Usunięcie konta w Finzmo

Jak usunąć konto Finzmo opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

ZAPLO

RRSO 132.40%

Od 21 do 75 lat
Ile pożyczę od ZAPLO?

1 000 - 6 000 zł

Na ile pożyczę od ZAPLO?

3 miesiące

Przedłużenie spłaty: możliwe o 1 miesiąc

Vivus

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 19 do 78 lat
Ile pożyczę od Vivus?

100 - 8 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Vivus?

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka gratis

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Jak usunąć konto Finzmo lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty):

Jak usunąć konto Finzmo
Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Finzmo?

2000 - 60 000 zł

✔️ bazy zależne od pożyczkodawcy
Na ile pożyczę od Finzmo?

3 - 48 miesięcy

Usunięcie kontaJak usunąć konto Finzmo? Usunięcie konta Finzmo - zaloguj się do finzmo.pl aby sprawdzić czy można usunąć Finzmo oraz czy warto usuwać konto Finzmo?
Najważniejsze informacje o Finzmo znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Finzmo Jak usunąć konto" - zobacz też pełny opis Finzmo.

Usunięcie konta Finzmo

Nie chcesz już być klientem Fiizy? Rezygnujesz z usług FINZMO? Możesz poprosić o usunięcie konta Finzmo, zobacz Jak usunąć konto Finzmo? Aby spełnić twoją prośbę, zostaw Finzmo swój adres e-mail, którego użyłeś przy korzystaniu z usług Fiizy (np. Wypełniając wniosek pożyczkowy). Otrzymasz wiadomość e-mail ze specjalnym linkiem, którego można użyć do usunięcia danych za pomocą Fiizy. Należy pamiętać, że po wybraniu takiej opcji Fiizy nie będzie już przechowywać żadnych danych osobowych o tobie.

Usunięcie konta Finzmo, wniosek o usunięcie konta Finzmo, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto Finzmo oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta Finzmo.

Czy warto usunąć konto Finzmo?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w Finzmo, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym Finzmo muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez Finzmo przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w Finzmo zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w Finzmo (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od Finzmo SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów Finzmo z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta Finzmo aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z Finzmo przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w Finzmo (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę Finzmo oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto Finzmo i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do Finzmo albo przejść na stronę Finzmo (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również Finzmo), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Usunięcie konta w Finzmo opinie

Usunięcie konta w Finzmo brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Usunięcie konta w Finzmo opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w Finzmo forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Więcej o usuwaniu konta Finzmo

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w Finzmo" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta Finzmo. Na stronie Usunięcie konta w Finzmo będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Finzmo, zapoznanie się z logowaniem Finzmo i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Finzmo - zapraszamy.

RRSOBrak danych o RRSO Finzmo albo ustalane indywidualnie
Usunięcie kontaJak usunąć konto Finzmo? konta Finzmo - zaloguj się do finzmo.pl aby sprawdzić czy można usunąć Finzmo oraz czy warto usuwać konto Finzmo?
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Finzmo zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż Finzmo:

Smartney

RRSO 24.49%

Kod rabatowy 5%
Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 150 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 120 miesięcy

AlfaKredyt

RRSO 319.14%

Od 21 do 75 lat
Ile pożyczę od AlfaKredyt?

500 - 6 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od AlfaKredyt?

30 dni

Przedłużenie spłaty: szczegóły na Twoim profilu, zaloguj się i sprawdź!