Usunięcie konta w RataDo

Jak usunąć konto RataDo opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

 Smartney

RRSO 24.20%

Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

2000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile od Smartney

6 - 96 miesięcy

 Provident

RRSO 19.75%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Provident

300 - 20 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile od Provident

3 - 36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: Przesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Jak usunąć konto RataDo lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty):

Jak usunąć konto RataDo

RRSO z umowy%

Od 20 do 80 lat
Ile od RataDo

500 - 20 000 zł

✔️ bazy zależne od pożyczkodawcy
Na ile od RataDo

2 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: na warunkach określonych w umowie

Usunięcie kontaJak usunąć konto RataDo? Usunięcie konta RataDo - zaloguj się do ratado.pl aby sprawdzić czy można usunąć RataDo oraz czy warto usuwać konto RataDo?

Usunięcie konta RataDo, wniosek o usunięcie konta RataDo? Do złożenia wniosku o pożyczkę RataDo nie ma potrzeby zakładania konta, a więc i usuwania. Jest konto RataDo i można je usunąć? ⭐Podziel się opinią na ten temat.

Skorzystałeś z oferty RataDo, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w RataDo (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę RataDo ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w RataDo i/albo usunąć swoje konto RataDo (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w RataDo?

Jak usunąć konto RataDo?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto RataDo - firma ich nie udostępnia na swojej stronie www.

Wiesz jak usunąć konto RataDo? Podziel się tą informacją z innymi - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto RataDo?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w RataDo, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym RataDo muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez RataDo przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w RataDo zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w RataDo (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od RataDo SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów RataDo z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta RataDo aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z RataDo przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w RataDo (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę RataDo oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto RataDo i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do RataDo albo przejść na stronę RataDo (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również RataDo), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Usunięcie konta w RataDo opinie

Usunięcie konta w RataDo brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Usunięcie konta w RataDo opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w RataDo forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Logowanie Ratado

Czy należy się zalogować od RataDo aby skorzystać z pożyczki? Nie! W Ratado wystarczy złożyć wniosek, w Ratado również nie znajdziesz tradycyjnego logowania znanego z innych pożyczek:

 • strefa klienta Ratado albo
 • logowanie Ratado czy też
 • problemy z logowaniem, zapomniane hasło Ratado itp.

Dane te nie istnieją na stronie www, gdyż Ratado nie jest firmą pożyczkową ale pośrednikiem finansowym. Co zamiast logowania Ratado?

Jeżeli jesteś nowym klientem Ratado, to nie musisz się rejestrować, należy złożyć wniosek o pożyczkę na stronie Ratado. Zamiast logowania Ratado należy pamiętać o zasada bezpiecznego wypełniania wniosku o pożyczkę, są one podobne do zasad bezpiecznego logowania Ratado i które znajdzesz też na tej stronie.

Warto też wiedzieć, że RataDo to pożyczka bez grosza - weryfikacji tożsamości pożyczkobiorcy dokonuje kurier, który dostarcza umowę.

Jak usunąć konto RataDo - pytania i odpowiedzi

Więcej o usuwaniu konta RataDo

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w RataDo" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta RataDo. Na stronie Usunięcie konta w RataDo będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów RataDo, zapoznanie się z logowaniem RataDo i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku RataDo - zapraszamy.

O RataDo na
 • ☎️RataDo kontakt
 • 💸RataDo pożyczka
 • RataDo opinie
 • 🔒RataDo logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "RataDo Jak usunąć konto"
  RRSOz umowy% (RRSO przykład reprezentatywny)
  Usunięcie kontaJak usunąć konto RataDo? konta RataDo - zaloguj się do ratado.pl aby sprawdzić czy można usunąć RataDo oraz czy warto usuwać konto RataDo?
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty RataDo zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż RataDo:

   Wonga

  🦉promocja❗
  RRSO od 0%

  Od 18 lat - bez górnego limitu
  Ile od Wonga

  200 - 15 000 zł

  Na ile od Wonga

  2 - 48 miesięcy

  Przedłużenie spłaty: do 3 razy
  Więcej na stronie
  🚩pierwsza pożyczka za darmo

   FENIKO

  🦉promocja❗
  RRSO od 0%

  Od 20 do 75 lat
  Ile od FENIKO

  300 - 4000 zł

  ✔️ bez BIG
  Na ile od FENIKO

  30 - 61 dni

  Więcej na stronie
  🚩pierwsza pożyczka za darmo

  Jak usunąć konto RataDo? Usunięcie konta w RataDo❗ ❌Jak usunąć konto RataDo❓ Chcesz skorzystać z prawa do usunięcia konta w RataDo i bycia zapomnianym✔️