Usunięcie konta w Finea

Jak usunąć konto Finea opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

Kuki

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile pożyczę od Kuki?

500 - 15 000 zł

Na ile pożyczę od Kuki?

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: jeżeli masz problemy ze spłatą zadzwoń do działu windykacji
Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka gratis

Finbo

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile pożyczę od Finbo?

500 - 15 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od Finbo?

30 dni

Przedłużenie spłaty: możliwość przedłużenia spłaty okresu - zadzwoń do Finbo
Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Jak usunąć konto Finea lub do szczegółowego opisu:

Jak usunąć konto Finea
dla FIRM
Ile pożyczę od Finea?

500 - 50000 zł

Faktoring na

30 - 60 dni

Usunięcie kontaJak usunąć konto Finea? Usunięcie konta Finea - zaloguj się do finea.pl aby sprawdzić czy można usunąć Finea oraz czy warto usuwać konto Finea?
Najważniejsze informacje o Finea znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Finea Jak usunąć konto" - zobacz też pełny opis Finea.

Usunięcie konta Finea, wniosek o usunięcie konta Finea, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto Finea oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta Finea.

Skorzystałeś z oferty Finea, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w Finea (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę Finea ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w Finea i/albo usunąć swoje konto Finea (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w Finea?

Jak usunąć konto Finea?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto Finea - firma ich nie udostępnia na swojej stronie www.

Wiesz jak usunąć konto Finea? Podziel się tą informacją z innymi - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto Finea?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w Finea, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym Finea muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez Finea przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w Finea zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w Finea (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od Finea SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów Finea z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta Finea aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z Finea przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w Finea (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę Finea oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto Finea i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do Finea albo przejść na stronę Finea (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również Finea), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Usunięcie konta w Finea opinie

Usunięcie konta w Finea brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Usunięcie konta w Finea opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w Finea forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Jak usunąć konto Finea - pytania i odpowiedzi

Więcej o usuwaniu konta Finea

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w Finea" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta Finea. Na stronie Usunięcie konta w Finea będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Finea, zapoznanie się z logowaniem Finea i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Finea - zapraszamy.

RRSOBrak danych o RRSO Finea albo ustalane indywidualnie
Usunięcie kontaJak usunąć konto Finea? konta Finea - zaloguj się do finea.pl aby sprawdzić czy można usunąć Finea oraz czy warto usuwać konto Finea?
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Finea zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż Finea:

FENIKO

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile pożyczę od FENIKO?

300 - 5 000 zł

✔️ bez BIG
Na ile pożyczę od FENIKO?

30 - 61 dni

Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

AlfaKredyt

RRSO 319.14%

Od 21 do 75 lat
Ile pożyczę od AlfaKredyt?

500 - 6 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od AlfaKredyt?

30 dni

Przedłużenie spłaty: szczegóły na Twoim profilu, zaloguj się i sprawdź!

Logowanie i usuwanie konta w Finea