Net Credit

Net Credit to szybka pożyczka na kartę na dowód bez zabezpieczeń, a maksymalna kwota pożyczki Net Credit to nawet 3000 zł. Chwilówka NetCredit udzielana jest online, dlatego w celu złożenia wniosku niezbędny jest dowód osobisty, adres e-mail, komputer, podłączenie do Internetu oraz rachunek bankowy - pożyczka online w 15 minut. 👉Pierwsza pożyczka Net Credit na karcie (Apple Pay / Google Pay) bez opłat od 100 do 10 000 zł na 30 dni❗ Wniosek o wydanie wirtualnej karty kredytowej i udzielenie limitu kredytowego składasz jeden raz. Po pozytywnej decyzji kredytowej możesz w dowolny sposób korzystać ze środków aż przez 360 dni, karta dostępne jest natychmiastowo po zawarciu umowy. Sprawdź też czy w przypadku problemów ze spłatą istnieje możliwość refinansowania pożyczki.

Pożyczka Net Credit

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 70 lat
Ile pożyczę od Net Credit?

100 - 10 000 zł

Na ile pożyczę od Net Credit?

30 dni

Idź do Net Credit
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Wymagania Net Credit

Sprawdź 💡wymagania Net Credit, zobacz jakie są minimalne wymagania Net Credit, poznaj warunki i wymogi stawiane przez Net Credit, sprawdź czy możesz złożyć wniosek. Napisz w komentarzu jeśli wymagania Net Credit zmieniły się.

Wymagania Net Credit

🎂Wiek: od 20 do 70 lat.

✍Do ️rejestracji Net Credit przygotuj dowód osobisty, telefon komórkowy, numer rachunku bankowego, adres e-mail, rejestracja Net Credit możliwa jest ⏰przez 24h/7 i bez wychodzenia z domu.

✍Do złożenia wniosku Net Credit niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, adres e-mail, do wniosku Net Credit wymagane są regularne dochody, wniosek Net Credit złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca.

Inne Wymagania Net Credit? - poinformuj nas o zmianie wymagań stawianych przez Net Credit albo innych istotnych informacjach związanych z Net Credit, dziękujemy 🙂.

Wymagania Net Credit

Ile od Net Credit

Ile mogę pożyczyć od Net Credit? Jaka jest maksymalną kwotę pożyczki Net Credit? Sprawdź ile pożyczysz:

 • 💰minimalna kwota pożyczki Net Credit to 100 PLN
 • 💰maksymalna kwota pożyczki Net Credit to 10 000 PLN

⏰W obydwu przypadkach Net Credit oferuje pieniądze na okres 30 dni, warto też wiedzieć, że ostateczna kwota pożyczyki Net Credit zależy od Twojej zdolności kredytowej.

Net Credit inna kwota pożyczki? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie kwoty pożyczki Net Credit, jeżeli minimalna lub maksymalna kwota Net Credit jest inna niż ta, którą prezentujemy, dziękujemy 🙂.

Na ile od Net Credit

Na ile pożyczę od Net Credit? Jaki jest maksymalny okres spłaty pożyczki Net Credit? Sprawdź na ile, tj. na jaki okres czasu pożyczysz od Net Credit:

 • ⏰pożyczka Net Credit to oferta na okres 30 dni

Oczywiście pożyczkę Net Credit możesz zwrócić wcześniej, niż wynika to z harmonogramu spłat pożyczki.

Net Credit inny okres spłaty? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków spłaty dla pożyczki Net Credit, dziękujemy 🙂.

Od ilu lat Net Credit

Od ilu lat pożyczka Net Credit? Jaki jest MINIMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę Net Credit?

Net Credit udziela pożyczek dla osób w wieku ✔️od 20 lat.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób bardzo młodych, Net Credit może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od Net Credit uzyskasz na stronie pożyczki. 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Net Credit

Net Credit inny minimalny wiek (inny wiek od ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki Net Credit, dziękujemy 🙂.

Do ilu lat Net Credit

Do ilu lat pożyczka Net Credit? Jaki jest MAKSYMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę Net Credit? A może to pożyczka bez limitu wieku?

Net Credit udziela pożyczek i górny limit wieku dla pożyczki Net Credit to ✔️do 70 lat.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób w podeszłym wieku, Net Credit może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od Net Credit uzyskasz na stronie pożyczki, 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Net Credit

Net Credit inny maksymalny wiek (inny wiek do ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki Net Credit, dziękujemy 🙂.

Bazy Net Credit

Jakie bazy sprawdza Net Credit? Czy Net Credit weryfikuje bazy BIK, BIG, KRD, ERIF? Czy sprawdza inne bazy? Sprawdź jakie sprawdza:

 • ❌Net Credit sprawdza BIK
 • ❌Net Credit sprawdza BIG
 • ✔️Net Credit nie sprawdza KBIG => Net Credit bez KBIG
 • ❌Net Credit sprawdza KRD
 • ❌Net Credit sprawdza ERIF
 • ✔️Net Credit nie sprawdza ZBP => Net Credit bez ZBP
 • ✔️Net Credit nie sprawdza CRIF => Net Credit bez CRIF
 • ✔️Net Credit nie sprawdza PWIP => Net Credit bez PWIP

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Net Credit.

Czy Net Credit sprawdza inne bazy? Albo Net Credit nie sprawdza wymienionych baz? - jeśli wiesz to, to poinformuj nas w komentarzu o tym, jakie bazy sprawdza Net Credit a my podzielimy się informacją z innymi Czytelnikami, dziękujemy 🙂.

Pożyczka Net Credit

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 70 lat
Ile pożyczę od Net Credit?

100 - 10 000 zł

Na ile pożyczę od Net Credit?

30 dni

Idź do Net Credit
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Rejestracja Net Credit

Jesteś nowym klientem NetCredit? Aby wziąć pożyczkę musisz się zarejestrować. Do rejestracji NetCredit przygotuj dowód osobisty, dostęp do telefonu komórkowego i adresu email, dostęp do swojego konta bankowego, a następnie przejdź na stronę NetCredit, na której okreś kwotę pożyczki - skorzystaj z suwaka i ustaw wymaganą kwotę i naciśnij przycisk Weź 3000 zł, gdzie 3000 zł to oczywiście przykładowa kwota pożyczki Net Credit na wirtualną kartę kredytową.

W kolejnym kroku wypełnij formularz kontaktowy, podaj:

 • Adres E-mail
 • Numer telefonu komórkowego
 • Hasło

Hasło logowania Net Credit musi składać się z minimum 6 znaków, w tym jedna wielka litera i jedna cyfra.

Oświadczenia i zgody:

 • Zapoznałem się i akceptuję postanowienia Ramowej Umowy Pożyczki, Regulaminu świadczenia usług drogą elektroniczną, Polityki Prywatności oraz Regulaminu Promocji (wymagane)
 • Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom biznesowym w przypadku negatywnego rozpatrzenia mojego wniosku o udzielenie pożyczki. (opcjonalne)
 • Wyrażam zgodę na przetarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych za pośrednictwem wybranego kanału dystrybucji: sms, kontakt telefoniczny, email (opcjonalne)

a następnie naciśnij Kontynuj, pełną treść znajdziesz na stronie NetCredit.

Wniosek Net Credit

NetCredit wniosek o wirtualną kartę kredytową NetCredit możesz złożyć 24/7 online i bez wychodzenia z domu. Zanim to zrobisz przygotuj:

 • dowód osobisty
 • dostęp do telefonu komórkowego i adresu email
 • dostęp do swojego konta bankowego

W trakcie procesu rejestracji wniosku NetCredit o kartę kredytową NetCredit będzie pytać Cię o inf., które pozwolą na wydanie decyzji kredytowej lub są wymagane przez przepisy prawa.

Kalkulator Net Credit

NetCredit kalkulator umożliwia obliczenie minimanej kwoty do zapłaty nowy klient, który nigdy nie zawarł umowy pożyczki z Net Credit lub za pośrednictwem Net Credit albo klient powracający, który kiedykolwiek zawarł umowę pożyczki z Net Credit lub za pośrednictwem Net Credit:

 • nowy klient: 3000 zł minimalna kwota do zapłaty 0 zł, spłata w całości 3000 zł
 • powracający klient: 5000 zł, minimalna kwota do zapłaty 800 zł, spłata w całości 5800 zł

minmalna kwota do zapłaty stanowi Prowizję za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.

Uwaga, kalkulator ma jedynie wartość informacyjną, sprawdź aktualne dane na stronie NetCredit.

Infolinia Net Credit

Infolinia Net Credit, dane kontaktowe, sprawdź w jakich godzinach dzwonić na infolinię Net Credit z pytaniami o pożyczkę Net Credit:

 • ☎️Net Credit infolinia 22 100 60 10
 • ⏲️Net Credit infolinia godziny pracy pn - pt 8:00 - 21:00, sb 8:00 - 20:00, n 9:00 - 20:00

Warto wiedzieć, że na infolinii Net Credit uzyskasz nie tylko informacje o posiadanej pożyczce Net Credit, bieżącej wysokości raty czy terminie spłaty pożyczki. Dowiesz się też o zadłużeniu po terminie spłaty, czy promocjach organizowanych przez Net Credit oraz uzyskasz pomoc przy problemach z logowaniem czy zmianie hasła.

zobacz też:

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Net Credit.

Godziny pracy infolinii Net Credit mogą się zmieniać, aktualne na stronie Net Credit.

Zmiana infolinii Net Credit? - poinformuj nas o zmianie nr telefonu na infolinię Net Credit albo o zmianie godzin pracy infolinii Net Credit, dziękujemy 🙂.

Godziny Net Credit

W jakich godzinach pracuje Net Credit? Sprawdź godziny pracy Net Credit i kiedy dzwonić do Biura Obsługi Klienta Net Credit / w jakich godzinach dzwonić na Infolinię Net Credit?

👉Uwaga! Wniosek o pożyczkę Net Credit możesz składać 24h/dobę, a godziny pracy biura Net Credit i konsultantów Net Credit to:

⏲️Godziny pracy Net Credit poniedziałek - piątek: 08:00 - 21:00
⏲️Godziny pracy Net Credit sobota: 08:00 - 20:00
⏲️Godziny pracy Net Credit niedziela: 09:00 - 20:00

⏲️Net Credit to pożyczka 24h/7/365
☎️Net Credit: 22 100 60 10

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Net Credit.

Uwaga! Godziny pracy Net Credit mogą się zmieniać, aktualne znajdziesz zawsze na stronie Net Credit. Inne godziny pracy Net Credit? Prosimy o informację w komentarzu.

Inne godziny pracyNet Credit? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie godzin pracy Net Credit, dziękujemy 🙂.

Kontakt Net Credit

Obsługa klienta Net Credit, 📞Net Credit Kontakt - aktualne informacje kontaktowe, telefon do Net Credit, kiedy najlepiej dzwonić. Inne dane kontaktowe Net Credit / telefon? ⭐Podziel się opinią w komentarzu.

Jaki kontakt Net Credit, jaki adres i telefon oraz godziny pracy Net Credit, przed kontaktem z Net Credit przygotuj dowód osobisty:

☎️Net Credit telefon: 22 100 60 10
⏲️Net Credit godziny: pn - pt 8:00 - 21:00, sb 8:00 - 20:00, n 9:00 - 20:00

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Net Credit.

Kontakt Net Credit to przede wszystkim Infolinia Net Credit, na której uzyskasz informacje o bieżącej chwilówce Net Credit, pomoc - jeśli nie możesz się zalogować do Net Credit bo nie pamiętasz hasła albo chcesz sprawdzić najnowsze promocje Net Credit.

Dane kontaktowe i godziny pracy Net Credit mogą się zmieniać, aktualne informacje dla Net Credit (i chwilówki) znajdziesz na stronie kontakt Net Credit, na którą odsyłamy.

Pożyczka Net Credit

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 70 lat
Ile pożyczę od Net Credit?

100 - 10 000 zł

Na ile pożyczę od Net Credit?

30 dni

Idź do Net Credit
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Adres Net Credit

Sprawdź adres Net Credit, dane adresowe do kontaktu pocztowego z Net Credit, dane siedziby. ⭐Podziel się opinią jeśli adres Net Credit zmienił się.

Jaki adres Net Credit? Sprawdź adres i dane teleadresowe Net Credit:

 • 🏠Prosta 68, 00-838 Warszawa - adres Net Credit,
 • ☎️22 100 60 10 - Net Credit kontakt.

Adres Net Credit - składając wniosek o pożyczkę sprawdź poprawność danych adresowych na stronie Net Credit lub infolinii Net Credit. A gdy umowę pożyczki zawierasz po raz pierwszy warto również powierdzić dane rejestrowe Net Credit, w tym NIP, REGON i KRS. Warto wiedzieć, kto udziela pożyczki i komu powierzasz swoje dane - czy Net Credit to nie oszustwo, albo firma krzak?

Szczegółowe informacje o adresie Net Credit uzyskasz na stronie, 👉naciśnij przycisk lub banner i przejdź na Net Credit.

Inny adres Net Credit? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie danych adresowych Net Credit, dziękujemy 🙂.

Logowanie Net Credit

Net Credit Logowanie - jesteś klientem Net Credit i chcesz się zalogować? Sprawdź jak zalogować się do Net Credit?

Aby to zrobić:

 • przejdź na stronę Net Credit logowanie,

na której będąc naciśnij przycisk Logowanie, a następnie zaloguj się do swojego konta NetCredit wprowadzając:

 • E-mail - podany w procesie rejestracji Net Credit - email to Twój login NetCredit
 • Hasło - ustawione przez Ciebie hasło logowania Net Credit, które składa się z minimum 6 znaków, w tym jedna wielka litera i jedna cyfra

Jeśli chcesz, aby wprowadzane hasło logowania Net Credit było widoczne, kliknij ikonę przypominającą 👁, wprowadź hasło, a następnie naciśnij przycisk Logowanie.

Net Credit logowanie - jeżeli podasz dane w niedopowiednim formacie system Net Credit wyświetli komunikat Podaj adres email i hasło, a jeśli login lub hasło nie będą poprawne wówczas ujrzysz Niepoprawne dane logowania - w obydwu przypadkach spróbuj ponownie wprowadzić wymagane dane logowania: login, którym jest adres e-mail i hasło albo skorzystaj z możliwości pomocy i wybierz Przypomnij hasło.

Oczywiście jeśli jesteś nowym klientem Net Credit i chcesz wnioskować o pożyczkę, to przed zalogowaniem do Net Credit należy się zarejestrować. I przypominamy, że login Net Credit to adres email podany w procesie rejestracji, na tej stronie znajdziesz też przykładowy ekran logowania Net Credit.

Bezpieczna spłata Net Credit

Bezpieczna spłata Net Credit: jak bezpiecznie spłacić Net Credit, jak nie nabrać się na oszusto "na Net Credit"?

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę Net Credit? Jak uniknąć oszustów podszywających się pod Net Credit? Przeczytaj. I już na wstępie informujemy, że Net Credit to nie oszustwo ale legalnie działająca firma pożyczkowa.

Jesteś klientem Net Credit i spłacasz pożyczkę? Sprawdź:

 • jak bezpieczenie spłacać pożyczkę Net Credit?
 • o czym warto pamiętać spłacając Net Credit?
 • na co zwracać uwagę dokonując spłaty Net Credit?
Zobacz też: 🔑bezpieczne logowanie Net Credit

Zmiana spłaty Net Credit? - poinformuj nas o warunków spłaty Net Credit albo innych istotnych informacjach związanych z pożyczką Net Credit, dziękujemy 🙂.

Bezpieczna spłata Net Credit

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę Net Credit? Spłacając pożyczkę Net Credit, pamiętaj o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa, w szczególności:

 • nigdy nie korzystaj z linków do dokonania spłaty pożyczki Net Credit przesyłanych przez osoby trzecie, chyba że masz absolutną pewność, że odnośnik ten został wysłany przez Net Credit. Najlepiej zweryfikuj tę informację i zadzwoń na infolinię Net Credit
 • zachowaj ostrożności wobec wiadomości wysyłanych z serwisów społecznościowych Facebook, NK czy Messenger albo serwisów aukcyjnych jak OLX zawierających prośbę o skorzystanie z przesłanego linku w celu dokonania spłaty pożyczki Net Credit. Odnośniki te mogą kierować Cię na fałszywą stronę Net Credit, na której może nastąpić wyłudzenie Twoich danych osobowych czy danych logowania
 • nie odpowiadaj na wiadomości wysłane z Facebook, OLX itp. a dotyczące spłaty pożyczki Net Credit,
 • nie ujawniaj swoich danych, w szczególności danych logowania Net Credit, czyli loginu i hasła
 • uważaj na oszustów - spłacając pożyczkę Net Credit lub jakąkolwiek inną czy też kredyt bankowy uważaj na oszustów, którzy podszywając się podszyć np. pod pracowników infolinii Net Credit próbują zdobyć Twoje dane logowania
 • fałszywe emaile - uważaj na fałszywe wiadomości, emaile czy przesyłki (rzekomo)  od Net Credit  informujące o zmianie konta do spłat pożyczki Net Credit! To bardzo stara sztuczka, na którą (niestety) nabiera się wiele osób. Konto do spłat Net Credit oczywiście może się zmienić, ale w takim przypadku otrzymasz aneks do umowy, a nie maila o zmianie rachunku do spłat. Pamiętaj też, że aktualne konto do spłat znajdziesz w Panelu Klienta Net Credit! Polecamy też kontakt telefoniczny z infolinią Net Credit

O czym warto pamiętać?

O czym warto pamiętać spłacając pożyczkę Net Credit? Spłacając Net Credit, pamiętaj przede wszystkim o terminach spłaty, gdyż spłata po terminie może wiązać się z dodatkowymi opłatami. I tak:

 • przelew bankowy - jeśli wykonujesz przelew z rachunku bankowego, to zrób to co najmniej z 1 dniowym wyprzedzeniem. Powinno być tak, że przelew wykonany z banku w pierwszej sesji Elixir w tym samym dniu znaleźć się na koncie Net Credit. I zazwyczaj tak będzie, ale zdarzają się na przykład awarie, przez które Twój przelew wyjdzie później. Co prawda w zawsze w takim przypadku możesz złożyć reklamację w banku, ale czy warto sobie tym zawracać głowę;
 • spłata na poczcie - jeśli wykonujesz spłatę Net Credit na poczcie, to spłatę taką wykonaj co najmniej z 2-dniowym wyprzedzeniem (bezpieczniej 3-dniowym);
 • szybkie płatności - spłacasz pożyczkę Net Credit korzystając z usługi tzw. szybkich płatności. Teoretycznie pieniądze na koncie Net Credit powinny znaleźć się w ciągu kilku minut. Tak być powinno, ale niestety nie zawsze jest. Czasami bank zgłasza komunikat mówiący o tym, że nie można skorzystać z szybkich płatności w ramach banku X. Sugerujemy więc nie bazować na tym rozwiązaniu, gdyż wówczas szybkie przelewy potrafią pójść w zwykłej sesji Elixir. Warto mieć też na uwadze, że nie wszystkie firmy (w tym Net Credit) muszą mieć konto w banku, w którym obsługiwane są szybkie płatności;
 • konto w tym samym banku - jeśli masz konto w tym samym banku, w którym rachunek ma także Net Credit, to jesteś w najlepszej sytuacji, możesz wykonać przelew w tym samym dniu, a nawet pod koniec dnia. Pamiętaj tylko, żeby przelew zlecić w godzinach pracy systemu bankowego – nie wszystkie systemy bankowe dostępne są 24h;
Pamiętaj, że nie liczy się data wykonania przelewu przez Ciebie, czy data wykonania przelewu na poczcie, ale data zaksięgowania środków na rachunku firmy pożyczkowej i że to Ty odpowiadasz za terminowy zwrot pożyczki, a nie poczta czy bank, z którego przelewasz pieniądze.

Na co zwracać uwagę?

Na co zwracać uwagę spłacając pożyczkę Net Credit? Dokonując spłaty pożyczki Net Credit, zwróć uwagę na:

 • prawidłowy tytuł przelewu - niektóre firmy pożyczkowe (być może także Net Credit) wymagają, aby w tytule przelewu znalazł się numer umowy pożyczki albo numer PESEL spłacającego. Brak tych informacji może spowodować opóźnienie w zaksięgowaniu Twojego przelewu albo nawet brak takiej możliwości - w takim wypadku wpłata powinna zostać zwrócona na Twoje konto, a pożyczka nie zostanie spłacona. Warto o tym pamiętać;
 • prawidłowy nr konta - poprawny numer rachunku bankowego to absolutna podstawa! Nawet jeśli wpiszesz zły tytuł przelewu, to w najgorszym wypadku pieniądze wrócą na Twoje konto. Jeżeli podasz zły numer konta - pieniądze nie zostaną przelane do Net Credit, ale do zupełnie innego odbiorcy! Jeżeli wykonujesz przelew na poczcie również to sprawdź! Zobacz też jak cofnąć przelew bankowy?;
 • bezpieczna spłata Net Credit i bezpieczeństwo przelew wszystkim - jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości nie ryzykuj, ale zapytaj albo zadzwoń na infolinię Net Credit. Lepiej zapytać, niż stracić pieniądze!
A pod koniec jeszcze raz informujemy, że Net Credit to nie oszustwo, to legalnie działająca firma pożyczkowa.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Net Credit.

Bezpieczeństwo Net Credit

💡Net Credit bezpieczeństwo - zobacz o czym warto pamiętać. Net Credit bezpieczeństwo - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w tej mierze, albo daj znać jeśli opisywane zmieniły się.

🔒Ikona zamkniętej kłódki, taką jak widzisz z lewej strony naszej strony i adres z https, to absolutna podstawa aby mówić o bezpieczeństwie na stronie Net Credit (lub jakiejkolwiek innej stronie internetowej o tematyce finansowej).

Czy strona bez kłódki i bez certyfikatu SSL jest zawsze niebezpieczna? Oczywiście nie musi tak być, ale firma finansowa stojąca za taką witryną wygląda na nieprofesjonalną, która dodatkowo nie dba o bezpieczeństwo swoich klientów.

Warto wiedzieć, że:

 • składając wniosek o pożyczkę Net Credit (podobnie dla innych firm), wpisujesz na stronie wiele wrażliwych danych: imię i nazwisko, pesel, adres zamieszkania, dane finansowe - podając je na nieszyfrowanej może to wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • zakładając konto na Net Credit definiujesz swoje dane logowania - login i hasło, wpisując je na nieszyfrowanej stronie narażasz się na ich utratę
 • logując się do profilu klienta Net Credit (ale podobnie dla innych firm), podajesz swój login oraz hasło, które powinno być znane tylko Tobie - podawanie ich na nieszyfrowanej witrynie może wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • nawet samo przebywanie na niezabezpieczonej stronie (bez https) może narazić Cię na niebezpieczeństwo, gdyż przeglądanie takiej strony może być monitorwane, modyfikowane lub rejestrowane przez cyberprzestępców
!! unikaj odwiedzania witryn www o tematyce finansowej, które nie posiadają ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https) !!

🦉W przypadku niektórych witryn www certyfikat SSL jest wręcz konieczny (strona z https i kłódką) jeśli witryna taka daje przynajmniej jedną z wymienionych poniżej możliwość (przykłady dla Net Credit):

 • utworzenia konta Net Credit
 • logowania do konta Net Credit (profil klienta Net Credit)
 • podawania danych kontaktowych do Net Credit czy zapisywania się do newslettera Net Credit
 • korzystania z wyszukiwarki Net Credit
 • podawania Net Credit danych osobistych lub danych finansowych
 • aktualizacji danych osobistych, danych kontaktowych lub danych finansowych, zmiana loginu lub hasła logowania Net Credit
!! unikaj stron bez ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https), na której zamierzasz wykonać czynności, o których mowa powyżej !!

Na stronie znajdziesz również informacje o bezpiecznym logowaniu Net Credit i o tym na co zwrócić uwagę, aby spłata Net Credit była bezpieczna.

Windykacja Net Credit

Odwiedź stronę Net Credit aby uzyskać aktualne informacje nt. windykacji.

Jak usunąć konto Net Credit

Jesteś albo byłeś klientem NetCredit i zastanawiasz się jak usunąć konto NetCredit? To łatwe, gdyż w Net Credit konto, a co za tym idzie i dane klientów, przechowywane są nie dłużej, niż jest to konieczne do realizacji umowy pożyczki. Po spłacie pożyczki konto Net Credit jest usuwane. Jeśli chcesz to potwierdzić zadzwoń na infolinię Net Credit.

Przysługuje Tobie prawo do (szczegółowe inf. w polityce prywatności Net Credit):

 • a) dostępu do przetwarzanych danych oraz otrzymania ich kopii,
 • b) prawo do sprostowania danych,
 • c) prawo do usunięcia danych (w szczególności gdy są nadmiarowe lub nieprawdziwe),
 • d) prawo do ograniczenia przetwarzania danych,
 • e) prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych ze względu na Twoją szczególną sytuację (w przypadku gdy podstawą przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes Administratora),
 • f) prawo do przenoszenia danych, g) prawo do cofnięcia zgody – jeżeli dane osobowe przetwarzane są na podstawie Twojej zgody, możesz ją cofnąć w każdym czasie przy czym cofnięcie zgody nie wpłynie na wcześniej dokonane czynności przetwarzania.

gdzie wspomniany powyżej Administrator to Fincard spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 87, 00-844 Warszawa

Pożyczka Net Credit

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 70 lat
Ile pożyczę od Net Credit?

100 - 10 000 zł

Na ile pożyczę od Net Credit?

30 dni

Idź do Net Credit
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Przypomnienie hasła Net Credit

Przypomnienie hasła Net Credit - jeżeli nie możesz zalogować się do Net Credit skorzystaj z opcji przypomnienia hasła. Po zmianie hasła i zalogowaniu się do profilu klienta możesz zmienić hasło, sprawdzić warunki pożyczki czy złożyć wniosek o kolejną.

Login Net Credit

Login Net Credit do zalogowania się i sprawdzenia warunków pożyczki Net Credit użyj loginu Net Credit, którym jest login e-mail, daj znać w komentarzu, jeśli Net Credit login jest inny niż uprzednio wymienione.

Login Net Credit, jak jest nr klienta Net Credit aby się zalogować i skąd uzyskać login Net Credit?

Identyfikator użytkownika Net Credit (ang. user identifier / user ID / login) to nazwa przypisana klientowi. Login / nr klienta używany jest podczas logowania Net Credit, umożliwia uprawniony dostęp do konta osobistego i do profilu klienta. W Net Credit login to E-mail podany w procesie rejestracji.

Do numeru klienta, czyli do identyfikatora, przypisane jest konto Net Credit (profil Net Credit / profil klienta) oraz ściśle określone dostępy w systemie - login Net Credit jest niezbędny do zalogowania się do konta osobistego, po uzyskaniu którego można sprawdzić warunki pożyczki, konto do spłat albo zawnioskować o kolejną pożyczkę.

Zmiana loginu Net Credit / login Net Credit inny niż E-mail? - poinformuj nas o zmianie sposobu logowania Net Credit albo innych istotnych informacjach związanych z loginem Net Credit, dziękujemy 🙂.

Kod rabatowy Net Credit

Od 1.08.2019 system rabatów NetCredit uległ zmianie i obowiązują kody rabatowe NetCredit, czyli elektroniczne kody rabatowe w postaci kodu alfanumerycznego, uprawniający do uzyskania zniżki poprzez wprowadzenie go na profilu klienta w NetCredit. Wysokość rabatu, w ramach kodu rabatowego NetCredit, będzie każdorazowo określana przez NetCredit.

Dla kogo kod rabatowy?

Uczestnikiem promocji mogą być jedynie osoby fizyczne, które dokonały rejestracji w serwisie NetCredit oraz złożyły aplikację o powtórzoną pożyczkę na stronie NetCredit albo telefonicznie.

Do otrzymania kodu rabatowego NetCredit konieczne jest także wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz brak jakiejkolwiek zaległości w spłacie poprzedniej pożyczki NetCredit.

Kod rabatowy NetCredit

Kod rabatowy NetCredit przekazywany jest drogą elektroniczną za pomocą wiadomości e-mail, SMS albo na dedykowanej stronie www. Otrzymany kod nie podlega przeniesieniu na osoby trzecie albo wymianie na gotówkę.

Wysokość udzielonego rabatu jest zmienna, zależna od rodzaju aktualnie prowadzonej promocji przez organizatora i jest określona przez kod rabatowy NetCredit, a zniżka obowiązuje jedynie w przypadku terminowej spłaty pożyczki, rozumiane jako spłata pożyczki z rabatem najpóźniej w dniu spłaty wynikającym z umowy.

Pożyczka udzielona w ramach promocyjnych warunków spłaty (na kod rabatowy NetCredit), o którą aplikuje pożyczkobiorca nie może przekroczyć kwoty 5000 zł, a okres kredytowania wynosi 30 dni.

Kod rabatowy - jak użyć?

Warunkiem możliwości korzystania przez pożyczkobiorcę z promocyjnych warunków spłaty jest:

 • wpisanie otrzymanego kodu rabatowego NetCredit, z zachowaniem oryginalnej pisowni, w miejscu wyznaczonym na profilu klienta w serwisie
 • złożenie wniosku o pożyczkę za pośrednictwem strony NetCredit najpóźniej w ostatnim dniu ważności kodu rabatowego NetCredit

Dodatkowe inf. w regulaminie netcredit.pl/support/questions/regulamin-programu-rabatowego/

Profil Klienta Net Credit

Profil Klienta Net Credit: ✔️jak bezpiecznie zalogować się do Profilu Klienta Net Credit? 🔒Problem z logowaniem do profilu klienta Net Credit.

🖱️Nie możesz zalogować się do profilu klienta Net Credit❓ Pamiętaj, że do (profilu klienta Net Credit) Twój login Net Credit: adres email podany podczas rejestracji - 🔒przycisk do zalogowania się do Net Credit znajdziesz w górnej, prawej części strony www Net Credit.

🦉Jeśli po przejściu na stronę www Net Credit przycisk logowania Net Credit (zaloguj / profil klienta Net Credit / strefa klienta) jest niedostępny lub niewidoczny, to może być konieczne kliknięcie przycisku z wnioskiem, kontakt czy FAQ Net Credit (najczęściej zadawane pytania) lub innego odnośnika na stronie logowania Net Credit!
Jeżeli nie możesz się zalogować do profilu klienta Net Credit, gdyż nie pamiętasz loginu lub hasła 🔑, zadzwoń na infolinię albo skorzystaj z możliwości odzyskania hasła (jeśli jest dostępny). Aby odzyskać hasło logowania Net Credit do profilu klienta Net Credit konieczny będzie Twój adres email / telefn komórkowy 📧.

Jeśli zmieniłeś(-aś) numer telefonu, nie pamiętasz emaila📧 albo nie ma możliwości odzyskania hasła🔑, tutaj ☎️ kontakt Net Credit, zadzwoń i zapytaj o profil klienta Net Credit i możliwość zalogowania albo o pożyczce Net Credit. A w kolejnych akapitach znajdziesz też dodatkowe informacje na temat bezpiecznego logowania Net Credit.

Zmieniony Profil Klienta Net Credit? - poinformuj nas o zmianie strony profilu klienta Net Credit albo innych istotnych informacjach związanych z profilem klienta Net Credit, dziękujemy 🙂.

Promocja Net Credit

Darmowa chwilówka? Sprawdź NetCredit - pierwsza darmowa pożyczka do 1500 zł z RRSO 0%. Organizatorem Promocji i pożyczkodawcą jest Ad Credit Sp. z o.o. oraz PPL Finance Sp. z o.o.

Dla kogo?

Promocja Net Credit skierowana jest do nowych klientów Net Credit tj. osób fizycznych, które przed skorzystaniem z promocji nie miały nigdy wcześniej zawartej żadnej umowy pożyczki pod marką Net Credit, z jakimkolwiek pożyczkodawcą. Warunkiem do skorzystania z promocji jest również pozytywna ocena zdolności kredytowej oraz złożenie wniosku o udzielenie pożyczki w kwocie od 100 do 1500 zł na okres od 7 do 30 dni poprzez dedykowany formularz internetowy lub telefonicznie.

Promocja polega na nienaliczaniu przez pożyczkodawcę żadnych kosztów związanych z udzieleniem pożyczki, za wyjątkiem odsetek za nieterminową spłatę pożyczki w przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, szczegółowe informacje w regulaminie promocji dostępnym na https://www.netcredit.pl/support/questions/regulamin-promocji-pierwszej-pozyczki-netcredit/

Reprezentatywny przykład dla pożyczki udzielonej przez instytucję pożyczkową, na rzecz której Net Credit Sp. z o.o. świadczy usługę pośrednictwa kredytowego: Dla przykładowej pożyczki 800 zł na 30 dni (Standardowe Warunki Spłaty): RRSO wynosi 0% (obliczone na dzień 18.05.2021); całkowita kwota pożyczki: 800 zł; oprocentowanie zmienne w skali roku: 0%; całkowity koszt pożyczki: 0 zł, w tym: Prowizja 0 zł, Odsetki 0 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 800 zł.

Kod promocyjny Net Credit

Darmowe kody promocyjne Net Credit, zniżki i aktualne rabaty do wykorzystania w Net Credit - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody promocyjne Net Credit, użyj kodu promocyjnego i ✔️️oszczędzaj pieniądze - szczegóły po kliknięciu na kupon rabatowy Net Credit.

Posiadasz kod promocyjny Net Credit? Super, z kodem promocyjnym koszt Twojej kolejnej pożyczki Net Credit będzie niższy! Znajdź kod promocyjny 7% Net Credit albo 15% rabatu do Net Credit! A może jeszcze więcej?

Kod promocyjny Net Credit to możliwość uzyskania kolejnej pożyczki ze zniżką. Na naszych stronach znajdziesz tylko sprawdzone kody promocyjne Net Credit (jeśli takowe posiadamy), kody promocyjne znalezione na oficjalnej stronie Net Credit albo w innych wiarygodnych źródłach i/lub otrzymane bezpośrednio od Net Credit - jeżeli jest inaczej, to wyraźnie o tym informujemy.

Pamiętaj, że tylko aktywny kod promocyjny Net Credit pozwoli Ci na uzyskanie zniżki od Net Credit - jeżeli posiadasz więcej niż jeden kod promocyjny Net Credit zalecamy użycie tego, który pozwoli Ci zaoszczędzić najwięcej.

Podzielimy się z Tobą na forum Oferty Pożyczek aktywnym kodem promocyjny Net Credit udostępnionym przez innych - jeżeli posiadasz promocyjny kod Net Credit, który nie będzie Ci potrzebny i którym możesz podzielić się z innymi, to wpisz kod promocyjny na forum oferty-pozyczek.pl albo wyślij do nas, a my podzielimy się nim z Czytelnikami.

Uwaga! Z góry zastrzegamy, że nie odpowiadamy za jakość kodów promocyjny Net Credit prezentowanych przez innych Czytelników na oferty-pozyczek.pl, taki kod promocyjny Net Credit może być użyty jedynie na własną odpowiedzialność.

Pożyczka Net Credit

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 70 lat
Ile pożyczę od Net Credit?

100 - 10 000 zł

Na ile pożyczę od Net Credit?

30 dni

Idź do Net Credit
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Pierwsza pożyczka Net Credit

Pierwszy raz w Net Credit? ✍Do rejestracji w Net Credit i złożenia wniosku potrzebny będzie dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, adres e-mail, do wniosku Net Credit wymagane są regularne dochody, rejestracja Net Credit / wniosek Net Credit 24h/7 i również bez wychodzenia z domu. Inne warunki pierwszej Net Credit? ⭐Dodaj opinię na ten temat.

Pierwsza pożyczka pierwsza pożyczka za darmo od Net Credit, pożyczka z RRSO 0% i zerowym oprocentowaniem:

 • ✔️koszt pierwszej pożyczki Net Credit: pierwsza pożyczka za darmo
 • ✔️okres spłaty pierwszej pożyczki pierwsza pożyczka za darmo od Net Credit: 30 dni
 • ✔️maksymalna kwota pierwszej pożyczki pierwsza pożyczka za darmo od Net Credit: 10 000 PLN

Warunki konieczne, aby pierwsza pożyczka Net Credit była darmowa:

 • musi to być Twoja pierwsza pożyczka od Net Credit. Zwróć uwagę, że nierzadko firmy pożyczkowe, być może również Net Credit, wystawiają swoje oferty na różnych stronach internetowych (podziel się w komentarzu, jeśli znasz takie dla Net Credit). To, że firma (daj znać, jeśli ma to miejsce dla Net Credit), wystawia podobne oferty z opcją pierwsza pożyczka gratis na stronie X, czy na stronie Y nie musi oznaczać, że możesz skorzystać 2 razy z pierwszej pożyczki za darmo;
 • pożyczkę musisz zwrócić Net Credit w terminie określonym w umowie lub wcześniej. Pamiętaj, że nie liczy się data wykonania przelewu przez Ciebie, ale data zaksięgowania środków na rachunku Net Credit i że to Ty odpowiadasz za terminowy zwrot pożyczki do Net Credit, a nie bank, z którego przelewasz pieniądze;
 • pożyczkę Net Credit musisz zwrócić w pełnej wysokości określonej w umowie, a jeśli jest to spłata w ratach, to musi to być kwota określona w harmonogramie;
Tylko wtedy będzie to mogła być pierwsza pożyczka Net Credit gratis - to absolutne minimum. Sprawdź też, czy umowa pożyczkowa Net Credit nie zawiera innych zapisów, których spełnienie jest konieczne do tego, aby pierwsza pożyczka Net Credit była darmowa.

Korzystając z suwaków na stronie Net Credit i wybierając pierwszą pożyczkę pierwsza pożyczka za darmo, ustaw takie parametry pożyczki Net Credit aby RRSO wskazywało na 0% (RRSO zero procent) - kliknij przycisk, aby przejść na stronę Net Credit.

Zmiana warunków dla pierwszej pożyczki od Net Credit? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie danych adresowych Net Credit, dziękujemy 🙂.

Przedłużenie spłaty Net Credit

Przedłużenie spłaty chwilówki chwilówki Net Credit nie jest możliwe - Net Credit nie daje możliwości przedłużenie spłaty chwilówki na dłuższy okres.

✔️zobacz też refinansowanie Net Credit

Dodatkowe i najbardziej aktualne informacje znajdziesz na stronie www Net Credit, na którą odsyłamy - kliknij banner aby przejść na stronę Net Credit.

Warunki pożyczki Net Credit zmieniły się i jest możliwe przedłużenie spłaty? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Net Credit.

Refinansowanie Net Credit

Refinansowanie chwilówki Net Credit - Net Credit umożliwia refinansowanie pożyczki: ✔️możliwość refinansowania na 7, 14, 30 dni - dodatkowe informacje znajdziesz na stronie www Net Credit, na którą odsyłamy - kliknij banner aby przejść na stronę Net Credit. Sprawdź też czy istnieje możliwość przedłużenia spłaty Net Credit.

Nie jest możliwe refinansowanie Net Credit? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Net Credit.

Opinie o Net Credit

Poniżej kilka opinii o NetCredit na podstawie Trustpilot:

Magdalena W.: Jedna z firm która mi zaufała i której ja zaufać mogłam w 100% polecam

Ela: Rzetelna firma pożyczki udzielają sprawnie i szybko,konsultanci bardzo kompetentni.Już kilka lat korzystam z ich usług i nigdy się nie zawiodłam.Polecam

Tomasz: Świetna firma,chyba jedną z niewielu, która normalnie podchodzi do klienta w potrzebie!!!! Pozdrawiam cały zespół,również dział windykacji,który utrzymuje kontakt mailowy ze spoznionym klientem. Z poważaniem Tomasz W.

Alicja: Cały proces weryfikacji wniosku i przyznania pożyczki przebiega szybko i bez zbędnych formalności. Jestem zadowolona i jesli będę miała potrzebę finansową skorzystam ponownie. Polecam

Katarzyna: Niskie oprocetowanie szybki przelew na konto I mniej do zwrotu przy splacie przed czasem ;)

Sylwester: Moi bliscy znalezli sie w trudnej sytuacji zdrowotnej. Otrzymalem bardzo szybka pomoc.Obsluga pozyczka bardzo sprawna I prosta .Polecam goraco ta firme!I dziekuje Net za wspaniala obsluge!

Emilia: Wszystko poszło sprawnie. Gotówka była szybko na koncie a spłata pożyczki odbywa się bardzo wygodnie za pomocą Blue Media.

Pożyczka Net Credit

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 70 lat
Ile pożyczę od Net Credit?

100 - 10 000 zł

Na ile pożyczę od Net Credit?

30 dni

Idź do Net Credit
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Informacje prawne i przykład reprezentatywny: Reprezentatywny przykład dla limitu kredytowego w karcie kredytowej oferowanego przez instytucję pożyczkową, na rzecz której Net Credit Sp. z o.o. świadczy usługę pośrednictwa kredytowego: Dla przykładowej kwoty limitu kredytowego 5.000,00 zł: RRSO wynosi 482.64% (obliczone na dzień 01.02.2023); całkowita kwota limitu: 5.000,00 zł; oprocentowanie stałe w skali roku: 0%; całkowity koszt: 8.164,20 zł, w tym: Prowizja 8.164,20 zł, Odsetki 0 zł; okres obowiązywania umowy: 360 dni; całkowita kwota do spłaty: 13.164,20 zł. Szczegółowe inf. na stronie Net Credit, na którą odsyłamy.

Dodaj opinię

Net Credit opinie, recenzja i ocena chwilówki opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Net Credit opinie, recenzja i ocena chwilówki forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Net Credit opinie, recenzja i ocena chwilówki"

Sprawdź warunki Net Credit