Fandla

Fandla Faktoring to szybkie finansowanie Twojego biznesu. Masz faktury? Gotówkę od Fandla faktoring dostaniesz nawet w 5 minut, płynność finansowa w zasięgu ręki - zamień swoje faktury na gotówkę z Fandla.

Pożyczka Fandla
dla FIRM
Ile od Fandla

500 - 100 000 zł

Faktoring na

14 - 90 dni

Wymagania Fandla

Sprawdź 💡wymagania Fandla, zobacz jakie są minimalne wymagania Fandla, poznaj warunki i wymogi stawiane przez Fandla, sprawdź czy możesz złożyć wniosek. Napisz w komentarzu jeśli wymagania Fandla zmieniły się.

Wymagania Fandla

✔️Potwierdzenie tożsamości (nowy klient): usługa Instantor, inny sposób - daj znać w komentarzu.

✍Do ️rejestracji Fandla przygotuj dowód osobisty, rejestracja Fandla możliwa jest ⏰przez 24h/7 i bez wychodzenia z domu.

✍Do złożenia wniosku Fandla niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, wniosek Fandla złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca.

Inne Wymagania Fandla? - poinformuj nas o zmianie wymagań stawianych przez Fandla albo innych istotnych informacjach związanych z Fandla, dziękujemy 🙂.

Opis Fandla znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

Kuki

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile od Kuki

500 - 15 000 zł

Na ile od Kuki

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: jeżeli masz problemy ze spłatą zadzwoń do działu windykacji
Weź pożyczkę
🚩pierwsza pożyczka gratis

Finbo

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile od Finbo

500 - 15 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile od Finbo

30 dni

Przedłużenie spłaty: możliwość przedłużenia spłaty okresu - zadzwoń do Finbo
Weź pożyczkę
🚩pierwsza pożyczka za darmo

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce albo przejdź na stronę Fandla lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty).Wymagania Fandla

Ile od Fandla

Ile mogę pożyczyć od Fandla? Jaka jest maksymalną kwotę pożyczki Fandla? Sprawdź ile pożyczysz:

 • 💰minimalna kwota pożyczki Fandla to 500 PLN
 • 💰maksymalna kwota pożyczki Fandla to 100 000 PLN

⏰W obydwu przypadkach Fandla oferuje pieniądze na okres 14 - 90 dni, warto też wiedzieć, że ostateczna kwota pożyczyki Fandla zależy od Twojej zdolności kredytowej.

Fandla inna kwota pożyczki? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie kwoty pożyczki Fandla, jeżeli minimalna lub maksymalna kwota Fandla jest inna niż ta, którą prezentujemy, dziękujemy 🙂.

Na ile od Fandla

Na ile pożyczę od Fandla? Jaki jest maksymalny okres spłaty pożyczki Fandla? Sprawdź na ile, tj. na jaki okres czasu pożyczysz od Fandla:

 • ⏰pożyczka Fandla to oferta na okres 14 - 90 dni

Oczywiście pożyczkę Fandla możesz zwrócić wcześniej, niż wynika to z harmonogramu spłat pożyczki.

Fandla inny okres spłaty? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków spłaty dla pożyczki Fandla, dziękujemy 🙂.

Od ilu lat Fandla

Od ilu lat pożyczka Fandla? Jaki jest MINIMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę Fandla?

Fandla udziela pożyczek dla osób w wieku ✔️od 18 lat.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób bardzo młodych, Fandla może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od Fandla uzyskasz na stronie pożyczki. 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Fandla

Fandla inny minimalny wiek (inny wiek od ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki Fandla, dziękujemy 🙂.

Do ilu lat Fandla

Do ilu lat pożyczka Fandla? Jaki jest MAKSYMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę Fandla? A może to pożyczka bez limitu wieku?

Fandla udziela pożyczek i ✔️brak górnego limitu wieku dla pożyczki Fandla, to pożyczka dla osób starszych (pożyczka dla Seniorów), w tym emerytów i rencistów, bez ograniczenia wiekowego.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób w podeszłym wieku, Fandla może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od Fandla uzyskasz na stronie pożyczki, 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Fandla

Fandla inny maksymalny wiek (inny wiek do ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki Fandla, dziękujemy 🙂.

Bazy Fandla

Jakie bazy sprawdza Fandla? Czy Fandla weryfikuje bazy BIK, BIG, KRD, ERIF? Czy sprawdza inne bazy? Sprawdź jakie sprawdza:

 • ✔️Fandla nie sprawdza BIK => Fandla bez BIK
 • ❌Fandla sprawdza BIG
 • ✔️Fandla nie sprawdza KBIG => Fandla bez KBIG
 • ❌Fandla sprawdza KRD
 • ❌Fandla sprawdza ERIF
 • ✔️Fandla nie sprawdza ZBP => Fandla bez ZBP
 • ✔️Fandla nie sprawdza CRIF => Fandla bez CRIF
 • ✔️Fandla nie sprawdza PWIP => Fandla bez PWIP

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Fandla.

Czy Fandla sprawdza inne bazy? Albo Fandla nie sprawdza wymienionych baz? - jeśli wiesz to, to poinformuj nas w komentarzu o tym, jakie bazy sprawdza Fandla a my podzielimy się informacją z innymi Czytelnikami, dziękujemy 🙂.

Pożyczka Fandla
dla FIRM
Ile od Fandla

500 - 100 000 zł

Faktoring na

14 - 90 dni

Rejestracja Fandla

Przejdź na stronę Fandla, na której wypełnij podstawowe dane: NIP, e-mail i numer telefon oraz wyraź wymagane zgody i naciśnij WYŚLIJ FAKTURĘ.

Wypełnij formularz

W formularzu rejestracyjnym Fandla podaj:

 • NIP Twojej firmy;
 • adres email, który jednocześnie będzie Twoim loginem;
 • numer telefonu

Do rejestracji Fandla wymagane jest także:

 • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez Fandla Faktoring

ale już

 • wyrażenie zgody na marketing bezpośredni nie jest wymagane

Szczegółowe informacje na stronie Fandla, na którą odsyłamy.

Wniosek Fandla

W przypadku Fandla należy wypełnić formularz rejestracyjny Fandla albo zalogowanie do serwisu Fandla, jeżeli jesteś już klientem firmy.

Przed rejestracją możesz skorzystać z kalkulatora i sprawdzić ile kosztuje faktoring w Fandla, dla przykładowej faktury o wartości 10000 PLN:

 • faktoring Fandla 14 dni, dla kwoty 10 000 zł otrzymasz 9 802,04 zł na konto
 • faktoring Fandla 30 dni, dla kwoty 10 000 zł otrzymasz 9 571,00 zł na konto
 • faktoring Fandla 30 dni, dla kwoty 10 000 zł otrzymasz 9 123,60 zł na konto
 • faktoring Fandla 90 dni, dla kwoty 10 000 zł otrzymasz 8 657,00 zł na konto

Zastrzegamy, że wartości te mogą się zmieniać, a aktualne znajdziesz na stronie Fandla Faktoring.

Kalkulator Fandla

🧮Kalkulator Fandla - wskaż ile chcesz pożyczyć od Fandla i na jak długo, użyj kalkulatora Fandla i sprawdź ile kosztuje pożyczka Fandla i jaki jest termin spłaty.

Faktoring Fandla kalkulator dostępny jest na stronie Fandla i pozwoli CI obliczyć koszt faktoringu - naciśnij baner aby przejść na stronę Fandla i skorzystać z kalkulatora faktoringu.

Wykorzystując kalkulator Fandla możesz oszacować koszt faktoringu albo obliczyć całkowity koszt i dostosować go do własnych potrzeb i możliwości finansowych. Kalkulator Fandla pozwoli Ci także ocenić opłacalność oferty.

Jak skorzystać z kalkulatora faktoring Fandla? Aby to zrobić przejdź na stronę Fandla, a następnie przesuwając suwaki na kalkulatorze możesz łatwo dobierać kwotę i okres faktoringu.

Oblicz ratę pożyczki

Korzystając z kalkulatora Fandla (przesuwając suwaki) obliczysz orientacyjną ratę pożyczki oraz jej koszt, ale musisz wiedzieć, że z reguły kalkulator pełni funkcję informacyjną, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji. Szczegółowe zapisy znajdziesz w swojej umowie pożyczki Fandla - pamiętaj, aby przed podpisaniem umowy przeczytać ją.

Kalkulator Fandla może jednak pomóc Ci przeanalizować Twoją sytuację finansową, pomóc zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić:

 • ✔️skorzystaj z kalkulatora Fandla

Zmiana kalkulatora Fandla? - poinformuj nas o tym, że zmienił się kalkulator Fandla albo innych istotne informacje związane z pożyczkowym kalkulatorem Fandla, dziękujemy 🙂.

Infolinia Fandla

Infolinia Fandla, dane kontaktowe, sprawdź w jakich godzinach dzwonić na infolinię Fandla z pytaniami o pożyczkę Fandla:

 • ☎️Fandla infolinia 22 3574550
 • ⏲️Fandla infolinia godziny pracy 8:00 – 18:00

Warto wiedzieć, że na infolinii Fandla uzyskasz nie tylko informacje o posiadanej pożyczce Fandla, bieżącej wysokości raty czy terminie spłaty pożyczki. Dowiesz się też o zadłużeniu po terminie spłaty, czy promocjach organizowanych przez Fandla oraz uzyskasz pomoc przy problemach z logowaniem czy zmianie hasła.

zobacz też:

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Fandla.

Godziny pracy infolinii Fandla mogą się zmieniać, aktualne na stronie Fandla.

Zmiana infolinii Fandla? - poinformuj nas o zmianie nr telefonu na infolinię Fandla albo o zmianie godzin pracy infolinii Fandla, dziękujemy 🙂.

Godziny Fandla

W jakich godzinach pracuje Fandla? Sprawdź godziny pracy Fandla i kiedy dzwonić do Biura Obsługi Klienta Fandla / w jakich godzinach dzwonić na Infolinię Fandla?

👉Uwaga! Wniosek o pożyczkę Fandla możesz składać 24h/dobę, a godziny pracy biura Fandla i konsultantów Fandla to:

⏲️Godziny pracy Fandla poniedziałek - piątek: 08:00 - 18:00
⏲️Godziny pracy Fandla sobota: nieczynne
⏲️Godziny pracy Fandla niedziela: nieczynne
☎️Fandla: 22 3574550

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Fandla.

Uwaga! Godziny pracy Fandla mogą się zmieniać, aktualne znajdziesz zawsze na stronie Fandla. Inne godziny pracy Fandla? Prosimy o informację w komentarzu.

Inne godziny pracyFandla? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie godzin pracy Fandla, dziękujemy 🙂.

Kontakt Fandla

Obsługa klienta Fandla, 📞Fandla Kontakt - aktualne informacje kontaktowe, telefon do Fandla, kiedy najlepiej dzwonić. Inne dane kontaktowe Fandla / telefon? ⭐Podziel się opinią w komentarzu.

Jaki kontakt Fandla, jaki adres i telefon oraz godziny pracy Fandla, przed kontaktem z Fandla przygotuj dowód osobisty:

☎️Fandla telefon: 22 3574550
⏲️Fandla godziny: 8:00 – 18:00

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Fandla.

Kontakt Fandla to przede wszystkim Infolinia Fandla, na której uzyskasz informacje o obsługiwanej fakturze w ramach faktoringu Fandla - jeśli nie możesz się zalogować do Fandla bo nie pamiętasz hasła albo chcesz sprawdzić faktoring Fandla.

Dane kontaktowe i godziny pracy Fandla mogą się zmieniać, aktualne informacje dla Fandla znajdziesz na stronie kontakt faktoring Fandla, na którą odsyłamy.

Pożyczka Fandla
dla FIRM
Ile od Fandla

500 - 100 000 zł

Faktoring na

14 - 90 dni

Adres Fandla

Sprawdź adres Fandla, dane adresowe do kontaktu pocztowego z Fandla, dane siedziby. ⭐Podziel się opinią jeśli adres Fandla zmienił się.

Jaki adres Fandla? Sprawdź adres i dane teleadresowe Fandla:

 • 🏠Fandla Faktoring sp. z o.o. ul. Huculska 6, 00-730 Warszawa - adres Fandla,
 • ☎️22 3574550 - Fandla kontakt.

Adres Fandla - składając wniosek o pożyczkę sprawdź poprawność danych adresowych na stronie Fandla lub infolinii Fandla. A gdy umowę pożyczki zawierasz po raz pierwszy warto również powierdzić dane rejestrowe Fandla, w tym NIP, REGON i KRS. Warto wiedzieć, kto udziela pożyczki i komu powierzasz swoje dane - czy Fandla to nie oszustwo, albo firma krzak?

Szczegółowe informacje o adresie Fandla uzyskasz na stronie, 👉naciśnij przycisk lub banner i przejdź na Fandla.

Inny adres Fandla? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie danych adresowych Fandla, dziękujemy 🙂.

Logowanie Fandla

Aby zalogować się do Fandla, kliknij przycisk i przejdź na stronę Fandla, w prawym górnym rogu znajdziesz przycisk MOJE KONTO.

Logowanie Fandla jest pożliwe jeżeli posiadasz konto w systemie. Jeżeli tak jest to w polach wpisz:

 • użytkownik - wprowadź nazwę użytkownika Fandla w systemie Kalypso (może to być Twój adres email)
 • wpisz hasło

i kliknij ZALOGUJ.

Jeżeli wprowadzone przez Ciebie dane nie będą poprawne, system Fandla wyświetli komunikat: Błędny użytkownik lub hasło. Proszę spróbować ponownie - spróbuj wpisać poprawne dane.

Jeśli nie pamiętasz hasła logowania Fandla naciśnij "Nie pamiętam hasła".

Bezpieczna spłata Fandla

Bezpieczna spłata Fandla: jak bezpiecznie spłacić Fandla, jak nie nabrać się na oszusto "na Fandla"?

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę Fandla? Jak uniknąć oszustów podszywających się pod Fandla? Przeczytaj. I już na wstępie informujemy, że Fandla to nie oszustwo ale legalnie działająca firma pożyczkowa.

Jesteś klientem Fandla i spłacasz pożyczkę? Sprawdź:

 • jak bezpieczenie spłacać pożyczkę Fandla?
 • o czym warto pamiętać spłacając Fandla?
 • na co zwracać uwagę dokonując spłaty Fandla?
Zobacz też: 🔑bezpieczne logowanie Fandla

Zmiana spłaty Fandla? - poinformuj nas o warunków spłaty Fandla albo innych istotnych informacjach związanych z pożyczką Fandla, dziękujemy 🙂.

Bezpieczna spłata Fandla

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę Fandla? Spłacając pożyczkę Fandla, pamiętaj o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa, w szczególności:

 • nigdy nie korzystaj z linków do dokonania spłaty pożyczki Fandla przesyłanych przez osoby trzecie, chyba że masz absolutną pewność, że odnośnik ten został wysłany przez Fandla. Najlepiej zweryfikuj tę informację i zadzwoń na infolinię Fandla
 • zachowaj ostrożności wobec wiadomości wysyłanych z serwisów społecznościowych Facebook, NK czy Messenger albo serwisów aukcyjnych jak OLX zawierających prośbę o skorzystanie z przesłanego linku w celu dokonania spłaty pożyczki Fandla. Odnośniki te mogą kierować Cię na fałszywą stronę Fandla, na której może nastąpić wyłudzenie Twoich danych osobowych czy danych logowania
 • nie odpowiadaj na wiadomości wysłane z Facebook, OLX itp. a dotyczące spłaty pożyczki Fandla,
 • nie ujawniaj swoich danych, w szczególności danych logowania Fandla, czyli loginu i hasła
 • uważaj na oszustów - spłacając pożyczkę Fandla lub jakąkolwiek inną czy też kredyt bankowy uważaj na oszustów, którzy podszywając się podszyć np. pod pracowników infolinii Fandla próbują zdobyć Twoje dane logowania
 • fałszywe emaile - uważaj na fałszywe wiadomości, emaile czy przesyłki (rzekomo)  od Fandla  informujące o zmianie konta do spłat pożyczki Fandla! To bardzo stara sztuczka, na którą (niestety) nabiera się wiele osób. Konto do spłat Fandla oczywiście może się zmienić, ale w takim przypadku otrzymasz aneks do umowy, a nie maila o zmianie rachunku do spłat. Pamiętaj też, że aktualne konto do spłat znajdziesz w Panelu Klienta Fandla! Polecamy też kontakt telefoniczny z infolinią Fandla

O czym warto pamiętać?

O czym warto pamiętać spłacając pożyczkę Fandla? Spłacając Fandla, pamiętaj przede wszystkim o terminach spłaty, gdyż spłata po terminie może wiązać się z dodatkowymi opłatami. I tak:

 • przelew bankowy - jeśli wykonujesz przelew z rachunku bankowego, to zrób to co najmniej z 1 dniowym wyprzedzeniem. Powinno być tak, że przelew wykonany z banku w pierwszej sesji Elixir w tym samym dniu znaleźć się na koncie Fandla. I zazwyczaj tak będzie, ale zdarzają się na przykład awarie, przez które Twój przelew wyjdzie później. Co prawda w zawsze w takim przypadku możesz złożyć reklamację w banku, ale czy warto sobie tym zawracać głowę;
 • spłata na poczcie - jeśli wykonujesz spłatę Fandla na poczcie, to spłatę taką wykonaj co najmniej z 2-dniowym wyprzedzeniem (bezpieczniej 3-dniowym);
 • szybkie płatności - spłacasz pożyczkę Fandla korzystając z usługi tzw. szybkich płatności. Teoretycznie pieniądze na koncie Fandla powinny znaleźć się w ciągu kilku minut. Tak być powinno, ale niestety nie zawsze jest. Czasami bank zgłasza komunikat mówiący o tym, że nie można skorzystać z szybkich płatności w ramach banku X. Sugerujemy więc nie bazować na tym rozwiązaniu, gdyż wówczas szybkie przelewy potrafią pójść w zwykłej sesji Elixir. Warto mieć też na uwadze, że nie wszystkie firmy (w tym Fandla) muszą mieć konto w banku, w którym obsługiwane są szybkie płatności;
 • konto w tym samym banku - jeśli masz konto w tym samym banku, w którym rachunek ma także Fandla, to jesteś w najlepszej sytuacji, możesz wykonać przelew w tym samym dniu, a nawet pod koniec dnia. Pamiętaj tylko, żeby przelew zlecić w godzinach pracy systemu bankowego – nie wszystkie systemy bankowe dostępne są 24h;
Pamiętaj, że nie liczy się data wykonania przelewu przez Ciebie, czy data wykonania przelewu na poczcie, ale data zaksięgowania środków na rachunku firmy pożyczkowej i że to Ty odpowiadasz za terminowy zwrot pożyczki, a nie poczta czy bank, z którego przelewasz pieniądze.

Na co zwracać uwagę?

Na co zwracać uwagę spłacając pożyczkę Fandla? Dokonując spłaty pożyczki Fandla, zwróć uwagę na:

 • prawidłowy tytuł przelewu - niektóre firmy pożyczkowe (być może także Fandla) wymagają, aby w tytule przelewu znalazł się numer umowy pożyczki albo numer PESEL spłacającego. Brak tych informacji może spowodować opóźnienie w zaksięgowaniu Twojego przelewu albo nawet brak takiej możliwości - w takim wypadku wpłata powinna zostać zwrócona na Twoje konto, a pożyczka nie zostanie spłacona. Warto o tym pamiętać;
 • prawidłowy nr konta - poprawny numer rachunku bankowego to absolutna podstawa! Nawet jeśli wpiszesz zły tytuł przelewu, to w najgorszym wypadku pieniądze wrócą na Twoje konto. Jeżeli podasz zły numer konta - pieniądze nie zostaną przelane do Fandla, ale do zupełnie innego odbiorcy! Jeżeli wykonujesz przelew na poczcie również to sprawdź! Zobacz też jak cofnąć przelew bankowy?;
 • bezpieczna spłata Fandla i bezpieczeństwo przelew wszystkim - jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości nie ryzykuj, ale zapytaj albo zadzwoń na infolinię Fandla. Lepiej zapytać, niż stracić pieniądze!
A pod koniec jeszcze raz informujemy, że Fandla to nie oszustwo, to legalnie działająca firma pożyczkowa.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Fandla.

Bezpieczeństwo Fandla

💡Fandla bezpieczeństwo - zobacz o czym warto pamiętać. Fandla bezpieczeństwo - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w tej mierze, albo daj znać jeśli opisywane zmieniły się.

🔒Ikona zamkniętej kłódki, taką jak widzisz z lewej strony naszej strony i adres z https, to absolutna podstawa aby mówić o bezpieczeństwie na stronie Fandla (lub jakiejkolwiek innej stronie internetowej o tematyce finansowej).

Czy strona bez kłódki i bez certyfikatu SSL jest zawsze niebezpieczna? Oczywiście nie musi tak być, ale firma finansowa stojąca za taką witryną wygląda na nieprofesjonalną, która dodatkowo nie dba o bezpieczeństwo swoich klientów.

Warto wiedzieć, że:

 • składając wniosek o pożyczkę Fandla (podobnie dla innych firm), wpisujesz na stronie wiele wrażliwych danych: imię i nazwisko, pesel, adres zamieszkania, dane finansowe - podając je na nieszyfrowanej może to wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • zakładając konto na Fandla definiujesz swoje dane logowania - login i hasło, wpisując je na nieszyfrowanej stronie narażasz się na ich utratę
 • logując się do profilu klienta Fandla (ale podobnie dla innych firm), podajesz swój login oraz hasło, które powinno być znane tylko Tobie - podawanie ich na nieszyfrowanej witrynie może wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • nawet samo przebywanie na niezabezpieczonej stronie (bez https) może narazić Cię na niebezpieczeństwo, gdyż przeglądanie takiej strony może być monitorwane, modyfikowane lub rejestrowane przez cyberprzestępców
!! unikaj odwiedzania witryn www o tematyce finansowej, które nie posiadają ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https) !!

🦉W przypadku niektórych witryn www certyfikat SSL jest wręcz konieczny (strona z https i kłódką) jeśli witryna taka daje przynajmniej jedną z wymienionych poniżej możliwość (przykłady dla Fandla):

 • utworzenia konta Fandla
 • logowania do konta Fandla (profil klienta Fandla)
 • podawania danych kontaktowych do Fandla czy zapisywania się do newslettera Fandla
 • korzystania z wyszukiwarki Fandla
 • podawania Fandla danych osobistych lub danych finansowych
 • aktualizacji danych osobistych, danych kontaktowych lub danych finansowych, zmiana loginu lub hasła logowania Fandla
!! unikaj stron bez ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https), na której zamierzasz wykonać czynności, o których mowa powyżej !!

Na stronie znajdziesz również informacje o bezpiecznym logowaniu Fandla i o tym na co zwrócić uwagę, aby spłata Fandla była bezpieczna.

Windykacja Fandla

Odwiedź stronę Fandla aby uzyskać aktualne informacje nt. windykacji.

Jak usunąć konto Fandla

Usunięcie konta Fandla, wniosek o usunięcie konta Fandla, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto Fandla oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta Fandla.

Skorzystałeś z oferty Fandla, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w Fandla (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę Fandla ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w Fandla i/albo usunąć swoje konto Fandla (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w Fandla?

Jak usunąć konto Fandla?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto Fandla - firma ich nie udostępnia na swojej stronie www (bądź strona / albo Fandla już nie istnieje).

Wiesz jak usunąć konto Fandla? Podziel się tą informacją z innymi - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto Fandla?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w Fandla, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym Fandla muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez Fandla przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w Fandla zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w Fandla (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od Fandla SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów Fandla z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta Fandla aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z Fandla przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w Fandla (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę Fandla oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto Fandla i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do Fandla albo przejść na stronę Fandla (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również Fandla), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Pożyczka Fandla
dla FIRM
Ile od Fandla

500 - 100 000 zł

Faktoring na

14 - 90 dni

Przypomnienie hasła Fandla

Przypomnienie hasła Fandla - jeżeli nie możesz zalogować się do Fandla skorzystaj z opcji przypomnienia hasła. Po zmianie hasła i zalogowaniu się do profilu klienta możesz zmienić hasło, sprawdzić warunki pożyczki czy złożyć wniosek o kolejną.

Login Fandla

Login Fandla do zalogowania się i sprawdzenia warunków pożyczki Fandla użyj loginu Fandla, którym jest login z umowy, własny login, daj znać w komentarzu, jeśli Fandla login jest inny niż uprzednio wymienione.

Login Fandla, jak jest nr klienta Fandla aby się zalogować i skąd uzyskać login Fandla?

Identyfikator użytkownika Fandla (ang. user identifier / user ID / login) to nazwa przypisana klientowi. Login / nr klienta używany jest podczas logowania Fandla, umożliwia uprawniony dostęp do konta osobistego i do profilu klienta. W Fandla login z umowy podany w procesie rejestracji. W Fandla login własny podany w procesie rejestracji albo ustawiony po zalogowaniu.

Do numeru klienta, czyli do identyfikatora, przypisane jest konto Fandla (profil Fandla / profil klienta) oraz ściśle określone dostępy w systemie - login Fandla jest niezbędny do zalogowania się do konta osobistego, po uzyskaniu którego można sprawdzić warunki pożyczki, konto do spłat albo zawnioskować o kolejną pożyczkę.

Zmiana loginu Fandla / login Fandla inny niż z umowy / login Fandla inny niż login własny? - poinformuj nas o zmianie sposobu logowania Fandla albo innych istotnych informacjach związanych z loginem Fandla, dziękujemy 🙂.

Kod rabatowy Fandla

🛒Promocje i darmowe kody rabatowe Fandla, aktualne zniżki i rabaty do wykorzystania w Fandla - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody rabatowe Fandla, użyj kodu rabatowego i ✔️️sprawdź ile możesz zaoszczędzić - szczegóły po kliknięciu na kod rabatowy Fandla.

Brak kodów rabatowych Fandla?!

Kody i kupony rabatowe umożliwiają skorzystanie ze zniżki. Niestety nie posiadamy informacji o kodach rabatowych Fandla, którymi moglibyśmy podzielić się się z Tobą - Fandla nie udostępnia kodów rabatowych albo na stałe lub czasowo nie udziela pożyczek z kodem rabatowym.

Zmiana warunków i kody rabatowe Fandla są ponownie dostępne? Poinformuj nas w komentarzu o zmianie kodów rabatowych Fandla albo innych istotnych informacjach związanych z kodami rabatowymi Fandla, dziękujemy 🙂.

Posiadasz aktywny kod rabatowy Fandla? Prosimy o informację jeśli posiadasz kod rabatowy Fandla, z którego nie będziesz korzystać i którym możesz podzielić się z innymi Czytelnikami. Zastrzegamy jednak, że nie odpowiadamy za jakość pozystanego w ten sposób kodu rabatowego Fandla.

Profil Klienta Fandla

Profil Klienta Fandla: ✔️jak bezpiecznie zalogować się do Profilu Klienta Fandla? 🔒Problem z logowaniem do profilu klienta Fandla.

🖱️Nie możesz zalogować się do profilu klienta Fandla❓ Pamiętaj, że do (profilu klienta Fandla) Twój login Fandla: numer z umowy albo własny login - 🔒przycisk do zalogowania się do Fandla znajdziesz w górnej, prawej części strony www Fandla.

🦉Jeśli po przejściu na stronę www Fandla przycisk logowania Fandla (zaloguj / profil klienta Fandla / strefa klienta) jest niedostępny lub niewidoczny, to może być konieczne kliknięcie przycisku z wnioskiem, kontakt czy FAQ Fandla (najczęściej zadawane pytania) lub innego odnośnika na stronie logowania Fandla!
Jeżeli nie możesz się zalogować do profilu klienta Fandla, gdyż nie pamiętasz loginu lub hasła 🔑, zadzwoń na infolinię albo skorzystaj z możliwości odzyskania hasła (jeśli jest dostępny). Aby odzyskać hasło logowania Fandla do profilu klienta Fandla konieczny będzie Twój adres email / telefn komórkowy 📧.

Jeśli zmieniłeś(-aś) numer telefonu, nie pamiętasz emaila📧 albo nie ma możliwości odzyskania hasła🔑, tutaj ☎️ kontakt Fandla, zadzwoń i zapytaj o profil klienta Fandla i możliwość zalogowania albo o pożyczce Fandla. A w kolejnych akapitach znajdziesz też dodatkowe informacje na temat bezpiecznego logowania Fandla.

Zmieniony Profil Klienta Fandla? - poinformuj nas o zmianie strony profilu klienta Fandla albo innych istotnych informacjach związanych z profilem klienta Fandla, dziękujemy 🙂.

Promocja Fandla

Promocje Fandla: 🛒promocja dla stałych klientów, promocja na święta, kod promocyjny Fandla / kod rabatowy, Fandla zniżki i rabaty.

Promocja Fandla?

Czy można znaleźć promocje w Fandla? Czy u Fandla są promocje?

Niestety nie udało nam się znaleźć promocji w Fandla! Poinformuj nas w komentarzu o zmianie zmianie lub nowych promocjach Fandla albo innych istotnych informacjach związanych z promocjami Fandla, dziękujemy 🙂.

Kod promocyjny Fandla

Darmowe kody promocyjne Fandla, zniżki i aktualne rabaty do wykorzystania w Fandla - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody promocyjne Fandla, użyj kodu promocyjnego i ✔️️oszczędzaj pieniądze - szczegóły po kliknięciu na kupon rabatowy Fandla.

Brak kodu promocyjnego Fandla?!

Kody i kupony promocyjne umożliwiają skorzystanie ze zniżki. Niestety nie posiadamy informacji o kodach promocyjnych Fandla, którymi moglibyśmy podzielić się się z Tobą - Fandla nie udostępnia kodów promocyjnych albo na stałe lub czasowo nie udziela pożyczek z kuponami promocyjnymi.

Zmiana warunków i kody promocyjne Fandla są ponownie dostępne? Poinformuj nas w komentarzu o zmianie kodów promocyjnych Fandla albo innych istotnych informacjach związanych z kodami promocyjnymi Fandla, za które dziękujemy 🙂.

Posiadasz aktywny kod promocyjny Fandla? Prosimy o informację jeśli posiadasz kod promocyjny Fandla, z którego nie będziesz korzystać i którym możesz podzielić się z innymi Czytelnikami. Zastrzegamy jednak, że nie odpowiadamy za jakość pozystanego w ten sposób kodu promocyjnego Fandla.

Pożyczka Fandla
dla FIRM
Ile od Fandla

500 - 100 000 zł

Faktoring na

14 - 90 dni

Pierwsza pożyczka Fandla

Pierwszy raz w Fandla? ✍Do rejestracji w Fandla i złożenia wniosku potrzebny będzie dowód osobisty, dostęp do internetu, rejestracja Fandla / wniosek Fandla 24h/7 i również bez wychodzenia z domu. Inne warunki pierwszej Fandla? ⭐Dodaj opinię na ten temat.

Fandla nie udziela pierwszej pożyczki za darmo. Sprawdź szczegółowe warunki pożyczki płatnej Fandla, gdyż pierwsza pożyczka od Fandla nie jest bezpłatna - to nie jest pożyczka z RRSO 0% i z zerowym oprocentowaniem!

Warto mieć jednak na uwadze, że warunki udzielania pożyczek zmieniają się, również dla pożyczek w Fandla. Zajrzyj za jakiś czas i sprawdź ponownie, być może pierwsza pożyczka od Fandla będzie darmowa.

Zmiana warunków dla pierwszej pożyczki od Fandla? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków Fandla, dziękujemy 🙂.

Przedłużenie spłaty Fandla

Faktoring przedłużenie spłaty faktoringu Fandla Faktoring nie jest możliwe - Fandla nie daje możliwości przedłużenie spłaty faktoringu na dłuższy okres.

✔️zobacz też refinansowanie Fandla

Dodatkowe i najbardziej aktualne informacje znajdziesz na stronie www Fandla, na którą odsyłamy - kliknij banner aby przejść na stronę Fandla.

Warunki pożyczki Fandla zmieniły się i jest możliwe przedłużenie spłaty? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Fandla.

Refinansowanie Fandla

Refinansowanie faktoringu Fandla Faktoring nie jest możliwe. Fandla nie umożliwia refinansowania pożyczki. Sprawdź czy istnieje możliwość przedłużenia spłaty Fandla.

Jest możliwe refinansowanie Fandla? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Fandla.

Opinie o Fandla

Poniżej Opinie o Fandla znalezione na stronie Fandla faktoring:

 • Agnieszka N. - Współpraca z firmą Fandla okazała się strzałem w 10. 100%profesjonalizm .Szybko ,sprawnie ,skutecznie. Cały proces trwał zaledwie kilka minut,a pieniądze po zatwierdzeniu faktury były w ten sam dzień na koncie. Niezwykle uprzejmi i zaangażowani pracownicy. Polecam z czystym sumieniem
 • Dorota - Firma jak najbardziej godna polecenia, sprawna, fachowa obsługa. Pracownicy bardzo zaangażowani, kompetentni, uprzejmi. Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta. Współpraca przyjemna i skuteczna. Zapewne skorzystam jeszcze z usług firmy Fandla Faktoring
 • Jacek - Bardzo sprawna i fachowa obsługa. Doradcy są bardzo pomocni i gotowi na rozwiązywanie problemów powstałych w trakcie w trakcie cesji należności .Gorąco Polecam !

Pożyczka Fandla
dla FIRM
Ile od Fandla

500 - 100 000 zł

Faktoring na

14 - 90 dni

Opis Fandla znajdziesz powyżej, zobacz też inne oferty pożyczek:

SuperGrosz

RRSO od 38.52%

Od 21 lat - bez górnego limitu
Ile od SuperGrosz

1 000 - 15 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile od SuperGrosz

4 - 50 miesięcy

Finbo

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile od Finbo

500 - 15 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile od Finbo

30 dni

Przedłużenie spłaty: możliwość przedłużenia spłaty okresu - zadzwoń do Finbo
Weź pożyczkę
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Informacje prawne i przykład reprezentatywny: W przypadku Fandla należy wypełnić formularz rejestracyjny Fandla albo zalogowanie do serwisu Fandla. Przed rejestracją możesz skorzystać z kalkulatora i sprawdzić ile kosztuje faktoring w Fandla. Szczegółowe inf. na stronie Fandla, na którą odsyłamy.

Dodaj opinię

Fandla opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Fandla opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Fandla opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty"

Sprawdź warunki Fandla