Usunięcie konta w Getin Bank

Jak usunąć konto Kredyt gotówkowy Getin Bank

RRSO 13.20%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Getin Bank

do 200 000 zł

Spłata

3 - 120 miesięcy

Usunięcie kontaJak usunąć konto Getin Bank? Usunięcie konta Getin Bank - zaloguj się do getinbank.pl aby sprawdzić czy można usunąć Getin Bank oraz czy warto usuwać konto Getin Bank?

Usunięcie konta Getin Bank, wniosek o usunięcie konta Getin Bank, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto Getin Bank oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta Getin Bank.

Skorzystałeś z oferty Getin Bank, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w Getin Bank (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę Getin Bank ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w Getin Bank i/albo usunąć swoje konto Getin Bank (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w Getin Bank?

Jak usunąć konto Getin Bank?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto Getin Bank (być może bank nie udostępnia ich na swojej stronie www?).

Jeżeli wiesz jak usunąć konto Getin Bank albo udało Ci się to znaleźć, to prosimy o podzielenie się tą informacją - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto Getin Bank?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w Getin Bank, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym Getin Bank muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez Getin Bank przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w Getin Bank zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w Getin Bank (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od Getin Bank SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów Getin Bank z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta Getin Bank aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z Getin Bank przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w Getin Bank (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę Getin Bank oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto Getin Bank i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do Getin Bank albo przejść na stronę Getin Bank (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również Getin Bank), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Usunięcie konta w Getin Bank opinie

Usunięcie konta w Getin Bank brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Usunięcie konta w Getin Bank opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w Getin Bank forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Getin Logowanie

Getin logowanie to logowanie do bankowości internetowej Getin Banku (obecnie Velobank):

Uwaga! Logowanie Getin Bank zastępuje VeloBank logowanie

Uruchom przeglądarkę internetową i wejdź na stronę internetową Getin Bank i podaj:

 • LOGIN - został wysłany e-mailem lub znajduje się na umowie o bankowość elektroniczną lub pakietową. Ten Login Getin składa się z samych cyfr
 • ALIAS - czyli tzw. własny login, czyli dowolna nazwa, którą możesz zdefiniować po zalogowaniu się do bankowości internetowej Getin Banku

Podczas logowania Getin LOGIN (cyfrowy) / ALIAS (własny login) mogą być używane zamiennie - jeden z nich to Twój login Getin. W kolejnym kroku wprowadź w ponumerowane pola znaki Z TWOJEGO HASŁA dla nazwy użytkownika Getin.

Do wprowadzania loginu albo hasła możesz użyć klawiatury komputera i/albo klawiatury ekranowej - jeśli chcesz skorzystać z tej ostatniej opcji kliknij Klawiatura ekranowa i używając myszki / tapnięć palcem wprowadź określone znaki loginu / hasła logowania.

Jeżeli dane logowania nie będą poprawne system Getin Banku wyświetli komunikat: DOSTĘP ZABLOKOWANY Odblokuj dostęp do Bankowości Internetowej samodzielnie wybierając przycisk Odblokuj lub skontaktuj się z Infolinią - spróbuj ponownie wprowadzając poprawne dane albo postępuj zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie.

Pierwsze logowanie

Jeśli logujesz się do Getin po raz pierwszy to:

 1. Na stronie getinbank.pl kliknij w przycisk ZALOGUJ
 2. Podczas pierwszego logowania przygotuj swój login (znajdziesz go w wiadomości powitalnej e-mail z Getin Banku oraz na umowie).
 3. Do pierwszego logowania wykorzystaj hasło startowe, które otrzymałeś w wiadomości SMS.
 4. Zmień hasło na własne. Możesz nadać dowolne hasło, które będzie Ci łatwo zapamiętać. Pamiętaj, że hasło powinno być trudne do odgadnięcia przez osoby postronne. W tym miejscu możesz też zdecydować czy w przyszłości będziesz podawać hasło w całości, czy tylko wybrane znaki. Podczas każdego kolejnego logowania należy używać tylko nowego hasła.
 5. Podaj kod SMS. Otrzymasz go po wpisaniu swojego nowego hasła.
 6. Aby przyspieszyć logowanie możesz dodać własne urządzenie do Zarejestrowanych urządzeń. Podczas logowania na takim urządzeniu wystarczy podanie loginu i hasła.

Źródło: secure.getinbank.pl/#index/index (z drobnymi modyfikacjami na potrzeby niniejszego artykułu)

Jak usunąć konto Getin Bank - pytania i odpowiedzi

Więcej o usuwaniu konta Getin Bank

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w Getin Bank" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta Getin Bank. Na stronie Usunięcie konta w Getin Bank będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Getin Bank, zapoznanie się z logowaniem Getin Bank i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Getin Bank - zapraszamy.

O Getin Bank na
 • ☎️Getin Bank kontakt
 • 💸Getin Bank pożyczka
 • Getin Bank opinie
 • 🔒Getin Bank logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "Getin Bank Jak usunąć konto"
  Usunięcie kontaJak usunąć konto Getin Bank? konta Getin Bank - zaloguj się do getinbank.pl aby sprawdzić czy można usunąć Getin Bank oraz czy warto usuwać konto Getin Bank?
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Getin Bank zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.
  Jak usunąć konto Getin Bank? Usunięcie konta w Getin Bank❗ ❌Jak usunąć konto Getin Bank❓ Chcesz skorzystać z prawa do usunięcia konta w Getin Bank i bycia zapomnianym✔️ Kredyt gotówkowy Getin Bank Getin Bank