Usunięcie konta w Net Credit

Jak usunąć konto Net Credit

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 70 lat
Ile pożyczę od Net Credit?

100 - 10 000 zł

Na ile pożyczę od Net Credit?

30 dni

Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Usunięcie kontaJak usunąć konto Net Credit? Usunięcie konta Net Credit - zaloguj się do netcredit.pl aby sprawdzić czy można usunąć Net Credit oraz czy warto usuwać konto Net Credit?
1. Net CreditPromocja: pierwsza pożyczka za darmo, od 100 do 10 000 zł na 30 dni
Najważniejsze informacje o Net Credit znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Net Credit Jak usunąć konto" - zobacz też pełny opis Net Credit.

Jak usunąć konto Netcredit?

Jesteś albo byłeś klientem NetCredit i zastanawiasz się jak usunąć konto NetCredit? To łatwe, gdyż w Net Credit konto, a co za tym idzie i dane klientów, przechowywane są nie dłużej, niż jest to konieczne do realizacji umowy pożyczki. Po spłacie pożyczki konto Net Credit jest usuwane. Jeśli chcesz to potwierdzić zadzwoń na infolinię Net Credit.

Przysługuje Tobie prawo do (szczegółowe inf. w polityce prywatności Net Credit):

  • a) dostępu do przetwarzanych danych oraz otrzymania ich kopii,
  • b) prawo do sprostowania danych,
  • c) prawo do usunięcia danych (w szczególności gdy są nadmiarowe lub nieprawdziwe),
  • d) prawo do ograniczenia przetwarzania danych,
  • e) prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych ze względu na Twoją szczególną sytuację (w przypadku gdy podstawą przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes Administratora),
  • f) prawo do przenoszenia danych, g) prawo do cofnięcia zgody – jeżeli dane osobowe przetwarzane są na podstawie Twojej zgody, możesz ją cofnąć w każdym czasie przy czym cofnięcie zgody nie wpłynie na wcześniej dokonane czynności przetwarzania.

gdzie wspomniany powyżej Administrator to Fincard spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 87, 00-844 Warszawa

Usunięcie konta Net Credit, wniosek o usunięcie konta Net Credit, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto Net Credit oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta Net Credit.

Czy warto usunąć konto Net Credit?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w Net Credit, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym Net Credit muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez Net Credit przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w Net Credit zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w Net Credit (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od Net Credit SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów Net Credit z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta Net Credit aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z Net Credit przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w Net Credit (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę Net Credit oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto Net Credit i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do Net Credit albo przejść na stronę Net Credit (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również Net Credit), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Usunięcie konta w Net Credit opinie

Usunięcie konta w Net Credit brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Usunięcie konta w Net Credit opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w Net Credit forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Jak usunąć konto Net Credit - pytania i odpowiedzi

Więcej o usuwaniu konta Net Credit

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w Net Credit" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta Net Credit. Na stronie Usunięcie konta w Net Credit będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Net Credit, zapoznanie się z logowaniem Net Credit i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Net Credit - zapraszamy.

RRSO0.00% RRSO promocja, 482.64% RRSO przykład reprezentatywny
Usunięcie kontaJak usunąć konto Net Credit? konta Net Credit - zaloguj się do netcredit.pl aby sprawdzić czy można usunąć Net Credit oraz czy warto usuwać konto Net Credit?
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Net Credit zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż Net Credit:

Net Credit

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 70 lat
Ile pożyczę od Net Credit?

100 - 10 000 zł

Na ile pożyczę od Net Credit?

30 dni

Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

OROS

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile pożyczę od OROS?

500 - 15 000 zł

Na ile pożyczę od OROS?

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: jeżeli masz problemy ze spłatą zadzwoń do działu windykacji
Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka gratis

Jak usunąć konto Net Credit? Usunięcie konta w Net Credit❗ na Oferty Pożyczek: jak usunąć konto NetCredit, prawo do usunięcia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu

Logowanie i usuwanie konta w Net Credit