Rata Pro.

Dokument odstąpienia od umowy należy wydrukować, wypełnić (nie zapomnij podpisać) i dostarczyć do Rata Pro.

W jaki sposób dostarczyć odstąpienie od umowy? Można wysłać je listem poleconym, aby posiadać potwierdzenie nadania listu, na które (w razie potrzeby) będzie można się powołać. Innym sposobem jest dostarczenie odstąpienia od umowy bezpośrednio do siedziby Rata Pro - postępując w ten sposób pamiętaj o pobraniu potwierdzeniu (np. na ksero odstąpienia od umowy ze stemplem). Poniżej adres Rata Pro:

Finceptiv OÜ (14563072), adres siedziby: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Liivalaia tn 13
- zalecamy przejście na stronę www Rata Pro i sprawdzenie czy podany adres korespondencyjny jest aktualny!

Warto sprawdzić czy w Rata Pro oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość można wysłać w formie elektronicznej. Dlaczego? Taka forma oszczędzi czas potrzebny do udania się na pocztę, nie wspominając o koszcie zakupu znaczków pocztowych. Zalecamy przejście na stronę www Rata Pro i sprawdzenie czy Rata Pro przyjmuje oświadczenia odstąpienia od umowy w formie elektronicznej albo jakie są inne możliwości odstąpienia od umowy w Rata Pro!

Po wysłaniu do Rata Pro odstąpienia od umowy oczekuj na zaakceptowanie go przez Rata Pro. O akceptacji zostaniesz powiadomiony listownie, mailowo lub telefonicznie. Od czasu powiadomienia masz 30 dni na zwrócenie do Rata Pro całkowitej pożyczonej sumy pieniędzy, bez żadnych kosztów (bez prowizji czy oprocentowania).

Odstąpiłeś od umowy Rata Pro? Próbowałeś odstąpić od umowy Rata Pro ale z jakiegoś powodu nie udało się tego zrobić? Daj znać w komentarzu, dyskutuj na forum albo podziel się z innymi Czytelnikami opinią o Rata Pro.

Odstąpienie od umowy - wzór pisma

Poniżej znajdziesz wzór pisma odstąpienia od umowy Rata Pro. To jedynie wzór pisma "oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", ale możesz go skopiować, wypełnić i wysłać do Rata Pro lub pobrać i zmienić pismo wg własnej potrzeby.

 

                                                                                miejscowość i data: ...........................................................

 

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

imię, nazwisko i adres konsumenta                                        nazwa i adres przedsiębiorstwa

 

 

 

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

 

 

Oświadczam, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz. 827) odstępuję od umowy nr ............................................ zawartej dnia ............................................ dotyczącej zakupu towaru/usługi ........................... ........................................ .......................................... .......................................... ..........................................

 

 

                                                                                                                                  ...................................................

                                                                                                                                  podpis konsumenta

 

(zalecamy też aby sprawdzić aktualny wzór odstąpienia od umowy i aktualny adres korespondencyjny na stronie Rata Pro)

Rata Pro odstąpienie od umowy opinie

Rata Pro odstąpienie od umowy brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Rata Pro odstąpienie od umowy opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Rata Pro odstąpienie od umowy forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Więcej o odstąpieniu od umowy Rata Pro

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Rata Pro odstąpienie od umowy" - znajdziesz na niej więcej informacji o odstąpieniu od umowy Rata Pro. Na stronie Rata Pro odstąpienie od umowy będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Rata Pro, zapoznanie się z logowaniem Rata Pro i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Rata Pro - zapraszamy.

RRSO321.00% (RRSO przykład reprezentatywny)
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Rata Pro zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.
Sprawdź na stronie Rata Pro