Getin Bank odstąpienie od umowy

Odstąpienie od umowy Kredyt gotówkowy Getin Bank

RRSO 13.20%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Getin Bank?

do 200 000 zł

Okres spłaty (raty)

3 - 120 miesięcy

Odstąpienie od umowy Getin BankPrzysługuje Ci 14 dni na odstąpienie od umowy Getin Bank, bez ponoszenia żadnych opłat. Nie musisz Getin Bank podawać powodu odstąpienia od umowy.
Najważniejsze informacje o Getin Bank znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Getin Bank Odstąpienie od umowy"

Czym jest odstąpienie od umowy? Kiedy mogę odstąpić?

Getin Bank odstąpienie od umowy - sprawdź kiedy można to zrobić. Getin Bank odstąpienie od umowy - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w zakresie odstąpienia od umowy Getin Bank, albo daj znać jeśli opisywane warunki odstąpienia od umowy zmieniły się.

W jaki sposób można odstąpić od umowy pożyczki w Getin Bank? Zgodnie z polskim prawem każdemu klientowi, który zawarł z Getin Bank umowę pożyczki, przysługuje 14 dni na odstąpienie od umowy, bez żadnych opłat. Nie musisz też uzasadniać swojej decyzji, możesz odstąpić od umowy Getin Bank bez podawania powodu.

Aby odstąpienie zostało przeprowadzone poprawnie, należy w ciągu 14 dni od zawarcia umowy pożyczki z Getin Bank wysłać stosowne oświadczenie. Wzór odstąpienia od umowy powinien zostać dołączony do Twojej umowy pożyczki Getin Bank, przykładowy wzór znajdziesz też poniżej.

Dokument odstąpienia od umowy należy wydrukować, wypełnić (nie zapomnij podpisać) i dostarczyć do Getin Bank.

W jaki sposób dostarczyć odstąpienie od umowy? Można wysłać je listem poleconym, aby posiadać potwierdzenie nadania listu, na które (w razie potrzeby) będzie można się powołać. Innym sposobem jest dostarczenie odstąpienia od umowy bezpośrednio do siedziby Getin Bank - postępując w ten sposób pamiętaj o pobraniu potwierdzeniu (np. na ksero odstąpienia od umowy ze stemplem). Poniżej adres Getin Bank:

Getin Noble Bank SA Rondo Ignacego Daszyńskiego 2 C 00-843 Warszawa
- zalecamy przejście na stronę www Getin Bank i sprawdzenie czy podany adres korespondencyjny jest aktualny!

Po wysłaniu do Getin Bank odstąpienia od umowy oczekuj na zaakceptowanie go przez Getin Bank. O akceptacji zostaniesz powiadomiony listownie, mailowo lub telefonicznie. Od czasu powiadomienia masz 30 dni na zwrócenie do Getin Bank całkowitej pożyczonej sumy pieniędzy, bez żadnych kosztów (bez prowizji czy oprocentowania).

Odstąpiłeś od umowy Getin Bank? Próbowałeś odstąpić od umowy Getin Bank ale z jakiegoś powodu nie udało się tego zrobić? Daj znać w komentarzu, dyskutuj na forum albo podziel się z innymi Czytelnikami opinią o Getin Bank.

Odstąpienie od umowy - wzór pisma

Poniżej znajdziesz wzór pisma odstąpienia od umowy Getin Bank. To jedynie wzór pisma "oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", ale możesz go skopiować, wypełnić i wysłać do Getin Bank lub pobrać i zmienić pismo wg własnej potrzeby.

 

                                                                                miejscowość i data: ...........................................................

 

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

imię, nazwisko i adres konsumenta                                        nazwa i adres przedsiębiorstwa

 

 

 

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

 

 

Oświadczam, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz. 827) odstępuję od umowy nr ............................................ zawartej dnia ............................................ dotyczącej zakupu towaru/usługi ........................... ........................................ .......................................... .......................................... ..........................................

 

 

                                                                                                                                  ...................................................

                                                                                                                                  podpis konsumenta

 

(zalecamy też aby sprawdzić aktualny wzór odstąpienia od umowy i aktualny adres korespondencyjny na stronie Getin Bank)

Getin Bank odstąpienie od umowy opinie

Getin Bank odstąpienie od umowy brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Getin Bank odstąpienie od umowy opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Getin Bank odstąpienie od umowy forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Odstąpienie od umowy Getin Bank pytania i odpowiedzi

Więcej o odstąpieniu od umowy Getin Bank

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Getin Bank odstąpienie od umowy" - znajdziesz na niej więcej informacji o odstąpieniu od umowy Getin Bank. Na stronie Getin Bank odstąpienie od umowy będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Getin Bank, zapoznanie się z logowaniem Getin Bank i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Getin Bank - zapraszamy.

🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Getin Bank zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż Getin Bank:

FENIKO

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile pożyczę od FENIKO?

300 - 5 000 zł

✔️ bez BIG
Na ile pożyczę od FENIKO?

30 - 61 dni

Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

OROS

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile pożyczę od OROS?

500 - 15 000 zł

Na ile pożyczę od OROS?

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: jeżeli masz problemy ze spłatą zadzwoń do działu windykacji
Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka gratis