Usunięcie konta w Fandla

Jak usunąć konto Fandla opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

Wonga

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Wonga?

200 - 15 000 zł

Na ile pożyczę od Wonga?

2 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Vivus

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 19 do 78 lat
Ile pożyczę od Vivus?

100 - 8 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Vivus?

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka gratis

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Jak usunąć konto Fandla lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty):

Jak usunąć konto Fandla
dla FIRM
Ile pożyczę od Fandla?

500 - 100 000 zł

Faktoring na

14 - 90 dni

Usunięcie kontaJak usunąć konto Fandla? Usunięcie konta Fandla - zaloguj się do fandla.com aby sprawdzić czy można usunąć Fandla oraz czy warto usuwać konto Fandla?
Najważniejsze informacje o Fandla znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Fandla Jak usunąć konto" - zobacz też pełny opis Fandla.

Usunięcie konta Fandla, wniosek o usunięcie konta Fandla, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto Fandla oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta Fandla.

Skorzystałeś z oferty Fandla, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w Fandla (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę Fandla ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w Fandla i/albo usunąć swoje konto Fandla (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w Fandla?

Jak usunąć konto Fandla?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto Fandla - firma ich nie udostępnia na swojej stronie www.

Wiesz jak usunąć konto Fandla? Podziel się tą informacją z innymi - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto Fandla?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w Fandla, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym Fandla muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez Fandla przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w Fandla zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w Fandla (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od Fandla SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów Fandla z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta Fandla aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z Fandla przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w Fandla (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę Fandla oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto Fandla i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do Fandla albo przejść na stronę Fandla (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również Fandla), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Usunięcie konta w Fandla opinie

Usunięcie konta w Fandla brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Usunięcie konta w Fandla opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w Fandla forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Jak usunąć konto Fandla - pytania i odpowiedzi

Więcej o usuwaniu konta Fandla

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w Fandla" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta Fandla. Na stronie Usunięcie konta w Fandla będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Fandla, zapoznanie się z logowaniem Fandla i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Fandla - zapraszamy.

RRSOBrak danych o RRSO Fandla albo ustalane indywidualnie
Usunięcie kontaJak usunąć konto Fandla? konta Fandla - zaloguj się do fandla.com aby sprawdzić czy można usunąć Fandla oraz czy warto usuwać konto Fandla?
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Fandla zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż Fandla:

Smartney

RRSO 24.49%

Kod rabatowy 5%
Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 96 miesięcy

Miloan

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 21 do 75 lat
Ile pożyczę od Miloan?

500 - 5000 zł

Na ile pożyczę od Miloan?

30 dni

Przedłużenie spłaty: 7,14 lub 30 dni