Usunięcie konta w VIPPO

Jak usunąć konto VIPPO opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

 Smartney

RRSO 24.20%

Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

2000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile od Smartney

6 - 96 miesięcy

 Wonga

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Wonga

200 - 15 000 zł

Na ile od Wonga

2 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Więcej na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Jak usunąć konto VIPPO lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty):

Jak usunąć konto VIPPO

RRSO 95.40%

Od 18 do 25 lat
Ile od VIPPO

1000 - 10 000 zł

Na ile od VIPPO

6-36 miesięcy

Usunięcie kontaJak usunąć konto VIPPO? Usunięcie konta VIPPO - zaloguj się do vippo.pl aby sprawdzić czy można usunąć VIPPO oraz czy warto usuwać konto VIPPO?

Usunięcie konta VIPPO, wniosek o usunięcie konta VIPPO? Do złożenia wniosku o pożyczkę VIPPO nie ma potrzeby zakładania konta, a więc i usuwania. Jest konto VIPPO i można je usunąć? ⭐Podziel się opinią na ten temat.

Skorzystałeś z oferty VIPPO, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w VIPPO (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę VIPPO ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w VIPPO i/albo usunąć swoje konto VIPPO (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w VIPPO?

Jak usunąć konto VIPPO?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto VIPPO - firma ich nie udostępnia na swojej stronie www.

Wiesz jak usunąć konto VIPPO? Podziel się tą informacją z innymi - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto VIPPO?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w VIPPO, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym VIPPO muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez VIPPO przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w VIPPO zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w VIPPO (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od VIPPO SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów VIPPO z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta VIPPO aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z VIPPO przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w VIPPO (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę VIPPO oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto VIPPO i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do VIPPO albo przejść na stronę VIPPO (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również VIPPO), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Usunięcie konta w VIPPO opinie

Usunięcie konta w VIPPO brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Usunięcie konta w VIPPO opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w VIPPO forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

VIPPO Logowanie

W VIPPO nie znajdziesz tradycyjnego logowania, z którym spotkasz się w ramach innych pożyczek lub kont bankowych. Ale do skorzystania z pożyczki konieczne jest wypełnienie wniosku o pożyczkę.

Na stronie podaj:

 • imię i nazwisko
 • nr pesel
 • adres email i nr telefonu

Zaznacz także wymagane zgody, a jeśli któreś z pól nie zostanie lub zostanie niepoprawnie wypełnione otrzymasz komunikat:

 • Imię nie może pozostać bez wartości.
 • Nazwisko nie może pozostać bez wartości.
 • PESEL nie może pozostać bez wartości.
 • Adres e-mail nie może pozostać bez wartości.
 • Numer telefonu nie może pozostać bez wartości.
 • Zgoda musi zostać zaznaczona

Więcej o usuwaniu konta VIPPO

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w VIPPO" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta VIPPO. Na stronie Usunięcie konta w VIPPO będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów VIPPO, zapoznanie się z logowaniem VIPPO i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku VIPPO - zapraszamy.

O VIPPO na
 • ☎️VIPPO kontakt
 • 💸VIPPO pożyczka
 • VIPPO opinie
 • 🔒VIPPO logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "VIPPO Jak usunąć konto"
  RRSO95.40% (RRSO przykład reprezentatywny)
  Usunięcie kontaJak usunąć konto VIPPO? konta VIPPO - zaloguj się do vippo.pl aby sprawdzić czy można usunąć VIPPO oraz czy warto usuwać konto VIPPO?
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty VIPPO zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Może zainteresują Cię też oferty lub promocje niż VIPPO:

   Wonga

  🦉promocja❗
  RRSO od 0%

  Od 18 lat - bez górnego limitu
  Ile od Wonga

  200 - 15 000 zł

  Na ile od Wonga

  2 - 48 miesięcy

  Przedłużenie spłaty: do 3 razy
  Więcej na stronie
  🚩pierwsza pożyczka za darmo

   FENIKO

  🦉promocja❗
  RRSO od 0%

  Od 20 do 75 lat
  Ile od FENIKO

  300 - 4000 zł

  ✔️ bez BIG
  Na ile od FENIKO

  30 - 61 dni

  Więcej na stronie
  🚩pierwsza pożyczka za darmo

  Jak usunąć konto VIPPO? Usunięcie konta w VIPPO❗ ❌Jak usunąć konto VIPPO❓ Chcesz skorzystać z prawa do usunięcia konta w VIPPO i bycia zapomnianym✔️