Usunięcie konta w KredytOK

Jak usunąć konto KredytOK opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

SuperGrosz

RRSO od 47.9%

Od 21 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od SuperGrosz?

1 000 - 30 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od SuperGrosz?

4 - 50 miesięcy

Miloan

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 21 do 75 lat
Ile pożyczę od Miloan?

500 - 5000 zł

Na ile pożyczę od Miloan?

30 dni

Przedłużenie spłaty: 7,14 lub 30 dni

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Jak usunąć konto KredytOK lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty):

Jak usunąć konto KredytOK

RRSO 48.69%

Od 21 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od KredytOK?

1 000 - 12 000 zł

Na ile pożyczę od KredytOK?

12 - 36 miesięcy

Usunięcie kontaJak usunąć konto KredytOK? Usunięcie konta KredytOK - zaloguj się do kredytok.pl aby sprawdzić czy można usunąć KredytOK oraz czy warto usuwać konto KredytOK?
Najważniejsze informacje o KredytOK znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "KredytOK Jak usunąć konto" - zobacz też pełny opis KredytOK.

Jak usunąć konto KredytOK?

Informacje o przysługujących prawach znajdziesz w klauzuli informacyjnej KredytOK. Jak usunąć konto KredytOK? Zgodnie z informacją ze strony przysługuje Pani/Panu prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, ewentualnie – prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, a także prawo do przenoszenia danych.

(cd ze strony KredytOK)

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez czas trwania umowy oraz przez okres właściwy dla przedawnienia obrony i dochodzenia roszczeń, a także przez czas wynikający z innych obowiązujących przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, ewentualnie – prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, a także prawo do przenoszenia danych.

Dodatkowe informacje na kredytok.pl/obowiazek-informacyjny/

Usunięcie konta KredytOK, wniosek o usunięcie konta KredytOK? Do złożenia wniosku o pożyczkę KredytOK nie ma potrzeby zakładania konta, a więc i usuwania. Jest konto KredytOK i można je usunąć? ⭐Podziel się opinią na ten temat.

Czy warto usunąć konto KredytOK?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w KredytOK, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym KredytOK muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez KredytOK przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w KredytOK zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w KredytOK (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od KredytOK SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów KredytOK z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta KredytOK aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z KredytOK przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w KredytOK (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę KredytOK oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto KredytOK i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do KredytOK albo przejść na stronę KredytOK (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również KredytOK), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Usunięcie konta w KredytOK opinie

Usunięcie konta w KredytOK brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Usunięcie konta w KredytOK opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w KredytOK forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Jak usunąć konto KredytOK - pytania i odpowiedzi

Więcej o usuwaniu konta KredytOK

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w KredytOK" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta KredytOK. Na stronie Usunięcie konta w KredytOK będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów KredytOK, zapoznanie się z logowaniem KredytOK i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku KredytOK - zapraszamy.

RRSO48.69% (RRSO przykład reprezentatywny)
Usunięcie kontaJak usunąć konto KredytOK? konta KredytOK - zaloguj się do kredytok.pl aby sprawdzić czy można usunąć KredytOK oraz czy warto usuwać konto KredytOK?
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty KredytOK zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż KredytOK:

Smartney

RRSO 24.49%

Kod rabatowy 5%
Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 150 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 120 miesięcy

Wonga

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Wonga?

200 - 15 000 zł

Na ile pożyczę od Wonga?

2 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo