Finea

Finea to szybkie finansowanie Twojego biznesu, Finea faktoring i płynność finansowa w zasięgu ręki - zamień swoje faktury na gotówkę z Finea.

Pożyczka Finea
dla FIRM
Ile pożyczę od Finea?

500 - 50000 zł

Faktoring na

30 - 60 dni

Wymagania Finea

Sprawdź 💡wymagania Finea, zobacz jakie są minimalne wymagania Finea, poznaj warunki i wymogi stawiane przez Finea, sprawdź czy możesz złożyć wniosek. Napisz w komentarzu jeśli wymagania Finea zmieniły się.

Wymagania Finea

✍Do ️rejestracji Finea przygotuj dowód osobisty, rejestracja Finea możliwa jest ⏰przez 24h/7 i bez wychodzenia z domu.

✍Do złożenia wniosku Finea niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, wniosek Finea złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca.

Inne Wymagania Finea? - poinformuj nas o zmianie wymagań stawianych przez Finea albo innych istotnych informacjach związanych z Finea, dziękujemy 🙂.

Opis Finea znajdziesz poniżej (uwaga, możliwa niedostępność oferty), sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce albo przejdź na stronę Finea lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty).Wymagania Finea

Ile od Finea

Ile mogę pożyczyć od Finea? Jaka jest maksymalną kwotę pożyczki Finea? Sprawdź ile pożyczysz:

 • 💰minimalna kwota pożyczki Finea to 500 PLN
 • 💰maksymalna kwota pożyczki Finea to 50000 PLN

⏰W obydwu przypadkach Finea oferuje pieniądze na okres 30 - 60 dni, warto też wiedzieć, że ostateczna kwota pożyczyki Finea zależy od Twojej zdolności kredytowej.

Finea inna kwota pożyczki? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie kwoty pożyczki Finea, jeżeli minimalna lub maksymalna kwota Finea jest inna niż ta, którą prezentujemy, dziękujemy 🙂.

Na ile od Finea

Na ile pożyczę od Finea? Jaki jest maksymalny okres spłaty pożyczki Finea? Sprawdź na ile, tj. na jaki okres czasu pożyczysz od Finea:

 • ⏰pożyczka Finea to oferta na okres 30 - 60 dni

Oczywiście pożyczkę Finea możesz zwrócić wcześniej, niż wynika to z harmonogramu spłat pożyczki.

Finea inny okres spłaty? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków spłaty dla pożyczki Finea, dziękujemy 🙂.

Od ilu lat Finea

Od ilu lat pożyczka Finea? Jaki jest MINIMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę Finea?

Finea udziela pożyczek dla osób w wieku ✔️od 18 lat.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób bardzo młodych, Finea może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od Finea uzyskasz na stronie pożyczki. 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Finea

Finea inny minimalny wiek (inny wiek od ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki Finea, dziękujemy 🙂.

Do ilu lat Finea

Do ilu lat pożyczka Finea? Jaki jest MAKSYMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę Finea? A może to pożyczka bez limitu wieku?

Finea udziela pożyczek i ✔️brak górnego limitu wieku dla pożyczki Finea, to pożyczka dla osób starszych (pożyczka dla Seniorów), w tym emerytów i rencistów, bez ograniczenia wiekowego.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób w podeszłym wieku, Finea może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od Finea uzyskasz na stronie pożyczki, 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Finea

Finea inny maksymalny wiek (inny wiek do ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki Finea, dziękujemy 🙂.

Bazy Finea

Jakie bazy sprawdza Finea? Czy Finea weryfikuje bazy BIK, BIG, KRD, ERIF? Czy sprawdza inne bazy? Sprawdź jakie sprawdza:

 • ❌Finea sprawdza BIK
 • ❌Finea sprawdza BIG
 • ✔️Finea nie sprawdza KBIG => Finea bez KBIG
 • ❌Finea sprawdza KRD
 • ❌Finea sprawdza ERIF
 • ✔️Finea nie sprawdza ZBP => Finea bez ZBP
 • ✔️Finea nie sprawdza CRIF => Finea bez CRIF
 • ✔️Finea nie sprawdza PWIP => Finea bez PWIP

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Finea.

Czy Finea sprawdza inne bazy? Albo Finea nie sprawdza wymienionych baz? - jeśli wiesz to, to poinformuj nas w komentarzu o tym, jakie bazy sprawdza Finea a my podzielimy się informacją z innymi Czytelnikami, dziękujemy 🙂.

Pożyczka Finea
dla FIRM
Ile pożyczę od Finea?

500 - 50000 zł

Faktoring na

30 - 60 dni

Rejestracja Finea

Przejdź na stronę Finea, na której naciśnij przycisk "ZAREJESTRUJ SIĘ" wypełnij formularz aby zarejestrować konto w systemie Finea.

Wypełnij formularz

W formularzu rejestracyjnym Finea podaj:

 • NIP Twojej firmy
 • adres email, który jednocześnie będzie Twoim loginem

oraz utwórz hasło logowania Finea, które będzie znane tylko Tobie.

Do rejestracji Finea wymagane jest także:

 • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez Finea
 • akceptacja regulaminu Finea

Szczegółowe informacje na stronie Finea, na którą odsyłamy.

Wniosek Finea

W przypadku Finea należy wypełnić formularz rejestracyjny Finea albo zalogowanie do serwisu Finea.

Przed rejestracją możesz skorzystać z kalkulatora i sprawdzić ile kosztuje faktoring w Finea, dla przykładowej faktury o wartości 5000 PLN:

 • faktoring Finea 30 dni, koszt 200 zł (246 zł z VAT)
 • faktoring Finea 45 dni, koszt 300 zł (369 zł z VAT)
 • faktoring Finea 60 dni, koszt 400 zł (492 zł z VAT)

Zastrzegamy, że wartości te mogą się zmieniać, a aktualne znajdziesz na stronie Finea.

Kalkulator Finea

🧮Kalkulator Finea - wskaż ile chcesz pożyczyć od Finea i na jak długo, użyj kalkulatora Finea i sprawdź ile kosztuje pożyczka Finea i jaki jest termin spłaty.

Faktoring Finea kalkulator dostępny jest na stronie Finea i pozwoli CI obliczyć koszt faktoringu - naciśnij baner aby przejść na stronę Finea i skorzystać z kalkulatora faktoringu.

Wykorzystując kalkulator Finea możesz oszacować koszt faktoringu albo obliczyć całkowity koszt i dostosować go do własnych potrzeb i możliwości finansowych. Kalkulator Finea pozwoli Ci także ocenić opłacalność oferty.

Jak skorzystać z kalkulatora faktoring Finea? Aby to zrobić przejdź na stronę Finea, a następnie przesuwając suwaki na kalkulatorze możesz łatwo dobierać kwotę i okres faktoringu.

Oblicz ratę pożyczki

Korzystając z kalkulatora Finea (przesuwając suwaki) obliczysz orientacyjną ratę pożyczki oraz jej koszt, ale musisz wiedzieć, że z reguły kalkulator pełni funkcję informacyjną, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji. Szczegółowe zapisy znajdziesz w swojej umowie pożyczki Finea - pamiętaj, aby przed podpisaniem umowy przeczytać ją.

Kalkulator Finea może jednak pomóc Ci przeanalizować Twoją sytuację finansową, pomóc zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić:

 • ✔️skorzystaj z kalkulatora Finea

Zmiana kalkulatora Finea? - poinformuj nas o tym, że zmienił się kalkulator Finea albo innych istotne informacje związane z pożyczkowym kalkulatorem Finea, dziękujemy 🙂.

Infolinia Finea

Infolinia Finea, dane kontaktowe, sprawdź w jakich godzinach dzwonić na infolinię Finea z pytaniami o pożyczkę Finea:

 • ☎️Finea infolinia 22 203 41 51
 • ⏲️Finea infolinia godziny pracy 8:00 – 18:00

Warto wiedzieć, że na infolinii Finea uzyskasz nie tylko informacje o posiadanej pożyczce Finea, bieżącej wysokości raty czy terminie spłaty pożyczki. Dowiesz się też o zadłużeniu po terminie spłaty, czy promocjach organizowanych przez Finea oraz uzyskasz pomoc przy problemach z logowaniem czy zmianie hasła.

zobacz też:

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Finea.

Godziny pracy infolinii Finea mogą się zmieniać, aktualne na stronie Finea.

Zmiana infolinii Finea? - poinformuj nas o zmianie nr telefonu na infolinię Finea albo o zmianie godzin pracy infolinii Finea, dziękujemy 🙂.

Godziny Finea

W jakich godzinach pracuje Finea? Sprawdź godziny pracy Finea i kiedy dzwonić do Biura Obsługi Klienta Finea / w jakich godzinach dzwonić na Infolinię Finea?

👉Uwaga! Wniosek o pożyczkę Finea możesz składać 24h/dobę, a godziny pracy biura Finea i konsultantów Finea to:

⏲️Godziny pracy Finea poniedziałek - piątek: 08:00 - 18:00
⏲️Godziny pracy Finea sobota: nieczynne
⏲️Godziny pracy Finea niedziela: nieczynne
☎️Finea: 22 203 41 51

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Finea.

Uwaga! Godziny pracy Finea mogą się zmieniać, aktualne znajdziesz zawsze na stronie Finea. Inne godziny pracy Finea? Prosimy o informację w komentarzu.

Inne godziny pracyFinea? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie godzin pracy Finea, dziękujemy 🙂.

Kontakt Finea

Obsługa klienta Finea, 📞Finea Kontakt - aktualne informacje kontaktowe, telefon do Finea, kiedy najlepiej dzwonić. Inne dane kontaktowe Finea / telefon? ⭐Podziel się opinią w komentarzu.

Jaki kontakt Finea, jaki adres i telefon oraz godziny pracy Finea, przed kontaktem z Finea przygotuj dowód osobisty:

☎️Finea telefon: 22 203 41 51
⏲️Finea godziny: 8:00 – 18:00

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Finea.

Kontakt Finea to przede wszystkim Infolinia Finea, na której uzyskasz informacje o obsługiwanej fakturze w ramach faktoringu Finea - jeśli nie możesz się zalogować do Finea bo nie pamiętasz hasła albo chcesz sprawdzić faktoring Finea.

Dane kontaktowe i godziny pracy Finea mogą się zmieniać, aktualne informacje dla Finea znajdziesz na stronie kontakt faktoring Finea, na którą odsyłamy.

Pożyczka Finea
dla FIRM
Ile pożyczę od Finea?

500 - 50000 zł

Faktoring na

30 - 60 dni

Adres Finea

Sprawdź adres Finea, dane adresowe do kontaktu pocztowego z Finea, dane siedziby. ⭐Podziel się opinią jeśli adres Finea zmienił się.

Jaki adres Finea? Sprawdź adres i dane teleadresowe Finea:

 • 🏠FINEA SA ul. Adama Branickiego 15, 02-972 Warszawa - adres Finea,
 • ☎️22 203 41 51 - Finea kontakt.

Adres Finea - składając wniosek o pożyczkę sprawdź poprawność danych adresowych na stronie Finea lub infolinii Finea. A gdy umowę pożyczki zawierasz po raz pierwszy warto również powierdzić dane rejestrowe Finea, w tym NIP, REGON i KRS. Warto wiedzieć, kto udziela pożyczki i komu powierzasz swoje dane - czy Finea to nie oszustwo, albo firma krzak?

Szczegółowe informacje o adresie Finea uzyskasz na stronie, 👉naciśnij przycisk lub banner i przejdź na Finea.

Inny adres Finea? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie danych adresowych Finea, dziękujemy 🙂.

Logowanie Finea

Aby zalogować się do Finea, kliknij przycisk i przejdź na stronę Finea, w prawym górnym rogu znajdziesz przycisk Zaloguj.

Logowanie Finea jest pożliwe jeżeli posiadasz konto w systemie. Jeżeli tak jest to w polach wpisz:

 • Użytkownik - jest to Twój adres email
 • wpisz hasło

i kliknij ZALOGUJ.

Jeżeli wprowadzone przez Ciebie dane nie będą poprawne, system Finea wyświetli komunikat: Błędny użytkownik lub hasło. Proszę spróbować ponownie - spróbuj wpisać poprawne dane.

Jeśli nie pamiętasz hasła logowania Finea naciśnij "Nie pamiętam hasła".

Bezpieczna spłata Finea

Bezpieczna spłata Finea: jak bezpiecznie spłacić Finea, jak nie nabrać się na oszusto "na Finea"?

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę Finea? Jak uniknąć oszustów podszywających się pod Finea? Przeczytaj. I już na wstępie informujemy, że Finea to nie oszustwo ale legalnie działająca firma pożyczkowa.

Jesteś klientem Finea i spłacasz pożyczkę? Sprawdź:

 • jak bezpieczenie spłacać pożyczkę Finea?
 • o czym warto pamiętać spłacając Finea?
 • na co zwracać uwagę dokonując spłaty Finea?
Zobacz też: 🔑bezpieczne logowanie Finea

Zmiana spłaty Finea? - poinformuj nas o warunków spłaty Finea albo innych istotnych informacjach związanych z pożyczką Finea, dziękujemy 🙂.

Bezpieczna spłata Finea

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę Finea? Spłacając pożyczkę Finea, pamiętaj o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa, w szczególności:

 • nigdy nie korzystaj z linków do dokonania spłaty pożyczki Finea przesyłanych przez osoby trzecie, chyba że masz absolutną pewność, że odnośnik ten został wysłany przez Finea. Najlepiej zweryfikuj tę informację i zadzwoń na infolinię Finea
 • zachowaj ostrożności wobec wiadomości wysyłanych z serwisów społecznościowych Facebook, NK czy Messenger albo serwisów aukcyjnych jak OLX zawierających prośbę o skorzystanie z przesłanego linku w celu dokonania spłaty pożyczki Finea. Odnośniki te mogą kierować Cię na fałszywą stronę Finea, na której może nastąpić wyłudzenie Twoich danych osobowych czy danych logowania
 • nie odpowiadaj na wiadomości wysłane z Facebook, OLX itp. a dotyczące spłaty pożyczki Finea,
 • nie ujawniaj swoich danych, w szczególności danych logowania Finea, czyli loginu i hasła
 • uważaj na oszustów - spłacając pożyczkę Finea lub jakąkolwiek inną czy też kredyt bankowy uważaj na oszustów, którzy podszywając się podszyć np. pod pracowników infolinii Finea próbują zdobyć Twoje dane logowania
 • fałszywe emaile - uważaj na fałszywe wiadomości, emaile czy przesyłki (rzekomo)  od Finea  informujące o zmianie konta do spłat pożyczki Finea! To bardzo stara sztuczka, na którą (niestety) nabiera się wiele osób. Konto do spłat Finea oczywiście może się zmienić, ale w takim przypadku otrzymasz aneks do umowy, a nie maila o zmianie rachunku do spłat. Pamiętaj też, że aktualne konto do spłat znajdziesz w Panelu Klienta Finea! Polecamy też kontakt telefoniczny z infolinią Finea

O czym warto pamiętać?

O czym warto pamiętać spłacając pożyczkę Finea? Spłacając Finea, pamiętaj przede wszystkim o terminach spłaty, gdyż spłata po terminie może wiązać się z dodatkowymi opłatami. I tak:

 • przelew bankowy - jeśli wykonujesz przelew z rachunku bankowego, to zrób to co najmniej z 1 dniowym wyprzedzeniem. Powinno być tak, że przelew wykonany z banku w pierwszej sesji Elixir w tym samym dniu znaleźć się na koncie Finea. I zazwyczaj tak będzie, ale zdarzają się na przykład awarie, przez które Twój przelew wyjdzie później. Co prawda w zawsze w takim przypadku możesz złożyć reklamację w banku, ale czy warto sobie tym zawracać głowę;
 • spłata na poczcie - jeśli wykonujesz spłatę Finea na poczcie, to spłatę taką wykonaj co najmniej z 2-dniowym wyprzedzeniem (bezpieczniej 3-dniowym);
 • szybkie płatności - spłacasz pożyczkę Finea korzystając z usługi tzw. szybkich płatności. Teoretycznie pieniądze na koncie Finea powinny znaleźć się w ciągu kilku minut. Tak być powinno, ale niestety nie zawsze jest. Czasami bank zgłasza komunikat mówiący o tym, że nie można skorzystać z szybkich płatności w ramach banku X. Sugerujemy więc nie bazować na tym rozwiązaniu, gdyż wówczas szybkie przelewy potrafią pójść w zwykłej sesji Elixir. Warto mieć też na uwadze, że nie wszystkie firmy (w tym Finea) muszą mieć konto w banku, w którym obsługiwane są szybkie płatności;
 • konto w tym samym banku - jeśli masz konto w tym samym banku, w którym rachunek ma także Finea, to jesteś w najlepszej sytuacji, możesz wykonać przelew w tym samym dniu, a nawet pod koniec dnia. Pamiętaj tylko, żeby przelew zlecić w godzinach pracy systemu bankowego – nie wszystkie systemy bankowe dostępne są 24h;
Pamiętaj, że nie liczy się data wykonania przelewu przez Ciebie, czy data wykonania przelewu na poczcie, ale data zaksięgowania środków na rachunku firmy pożyczkowej i że to Ty odpowiadasz za terminowy zwrot pożyczki, a nie poczta czy bank, z którego przelewasz pieniądze.

Na co zwracać uwagę?

Na co zwracać uwagę spłacając pożyczkę Finea? Dokonując spłaty pożyczki Finea, zwróć uwagę na:

 • prawidłowy tytuł przelewu - niektóre firmy pożyczkowe (być może także Finea) wymagają, aby w tytule przelewu znalazł się numer umowy pożyczki albo numer PESEL spłacającego. Brak tych informacji może spowodować opóźnienie w zaksięgowaniu Twojego przelewu albo nawet brak takiej możliwości - w takim wypadku wpłata powinna zostać zwrócona na Twoje konto, a pożyczka nie zostanie spłacona. Warto o tym pamiętać;
 • prawidłowy nr konta - poprawny numer rachunku bankowego to absolutna podstawa! Nawet jeśli wpiszesz zły tytuł przelewu, to w najgorszym wypadku pieniądze wrócą na Twoje konto. Jeżeli podasz zły numer konta - pieniądze nie zostaną przelane do Finea, ale do zupełnie innego odbiorcy! Jeżeli wykonujesz przelew na poczcie również to sprawdź! Zobacz też jak cofnąć przelew bankowy?;
 • bezpieczna spłata Finea i bezpieczeństwo przelew wszystkim - jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości nie ryzykuj, ale zapytaj albo zadzwoń na infolinię Finea. Lepiej zapytać, niż stracić pieniądze!
A pod koniec jeszcze raz informujemy, że Finea to nie oszustwo, to legalnie działająca firma pożyczkowa.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Finea.

Bezpieczeństwo Finea

💡Finea bezpieczeństwo - zobacz o czym warto pamiętać. Finea bezpieczeństwo - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w tej mierze, albo daj znać jeśli opisywane zmieniły się.

🔒Ikona zamkniętej kłódki, taką jak widzisz z lewej strony naszej strony i adres z https, to absolutna podstawa aby mówić o bezpieczeństwie na stronie Finea (lub jakiejkolwiek innej stronie internetowej o tematyce finansowej).

Czy strona bez kłódki i bez certyfikatu SSL jest zawsze niebezpieczna? Oczywiście nie musi tak być, ale firma finansowa stojąca za taką witryną wygląda na nieprofesjonalną, która dodatkowo nie dba o bezpieczeństwo swoich klientów.

Warto wiedzieć, że:

 • składając wniosek o pożyczkę Finea (podobnie dla innych firm), wpisujesz na stronie wiele wrażliwych danych: imię i nazwisko, pesel, adres zamieszkania, dane finansowe - podając je na nieszyfrowanej może to wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • zakładając konto na Finea definiujesz swoje dane logowania - login i hasło, wpisując je na nieszyfrowanej stronie narażasz się na ich utratę
 • logując się do profilu klienta Finea (ale podobnie dla innych firm), podajesz swój login oraz hasło, które powinno być znane tylko Tobie - podawanie ich na nieszyfrowanej witrynie może wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • nawet samo przebywanie na niezabezpieczonej stronie (bez https) może narazić Cię na niebezpieczeństwo, gdyż przeglądanie takiej strony może być monitorwane, modyfikowane lub rejestrowane przez cyberprzestępców
!! unikaj odwiedzania witryn www o tematyce finansowej, które nie posiadają ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https) !!

🦉W przypadku niektórych witryn www certyfikat SSL jest wręcz konieczny (strona z https i kłódką) jeśli witryna taka daje przynajmniej jedną z wymienionych poniżej możliwość (przykłady dla Finea):

 • utworzenia konta Finea
 • logowania do konta Finea (profil klienta Finea)
 • podawania danych kontaktowych do Finea czy zapisywania się do newslettera Finea
 • korzystania z wyszukiwarki Finea
 • podawania Finea danych osobistych lub danych finansowych
 • aktualizacji danych osobistych, danych kontaktowych lub danych finansowych, zmiana loginu lub hasła logowania Finea
!! unikaj stron bez ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https), na której zamierzasz wykonać czynności, o których mowa powyżej !!

Na stronie znajdziesz również informacje o bezpiecznym logowaniu Finea i o tym na co zwrócić uwagę, aby spłata Finea była bezpieczna.

Windykacja Finea

Odwiedź stronę Finea aby uzyskać aktualne informacje nt. windykacji.

Jak usunąć konto Finea

Usunięcie konta Finea, wniosek o usunięcie konta Finea, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto Finea oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta Finea.

Skorzystałeś z oferty Finea, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w Finea (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę Finea ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w Finea i/albo usunąć swoje konto Finea (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w Finea?

Jak usunąć konto Finea?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto Finea - firma ich nie udostępnia na swojej stronie www (bądź strona / albo Finea już nie istnieje).

Wiesz jak usunąć konto Finea? Podziel się tą informacją z innymi - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto Finea?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w Finea, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym Finea muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez Finea przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w Finea zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w Finea (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od Finea SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów Finea z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta Finea aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z Finea przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w Finea (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę Finea oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto Finea i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do Finea albo przejść na stronę Finea (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również Finea), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Pożyczka Finea
dla FIRM
Ile pożyczę od Finea?

500 - 50000 zł

Faktoring na

30 - 60 dni

Przypomnienie hasła Finea

Przypomnienie hasła Finea - jeżeli nie możesz zalogować się do Finea skorzystaj z opcji przypomnienia hasła. Po zmianie hasła i zalogowaniu się do profilu klienta możesz zmienić hasło, sprawdzić warunki pożyczki czy złożyć wniosek o kolejną.

Login Finea

Login Finea do zalogowania się i sprawdzenia warunków pożyczki Finea użyj loginu Finea, którym jest login z umowy, własny login, daj znać w komentarzu, jeśli Finea login jest inny niż uprzednio wymienione.

Login Finea, jak jest nr klienta Finea aby się zalogować i skąd uzyskać login Finea?

Identyfikator użytkownika Finea (ang. user identifier / user ID / login) to nazwa przypisana klientowi. Login / nr klienta używany jest podczas logowania Finea, umożliwia uprawniony dostęp do konta osobistego i do profilu klienta. W Finea login z umowy podany w procesie rejestracji. W Finea login własny podany w procesie rejestracji albo ustawiony po zalogowaniu.

Do numeru klienta, czyli do identyfikatora, przypisane jest konto Finea (profil Finea / profil klienta) oraz ściśle określone dostępy w systemie - login Finea jest niezbędny do zalogowania się do konta osobistego, po uzyskaniu którego można sprawdzić warunki pożyczki, konto do spłat albo zawnioskować o kolejną pożyczkę.

Zmiana loginu Finea / login Finea inny niż z umowy / login Finea inny niż login własny? - poinformuj nas o zmianie sposobu logowania Finea albo innych istotnych informacjach związanych z loginem Finea, dziękujemy 🙂.

Kod rabatowy Finea

🛒Promocje i darmowe kody rabatowe Finea, aktualne zniżki i rabaty do wykorzystania w Finea - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody rabatowe Finea, użyj kodu rabatowego i ✔️️sprawdź ile możesz zaoszczędzić - szczegóły po kliknięciu na kod rabatowy Finea.

Brak kodów rabatowych Finea?!

Kody i kupony rabatowe umożliwiają skorzystanie ze zniżki. Niestety nie posiadamy informacji o kodach rabatowych Finea, którymi moglibyśmy podzielić się się z Tobą - Finea nie udostępnia kodów rabatowych albo na stałe lub czasowo nie udziela pożyczek z kodem rabatowym.

Zmiana warunków i kody rabatowe Finea są ponownie dostępne? Poinformuj nas w komentarzu o zmianie kodów rabatowych Finea albo innych istotnych informacjach związanych z kodami rabatowymi Finea, dziękujemy 🙂.

Posiadasz aktywny kod rabatowy Finea? Prosimy o informację jeśli posiadasz kod rabatowy Finea, z którego nie będziesz korzystać i którym możesz podzielić się z innymi Czytelnikami. Zastrzegamy jednak, że nie odpowiadamy za jakość pozystanego w ten sposób kodu rabatowego Finea.

Profil Klienta Finea

Profil Klienta Finea: ✔️jak bezpiecznie zalogować się do Profilu Klienta Finea? 🔒Problem z logowaniem do profilu klienta Finea.

🖱️Nie możesz zalogować się do profilu klienta Finea❓ Pamiętaj, że do (profilu klienta Finea) Twój login Finea: numer z umowy albo własny login - 🔒przycisk do zalogowania się do Finea znajdziesz w górnej, prawej części strony www Finea.

🦉Jeśli po przejściu na stronę www Finea przycisk logowania Finea (zaloguj / profil klienta Finea / strefa klienta) jest niedostępny lub niewidoczny, to może być konieczne kliknięcie przycisku z wnioskiem, kontakt czy FAQ Finea (najczęściej zadawane pytania) lub innego odnośnika na stronie logowania Finea!
Jeżeli nie możesz się zalogować do profilu klienta Finea, gdyż nie pamiętasz loginu lub hasła 🔑, zadzwoń na infolinię albo skorzystaj z możliwości odzyskania hasła (jeśli jest dostępny). Aby odzyskać hasło logowania Finea do profilu klienta Finea konieczny będzie Twój adres email / telefn komórkowy 📧.

Jeśli zmieniłeś(-aś) numer telefonu, nie pamiętasz emaila📧 albo nie ma możliwości odzyskania hasła🔑, tutaj ☎️ kontakt Finea, zadzwoń i zapytaj o profil klienta Finea i możliwość zalogowania albo o pożyczce Finea. A w kolejnych akapitach znajdziesz też dodatkowe informacje na temat bezpiecznego logowania Finea.

Zmieniony Profil Klienta Finea? - poinformuj nas o zmianie strony profilu klienta Finea albo innych istotnych informacjach związanych z profilem klienta Finea, dziękujemy 🙂.

Promocja Finea

Promocje Finea: 🛒promocja dla stałych klientów, promocja na święta, kod promocyjny Finea / kod rabatowy, Finea zniżki i rabaty.

Promocja Finea?

Czy można znaleźć promocje w Finea? Czy u Finea są promocje?

Niestety nie udało nam się znaleźć promocji w Finea! Poinformuj nas w komentarzu o zmianie zmianie lub nowych promocjach Finea albo innych istotnych informacjach związanych z promocjami Finea, dziękujemy 🙂.

Kod promocyjny Finea

Darmowe kody promocyjne Finea, zniżki i aktualne rabaty do wykorzystania w Finea - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody promocyjne Finea, użyj kodu promocyjnego i ✔️️oszczędzaj pieniądze - szczegóły po kliknięciu na kupon rabatowy Finea.

Brak kodu promocyjnego Finea?!

Kody i kupony promocyjne umożliwiają skorzystanie ze zniżki. Niestety nie posiadamy informacji o kodach promocyjnych Finea, którymi moglibyśmy podzielić się się z Tobą - Finea nie udostępnia kodów promocyjnych albo na stałe lub czasowo nie udziela pożyczek z kuponami promocyjnymi.

Zmiana warunków i kody promocyjne Finea są ponownie dostępne? Poinformuj nas w komentarzu o zmianie kodów promocyjnych Finea albo innych istotnych informacjach związanych z kodami promocyjnymi Finea, za które dziękujemy 🙂.

Posiadasz aktywny kod promocyjny Finea? Prosimy o informację jeśli posiadasz kod promocyjny Finea, z którego nie będziesz korzystać i którym możesz podzielić się z innymi Czytelnikami. Zastrzegamy jednak, że nie odpowiadamy za jakość pozystanego w ten sposób kodu promocyjnego Finea.

Pożyczka Finea
dla FIRM
Ile pożyczę od Finea?

500 - 50000 zł

Faktoring na

30 - 60 dni

Pierwsza pożyczka Finea

Pierwszy raz w Finea? ✍Do rejestracji w Finea i złożenia wniosku potrzebny będzie dowód osobisty, dostęp do internetu, rejestracja Finea / wniosek Finea 24h/7 i również bez wychodzenia z domu. Inne warunki pierwszej Finea? ⭐Dodaj opinię na ten temat.

Finea nie udziela pierwszej pożyczki za darmo. Sprawdź szczegółowe warunki pożyczki płatnej Finea, gdyż pierwsza pożyczka od Finea nie jest bezpłatna - to nie jest pożyczka z RRSO 0% i z zerowym oprocentowaniem!

Warto mieć jednak na uwadze, że warunki udzielania pożyczek zmieniają się, również dla pożyczek w Finea. Zajrzyj za jakiś czas i sprawdź ponownie, być może pierwsza pożyczka od Finea będzie darmowa.

Zmiana warunków dla pierwszej pożyczki od Finea? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków Finea, dziękujemy 🙂.

Przedłużenie spłaty Finea

Faktoring przedłużenie spłaty faktoringu Finea nie jest możliwe - Finea nie daje możliwości przedłużenie spłaty faktoringu na dłuższy okres.

✔️zobacz też refinansowanie Finea

Dodatkowe i najbardziej aktualne informacje znajdziesz na stronie www Finea, na którą odsyłamy - kliknij banner aby przejść na stronę Finea.

Warunki pożyczki Finea zmieniły się i jest możliwe przedłużenie spłaty? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Finea.

Refinansowanie Finea

Refinansowanie faktoringu Finea nie jest możliwe. Finea nie umożliwia refinansowania pożyczki. Sprawdź czy istnieje możliwość przedłużenia spłaty Finea.

Jest możliwe refinansowanie Finea? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Finea.

Opinie o Finea

Finea opinie znalezione na stronie firmy - wyraź własne zdanie o Finea.

Krzysztof, właściciel firmy transportowej: Finea przyspiesza płatności i finansuje moje faktury przychodowe. Dzięki nim nie muszę 30 dni, aby korzystać ze środków, które już zarobiłem. Reinwestuję środki, płacę terminowo swoje zobowiązania, a moja firma rośnie, zamiast stać w miejscu.

Pożyczka Finea
dla FIRM
Ile pożyczę od Finea?

500 - 50000 zł

Faktoring na

30 - 60 dni

Opis Finea znajdziesz powyżej, zobacz też inne oferty pożyczek (możliwa niedostępność Finea):

Informacje prawne i przykład reprezentatywny: W przypadku Finea należy wypełnić formularz rejestracyjny Finea albo zalogowanie do serwisu Finea. Przed rejestracją możesz skorzystać z kalkulatora i sprawdzić ile kosztuje faktoring w Finea, dla przykładowej faktury o wartości 5000 PLN: faktoring Finea 30 dni, koszt 200 zł (246 zł z VAT) faktoring Finea 45 dni, koszt 300 zł (369 zł z VAT) faktoring Finea 60 dni, koszt 400 zł (492 zł z VAT) Zastrzegamy, że wartości te mogą się zmieniać, a aktualne znajdziesz na stronie Finea, szczegółowe informacje na stronie Finea. Szczegółowe inf. na stronie Finea, na którą odsyłamy.

Dodaj opinię

Finea opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Finea opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Finea opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty"