Usunięcie konta w Rapida Money

Jak usunąć konto Rapida Money opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

 Provident

RRSO 19.75%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Provident

300 - 20 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile od Provident

3 - 36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: Przesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat

 Vivus

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 19 do 78 lat
Ile od Vivus

100 - 7500 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile od Vivus

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
Więcej na stronie
🚩pierwsza pożyczka gratis

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Jak usunąć konto Rapida Money lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty):

Jak usunąć konto Rapida Money

RRSO 49.9%

Od 18 do 75 lat
Ile od Rapida Money

2500 - 25 000 zł

✔️ bez BIK, bez BIG, bez KRD, bez ERIF
Na ile od Rapida Money

12 - 60 mies.

Usunięcie kontaJak usunąć konto Rapida Money? Usunięcie konta Rapida Money - zaloguj się do rapidamoney.pl aby sprawdzić czy można usunąć Rapida Money oraz czy warto usuwać konto Rapida Money?

Usunięcie konta Rapida Money, wniosek o usunięcie konta Rapida Money? Do złożenia wniosku o pożyczkę Rapida Money nie ma potrzeby zakładania konta, a więc i usuwania. Jest konto Rapida Money i można je usunąć? ⭐Podziel się opinią na ten temat.

Skorzystałeś z oferty Rapida Money, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w Rapida Money (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę Rapida Money ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w Rapida Money i/albo usunąć swoje konto Rapida Money (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w Rapida Money?

Jak usunąć konto Rapida Money?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto Rapida Money - firma ich nie udostępnia na swojej stronie www.

Wiesz jak usunąć konto Rapida Money? Podziel się tą informacją z innymi - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto Rapida Money?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w Rapida Money, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym Rapida Money muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez Rapida Money przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w Rapida Money zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w Rapida Money (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od Rapida Money SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów Rapida Money z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta Rapida Money aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z Rapida Money przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w Rapida Money (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę Rapida Money oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto Rapida Money i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do Rapida Money albo przejść na stronę Rapida Money (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również Rapida Money), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Usunięcie konta w Rapida Money opinie

Usunięcie konta w Rapida Money brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Usunięcie konta w Rapida Money opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w Rapida Money forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Logowanie Rapida Money

Logowanie Rapida Money

Rapida logowanie - czy należy się zalogować od Rapida Money aby skorzystać z pożyczki? Nie! W Rapida Money nie znajdziesz tradycyjnego logowania znanego z innych pożyczek:

 • strefa klienta Rapida Money albo
 • logowanie Rapida Money czy też
 • Rapida logowanie pesel
 • problemy z logowaniem, zapomniane hasło Rapida, Rapida logowanie itp.

Dane te nie istnieją na stronie www. Co zamiast logowania Rapida Money?

Jeżeli jesteś nowym klientem Rapida Money, to musisz się zarejestrować (Rapida Money rejestracja) - odsyłamy do akapitu z rejestracją, konieczne będzie potwierdzenie danych.

W przypadku Rapida Money zamiast logowania należy pamiętać o zasada bezpiecznego wypełniania wniosku o pożyczkę, są one podobne do zasad bezpiecznego logowania Rapida, które znajdzesz też na tej stronie.

Dokonaj Płatności

Ważnym elementem jest także spłata pożyczki Rapida. Wykonując spłatę online pożyczki Rapida wykorzystujesz swój numer PESEL - należy więc postępowanie zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, które znajdziesz w kolejnych akapitach.

Wprowadź swój PESEL i naciśnij DALEJ. Jeżeli wprowadzisz błędne dane otrzymasz komunikat: Wpisz poprawny numer PESEL, jeśli PESEL będzie poprawny możesz kontynuować.

Więcej o usuwaniu konta Rapida Money

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w Rapida Money" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta Rapida Money. Na stronie Usunięcie konta w Rapida Money będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Rapida Money, zapoznanie się z logowaniem Rapida Money i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Rapida Money - zapraszamy.

O Rapida Money na
 • ☎️Rapida Money kontakt
 • 💸Rapida Money pożyczka
 • Rapida Money opinie
 • 🔒Rapida Money logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "Rapida Money Jak usunąć konto"
  RRSO49.9% (RRSO przykład reprezentatywny)
  Usunięcie kontaJak usunąć konto Rapida Money? konta Rapida Money - zaloguj się do rapidamoney.pl aby sprawdzić czy można usunąć Rapida Money oraz czy warto usuwać konto Rapida Money?
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Rapida Money zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Może zainteresują Cię też oferty lub promocje niż Rapida Money:

   Provident

  RRSO 19.75%

  Od 18 lat - bez górnego limitu
  Ile od Provident

  300 - 20 000 zł

  ✔️ bez KRD, bez ERIF
  Na ile od Provident

  3 - 36 miesięcy

  Przedłużenie spłaty: Przesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat

   Vivus

  🦉promocja❗
  RRSO od 0%

  Od 19 do 78 lat
  Ile od Vivus

  100 - 7500 zł

  ✔️ bez KRD, bez ERIF
  Na ile od Vivus

  1 - 30 dni

  Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
  Więcej na stronie
  🚩pierwsza pożyczka gratis

  Jak usunąć konto Rapida Money? Usunięcie konta w Rapida Money❗ ❌Jak usunąć konto Rapida Money❓ Chcesz skorzystać z prawa do usunięcia konta w Rapida Money i bycia zapomnianym✔️