123pożyczki odstąpienie od umowy

Odstąpienie od umowy 123pożyczki opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

ZAPLO

RRSO 132.40%

Od 21 do 75 lat
Ile od ZAPLO

1 000 - 6 000 zł

Na ile od ZAPLO

3 miesiące

Przedłużenie spłaty: możliwe o 1 miesiąc

Wandoo

RRSO 311.90%

Od 20 lat - bez górnego limitu
Ile od Wandoo

100 - 8 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile od Wandoo

30 dni

Przedłużenie spłaty: zaloguj się do Wandoo i skorzystaj z przedłużenia spłaty pożyczki

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Odstąpienie od umowy 123pożyczki lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty):

Odstąpienie od umowy 123pożyczki

RRSO 110%

Od 20 do 70 lat
Ile od 123pożyczki

100 - 20000 zł

Na ile od 123pożyczki

3 - 24 miesięcy

Odstąpienie od umowy 123pożyczkiPrzysługuje Ci 14 dni na odstąpienie od umowy 123pożyczki, bez ponoszenia żadnych opłat. Nie musisz 123pożyczki podawać powodu odstąpienia od umowy.
1. 123pożyczkiPromocja: za darmo, od 1000 do 2000 zł na 30 dni
Najważniejsze informacje o 123pożyczki znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "123pożyczki Odstąpienie od umowy"

Czym jest odstąpienie od umowy? Kiedy mogę odstąpić?

123pożyczki odstąpienie od umowy - sprawdź kiedy można to zrobić. 123pożyczki odstąpienie od umowy - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w zakresie odstąpienia od umowy 123pożyczki, albo daj znać jeśli opisywane warunki odstąpienia od umowy zmieniły się.

W jaki sposób można odstąpić od umowy pożyczki w 123pożyczki? Zgodnie z polskim prawem każdemu klientowi, który zawarł z 123pożyczki umowę pożyczki, przysługuje 14 dni na odstąpienie od umowy, bez żadnych opłat. Nie musisz też uzasadniać swojej decyzji, możesz odstąpić od umowy 123pożyczki bez podawania powodu.

Aby odstąpienie zostało przeprowadzone poprawnie, należy w ciągu 14 dni od zawarcia umowy pożyczki z 123pożyczki wysłać stosowne oświadczenie. Wzór odstąpienia od umowy powinien zostać dołączony do Twojej umowy pożyczki 123pożyczki, przykładowy wzór znajdziesz też poniżej.

Dokument odstąpienia od umowy należy wydrukować, wypełnić (nie zapomnij podpisać) i dostarczyć do 123pożyczki.

W jaki sposób dostarczyć odstąpienie od umowy? Można wysłać je listem poleconym, aby posiadać potwierdzenie nadania listu, na które (w razie potrzeby) będzie można się powołać. Innym sposobem jest dostarczenie odstąpienia od umowy bezpośrednio do siedziby 123pożyczki - postępując w ten sposób pamiętaj o pobraniu potwierdzeniu (np. na ksero odstąpienia od umowy ze stemplem). Poniżej adres 123pożyczki:

Involum Spółka z o.o. Aleja Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa
- zalecamy przejście na stronę www 123pożyczki i sprawdzenie czy podany adres korespondencyjny jest aktualny!

Po wysłaniu do 123pożyczki odstąpienia od umowy oczekuj na zaakceptowanie go przez 123pożyczki. O akceptacji zostaniesz powiadomiony listownie, mailowo lub telefonicznie. Od czasu powiadomienia masz 30 dni na zwrócenie do 123pożyczki całkowitej pożyczonej sumy pieniędzy, bez żadnych kosztów (bez prowizji czy oprocentowania).

Odstąpiłeś od umowy 123pożyczki? Próbowałeś odstąpić od umowy 123pożyczki ale z jakiegoś powodu nie udało się tego zrobić? Daj znać w komentarzu, dyskutuj na forum albo podziel się z innymi Czytelnikami opinią o 123pożyczki.

Odstąpienie od umowy - wzór pisma

Poniżej znajdziesz wzór pisma odstąpienia od umowy 123pożyczki. To jedynie wzór pisma "oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", ale możesz go skopiować, wypełnić i wysłać do 123pożyczki lub pobrać i zmienić pismo wg własnej potrzeby.

 

                                                                                miejscowość i data: ...........................................................

 

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

imię, nazwisko i adres konsumenta                                        nazwa i adres przedsiębiorstwa

 

 

 

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

 

 

Oświadczam, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz. 827) odstępuję od umowy nr ............................................ zawartej dnia ............................................ dotyczącej zakupu towaru/usługi ........................... ........................................ .......................................... .......................................... ..........................................

 

 

                                                                                                                                  ...................................................

                                                                                                                                  podpis konsumenta

 

(zalecamy też aby sprawdzić aktualny wzór odstąpienia od umowy i aktualny adres korespondencyjny na stronie 123pożyczki)

123pożyczki odstąpienie od umowy opinie

123pożyczki odstąpienie od umowy brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

123pożyczki odstąpienie od umowy opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń 123pożyczki odstąpienie od umowy forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Odstąpienie od umowy 123pożyczki pytania i odpowiedzi

Więcej o odstąpieniu od umowy 123pożyczki

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "123pożyczki odstąpienie od umowy" - znajdziesz na niej więcej informacji o odstąpieniu od umowy 123pożyczki. Na stronie 123pożyczki odstąpienie od umowy będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów 123pożyczki, zapoznanie się z logowaniem 123pożyczki i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku 123pożyczki - zapraszamy.

RRSO110% (RRSO przykład reprezentatywny)
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty 123pożyczki zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż 123pożyczki:

ZAPLO

RRSO 132.40%

Od 21 do 75 lat
Ile od ZAPLO

1 000 - 6 000 zł

Na ile od ZAPLO

3 miesiące

Przedłużenie spłaty: możliwe o 1 miesiąc

OROS

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile od OROS

500 - 15 000 zł

Na ile od OROS

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: jeżeli masz problemy ze spłatą zadzwoń do działu windykacji
Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka gratis

123pożyczki odstąpienie od umowy - wzór pisma Odstąpienie od umowy pożyczki 123pożyczki, kiedy można odstąpić od umowy 123pożyczki? Wzory pism odstąpienia od umowy.