Usunięcie konta w Wonga

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Wonga

200 - 15 000 zł

Na ile od Wonga

2 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Więcej na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Usunięcie kontaJak usunąć konto Wonga? Usunięcie konta Wonga - zaloguj się do wonga.pl aby sprawdzić czy można usunąć Wonga oraz czy warto usuwać konto Wonga?
1. WongaPromocja: pierwsza pożyczka za darmo, od 200 do 3000 zł na 61 dni
Najważniejsze o Wonga na
 • ☎️Wonga kontakt
 • 💸Wonga pożyczka
 • Wonga opinie
 • 🔒Wonga logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "Wonga Jak usunąć konto"

  Usunięcie konta Wonga

  Usunięcie konta Wonga, wniosek o usunięcie konta Wonga, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto Wonga oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta Wonga.

  Czy warto usunąć konto Wonga?

  Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w Wonga, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym Wonga muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez Wonga przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

  Zanim usuniesz konto w Wonga zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w Wonga (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od Wonga SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów Wonga z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta Wonga aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z Wonga przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

  Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w Wonga (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę Wonga oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto Wonga i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do Wonga albo przejść na stronę Wonga (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również Wonga), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

  Jak usunąć konto Wonga? Jak odwołać zgody marketingowe? W każdej chwili możesz wycofać udzieloną Wonga wcześniej zgodę marketingową. Wystarczy, że wyślesz e-mail na adres: kontakt(at)wonga.pl z prośbą o wycofanie Twoich danych osobowych.

  Wonga jak usunąć konto? Warto wiedzieć, że wycofanie zgody Wonga nie działa wstecz i obowiązuje od momentu jej wycofania. Pamiętaj też, że zawsze masz prawo do zaktualizowania i sprostowania swoich danych, które zostały podane w Wonga podczas rejestracji i aplikacji o pierwszą pożyczkę (Wonga Moje Konto) oraz o tym, że dane osobowe i finansowe podane podczas składania wniosku powinny być aktualne i kompletne - możesz je zaktualizować wchodząc na Wonga Moje Konto.

  Będąc użytkownikiem Wonga masz również żądać ograniczenia przetwarzania lub usunięcia Danych Osobowych - aby to zrobić skontaktuj się z Wonga albo zajrzyj do polityki prywatności.

  Usuwanie konta

  Informacje na ten temat można znaleźć w regulaminie serwisu Wonga.pl, poniżej wybrane fragmenty (pytania / wątpliwości - skontaktuj się z infolinią Wonga):

  Wirtualne konto (z § 9) Użytkownikowi korzystającemu z pośrednictwa platform agregujących oferty pożyczkowe, który poprzez wskazane wyżej platformy wnioskuje o pożyczkę w Wonga, zakładane jest wirtualne Konto w Serwisie. [...] Jeżeli Użytkownik nie wyrazi zgody na założenie Konta, bądź zrezygnuje w trakcie procesu wnioskowania o pożyczkę, wirtualne Konto zostanie usunięte. [...]

  Odstąpienie i wypowiedzenie (z § 11) Użytkownikowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy o założenie Konta, bez podania przyczyny, poprzez złożenie oświadczenia w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia. W przypadku korzystania przez Użytkownika z usług odpłatnych odstąpienie i wypowiedzenie umowy o Konto będzie możliwe z chwilą zakończenia realizowania usługi odpłatnej. Wypowiedzenie lub odstąpienie od Umowy Ramowej jest równoznaczne z wypowiedzeniem lub odstąpieniem od umowy o założenie Konta.

  (i w naszej ocenie naistotniejszy punkt regulaminu)

  Czas trwania umowy o założenie konta (z § 12) Świadczenie usług w zakresie zawartej umowy o założenie Konta następuje na czas nieokreślony, natomiast Użytkownik ma prawo do wypowiedzenia i do odstąpienia od umowy o założenie Konta zgodnie z § 11 Regulaminu. Umowa o założenie Konta ulega rozwiązaniu na skutek jej wypowiedzenia przez którąkolwiek ze stron, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku korzystania przez Użytkownika z usług odpłatnych będzie to możliwe z chwilą zakończenia realizowania usługi. Wraz z odstąpieniem lub wypowiedzeniem umowy o założenie Konta, Konto uważa się za zdezaktywowane.

  (źródło: wonga.pl/regulamin-serwisu)

  Logowanie Wonga

  Wonga logowanie - jeżeli posiadasz już konto Wonga, to zaloguj się. W tym celu przejdź na stronę Wonga, na której wprowadź wybierz opcję Moje konto albo Zaloguj się - w obydwu przypadkach przejdziesz na stronę logowania Wonga, na której wprowadź:

  I naciśnij zaloguj się. Jeżeli jesteś nowym klientem i nie posiadasz jeszcze konta Wonga, aby się zalogować złóż wniosek - (jak zalogować się) dodatkowe inf. pod zrzutem ekranu.

  Wonga logowanie - jeżeli logowanie do Wonga.pl nie powiedzie się, gdyż podasz niepoprawne dane, Wonga wyświetli komunikat: Przepraszamy, nierozpoznany adres email, PESEL lub hasło. Przypominamy też, że początkowo Wonga funkcjonowała (i reklamowała) się pod adresem Wonga.com, dlatego też możesz też spotkać się z pojęciem wonga.com zaloguj albo Moje Konto Wonga i podobnie brzmiącym podobnie. I przypominamy również, że loginem Wonga jest adres e-mail podany w procesie rejestracji lub numer PESEL (możesz wybrać, którego loginu chcesz użyć lub używać tych loginów zamiennie).

  Tworząc lub zmieniając hasło logowania Wonga musisz pamiętać, że Twoje hasło Wonga powinno zawierać co najmniej 8 znaków, w tym minimum:

  Wonga logowanie do konta - tworząc hasło logowania do konta Wonga zaleca się, aby do hasła logowania dodać również znak specjalny.

  Zmiana hasła

  Jeżeli nie pamiętasz hasła do Wonga logowanie (login Wonga to adres e-mail lub PESEL), to będąc na stronie Wonga kliknij Zmień hasło. Z kolei jeżeli pamiętasz hasło logowania Wonga, to w każdym momencie możesz je zmienić na koncie w Wonga (profil klienta Wonga). Co więcej, nawet jeżeli pamiętasz dane do logowania, to dla Twojego bezpieczeństwa Wonga zaleca dokonać zmiany hasła logowania przynajmniej raz na pół roku.

  jak zmienić hasło logowania?

  Wybierz sposób zmiany hasła logowania Wonga:

  W kolejnym kroku wpiszesz numer telefonu komórkowego lub adres e-mail powiązany z Twoim kontem w wonga.com.

  Zmiana hasła na e-mail

  Jeżeli chcesz zmienić hasło logowania Wonga i wybierzesz opcję Wyślij e-mail z linkiem do zmiany hasła, to

  a w kolejnym kroku

  Zmiana hasła na SMS

  Z kolei SMS-owa zmiana hasła Wonga i wybierzesz opcję Wyślij hasło tymczasowe SMS-em, to w kolejnym kroku

  Zmiana hasła Wonga przez telefon

  Hasło tymczasowe logowania Wonga możesz także uzyskać, dzwoniąc na numer +22 388 88 88 lub +48 660 168 100 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00, a w soboty i niedziele w godz. 9:00-17:00 (za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy). W trakcie rozmowy konsultant Wonga wygeneruje hasło tymczasowe, które otrzymasz na swój numer telefonu, login Wonga to Twój PESEL albo email. Ważne jest, abyś miał dostęp do numeru telefonu, który jest zarejestrowany w Wonga.

  Warto też wiedzieć, że rozmowę możesz zamówić na stronie internetowej Wonga - kliknij przycisk i przejdź do Wonga.

  Sesja zakończona

  Uwaga, po zalogowaniu się do Wonga i określonym okresie bezczynności z Twojej strony, zostaniesz automatycznie wylogowany/-a z systemu Wonga. W takim wypadku ujrzysz komunikat o takiej (lub zbliżonej treści - w przypadku wątpliwości skontaktuj się z Wonga, tutaj też Wonga kontakt):

  Twoja sesja została zakończona.

  Prosimy zaloguj się ponownie. Przepraszamy za niedogodności, ale wylogowanie następuje automatycznie po określonym czasie w celach zachowania bezpieczeństwa.

  Zaloguj się


  RRSO0.00% RRSO promocja, 19.90% RRSO przykład reprezentatywny
  Usunięcie kontaJak usunąć konto Wonga? konta Wonga - zaloguj się do wonga.pl aby sprawdzić czy można usunąć Wonga oraz czy warto usuwać konto Wonga?
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Wonga zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

   

  🦉promocja❗
  RRSO od 0%

  Od 18 lat - bez górnego limitu
  Ile od Wonga

  200 - 15 000 zł

  Na ile od Wonga

  2 - 48 miesięcy

  Przedłużenie spłaty: do 3 razy
  Więcej na stronie
  🚩pierwsza pożyczka za darmo

  Jak usunąć konto Wonga? Usunięcie konta w Wonga❗ na Oferty Pożyczek: jak usunąć konto Wonga, wycofanie zgody, usunięcie danych osobowych, dezaktywacja konta Wonga, wypowiedzenie umowy

  Jak usunąć konto Wonga? Usunięcie konta w Wonga❗ ❌Jak usunąć konto Wonga❓ Chcesz skorzystać z prawa do usunięcia konta w Wonga i bycia zapomnianym✔️
  Jeśli chcesz wyrazić opinię albo przeczytać komentarze innych przejdź na stronę z pełnym opisem i możliwością wyrażania opinii: