Finansowe Posiłki odstąpienie od umowy

Odstąpienie od umowy Finansowe Posiłki opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

ZAPLO

RRSO 132.40%

Od 21 do 75 lat
Ile pożyczę od ZAPLO?

1 000 - 6 000 zł

Na ile pożyczę od ZAPLO?

3 miesiące

Przedłużenie spłaty: możliwe o 1 miesiąc

Finbo

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile pożyczę od Finbo?

500 - 15 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od Finbo?

30 dni

Przedłużenie spłaty: możliwość przedłużenia spłaty okresu - zadzwoń do Finbo
Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Odstąpienie od umowy Finansowe Posiłki lub do szczegółowego opisu:

Odstąpienie od umowy Finansowe Posiłki

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 do 73 lat
Ile pożyczę od Finansowe Posiłki?

200 - 8000 zł

✔️ bez BIK, bez BIG
Na ile pożyczę od Finansowe Posiłki?

10 - 30 dni

Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka bez opłat

Odstąpienie od umowy Finansowe PosiłkiPrzysługuje Ci 14 dni na odstąpienie od umowy Finansowe Posiłki, bez ponoszenia żadnych opłat. Nie musisz Finansowe Posiłki podawać powodu odstąpienia od umowy.
1. Finansowe PosiłkiPromocja: pierwsza pożyczka bez opłat, od 200 do 3000 zł na 30 dni
Najważniejsze informacje o Finansowe Posiłki znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Finansowe Posiłki Odstąpienie od umowy" - zobacz też pełny opis Finansowe Posiłki.

Czym jest odstąpienie od umowy? Kiedy mogę odstąpić?

Finansowe Posiłki odstąpienie od umowy - sprawdź kiedy można to zrobić. Finansowe Posiłki odstąpienie od umowy - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w zakresie odstąpienia od umowy Finansowe Posiłki, albo daj znać jeśli opisywane warunki odstąpienia od umowy zmieniły się.

W jaki sposób można odstąpić od umowy pożyczki w Finansowe Posiłki? Zgodnie z polskim prawem każdemu klientowi, który zawarł z Finansowe Posiłki umowę pożyczki, przysługuje 14 dni na odstąpienie od umowy, bez żadnych opłat. Nie musisz też uzasadniać swojej decyzji, możesz odstąpić od umowy Finansowe Posiłki bez podawania powodu.

Aby odstąpienie zostało przeprowadzone poprawnie, należy w ciągu 14 dni od zawarcia umowy pożyczki z Finansowe Posiłki wysłać stosowne oświadczenie. Wzór odstąpienia od umowy powinien zostać dołączony do Twojej umowy pożyczki Finansowe Posiłki, przykładowy wzór znajdziesz też poniżej.

Dokument odstąpienia od umowy należy wydrukować, wypełnić (nie zapomnij podpisać) i dostarczyć do Finansowe Posiłki.

W jaki sposób dostarczyć odstąpienie od umowy? Można wysłać je listem poleconym, aby posiadać potwierdzenie nadania listu, na które (w razie potrzeby) będzie można się powołać. Innym sposobem jest dostarczenie odstąpienia od umowy bezpośrednio do siedziby Finansowe Posiłki - postępując w ten sposób pamiętaj o pobraniu potwierdzeniu (np. na ksero odstąpienia od umowy ze stemplem). Poniżej adres Finansowe Posiłki:

Aventus Group Sp. z o.o. ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B, 15-888 Białystok
- zalecamy przejście na stronę www Finansowe Posiłki i sprawdzenie czy podany adres korespondencyjny jest aktualny!

Warto sprawdzić czy w Finansowe Posiłki oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość można wysłać w formie elektronicznej. Dlaczego? Taka forma oszczędzi czas potrzebny do udania się na pocztę, nie wspominając o koszcie zakupu znaczków pocztowych. Zalecamy przejście na stronę www Finansowe Posiłki i sprawdzenie czy Finansowe Posiłki przyjmuje oświadczenia odstąpienia od umowy w formie elektronicznej albo jakie są inne możliwości odstąpienia od umowy w Finansowe Posiłki!

Po wysłaniu do Finansowe Posiłki odstąpienia od umowy oczekuj na zaakceptowanie go przez Finansowe Posiłki. O akceptacji zostaniesz powiadomiony listownie, mailowo lub telefonicznie. Od czasu powiadomienia masz 30 dni na zwrócenie do Finansowe Posiłki całkowitej pożyczonej sumy pieniędzy, bez żadnych kosztów (bez prowizji czy oprocentowania).

Odstąpiłeś od umowy Finansowe Posiłki? Próbowałeś odstąpić od umowy Finansowe Posiłki ale z jakiegoś powodu nie udało się tego zrobić? Daj znać w komentarzu, dyskutuj na forum albo podziel się z innymi Czytelnikami opinią o Finansowe Posiłki.

Odstąpienie od umowy - wzór pisma

Poniżej znajdziesz wzór pisma odstąpienia od umowy Finansowe Posiłki. To jedynie wzór pisma "oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", ale możesz go skopiować, wypełnić i wysłać do Finansowe Posiłki lub pobrać i zmienić pismo wg własnej potrzeby.

 

                                                                                miejscowość i data: ...........................................................

 

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

imię, nazwisko i adres konsumenta                                        nazwa i adres przedsiębiorstwa

 

 

 

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

 

 

Oświadczam, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz. 827) odstępuję od umowy nr ............................................ zawartej dnia ............................................ dotyczącej zakupu towaru/usługi ........................... ........................................ .......................................... .......................................... ..........................................

 

 

                                                                                                                                  ...................................................

                                                                                                                                  podpis konsumenta

 

(zalecamy też aby sprawdzić aktualny wzór odstąpienia od umowy i aktualny adres korespondencyjny na stronie Finansowe Posiłki)

Finansowe Posiłki odstąpienie od umowy opinie

Finansowe Posiłki odstąpienie od umowy brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Finansowe Posiłki odstąpienie od umowy opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Finansowe Posiłki odstąpienie od umowy forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Odstąpienie od umowy Finansowe Posiłki pytania i odpowiedzi

Więcej o odstąpieniu od umowy Finansowe Posiłki

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Finansowe Posiłki odstąpienie od umowy" - znajdziesz na niej więcej informacji o odstąpieniu od umowy Finansowe Posiłki. Na stronie Finansowe Posiłki odstąpienie od umowy będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Finansowe Posiłki, zapoznanie się z logowaniem Finansowe Posiłki i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Finansowe Posiłki - zapraszamy.

RRSO0.00% RRSO promocja, 2056.86% RRSO przykład reprezentatywny
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Finansowe Posiłki zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż Finansowe Posiłki:

Provident

RRSO 15.01%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Provident?

500 - 20 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od Provident?

12 - 36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: Przesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat

Pożyczka PLUS

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 do 73 lat
Ile pożyczę od Pożyczka PLUS?

300 - 15 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile pożyczę od Pożyczka PLUS?

10 - 45 dni

Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Sprawdź na stronie Finansowe Posiłki