Usunięcie konta w CREZU

Crezu jak usunąć konto?: Crezu usunięcie danych (tj. jak usunąć konto Crezu)? Informacje o przysługujących prawach można znaleźć w polityce prywatności na stronie CREZU na crezu.pl/privacy-policy i zgodnie z informacjami ... »»

Jak usunąć konto CREZU opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

 Smartney

RRSO 24.20%

Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

2000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile od Smartney

6 - 96 miesięcy

 Wandoo

RRSO 319.29%

Od 20 lat - bez górnego limitu
Ile od Wandoo

100 - 8 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile od Wandoo

31 dni

Przedłużenie spłaty: zaloguj się do Wandoo i skorzystaj z przedłużenia spłaty pożyczki

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Jak usunąć konto CREZU lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty):

Jak usunąć konto CREZU

RRSO 36.00%

Od 18 do 70 lat
Ile od CREZU

100 - 5000 zł

✔️ bazy zależne od pożyczkodawcy
Na ile od CREZU

15 - 60 dni

Usunięcie kontaJak usunąć konto CREZU? Usunięcie konta CREZU - zaloguj się do crezu.pl aby sprawdzić czy można usunąć CREZU oraz czy warto usuwać konto CREZU?

Crezu jak usunąć konto?

Usunięcie konta CREZU, wniosek o usunięcie konta CREZU? Do złożenia wniosku o pożyczkę CREZU nie ma potrzeby zakładania konta, a więc i usuwania. Jest konto CREZU i można je usunąć? ⭐Podziel się opinią na ten temat.

Czy warto usunąć konto CREZU?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w CREZU, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym CREZU muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez CREZU przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w CREZU zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w CREZU (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od CREZU SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów CREZU z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta CREZU aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z CREZU przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w CREZU (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę CREZU oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto CREZU i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do CREZU albo przejść na stronę CREZU (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również CREZU), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Crezu usunięcie danych (tj. jak usunąć konto Crezu)? Informacje o przysługujących prawach można znaleźć w polityce prywatności na stronie CREZU na crezu.pl/privacy-policy i zgodnie z informacjami ze strony (cytujemy dosłownie wybrany akapit z Przysługujące Państwu prawa i swobody):

Prawo do usunięcia danych: Powszechnie znane jako prawo do bycia zapomnianym. Crezu zastosuje się do Państwa prośby zwykle w ciągu 72 godzin, jeśli podstawą prawną jest całkowite lub częściowe wycofanie Państwa zgody, wszelkie dane wymagane ze względów prawnych, regulacyjnych lub uzasadnionych interesów mogą być przechowywane zgodnie z udokumentowanymi harmonogramami przechowywania. Nasz zespół potwierdzi jednak i omówi z Państwem Państwa wniosek, aby zapewnić, iż Państwa prawa i swobody są w pełni realizowane.

Usuwanie Państwa danych osobowych

Poniżej dodatkowe informacje ze strony CREZU: Jeśli chcą Państwo skorzystać ze swojego prawa do bycia zapomnianym i poprosić o usunięcie Państwa danych osobowych, prosimy o odwiedzenie strony Usuń swoje dane lub wysłanie wiadomość e-mail na adres compliance@crezu.com. Zapewnimy również przekazanie Państwa wniosku do naszych partnerów marketingowych.

Strona usuń swoje dane to https://unsub.crezu.net/gdpr?country=PL - na stronie tej: Prośba o usunięcie danych osobowych: Wypełnij poniższy formularz, a my usuniemy Twoje dane osobowe i kontaktowe z naszego systemu. Nie będziesz już otrzymywać od nas wiadomości e-mail ani SMS-ów.

Usunięcie konta w CREZU opinie

Usunięcie konta w CREZU brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Usunięcie konta w CREZU opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w CREZU forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Logowanie Crezu

Konto CREZU, logowanie CREZU - jak zalogować się na konto? Czy należy się zalogować od Crezu aby skorzystać z pożyczki? Nie! W Crezu nie znajdziesz tradycyjnego logowania znanego z innych pożyczek:

 • strefa klienta Crezu albo
 • logowanie Crezu czy też
 • problemy z logowaniem, zapomniane hasło Crezu itp.

Dane te nie istnieją na stronie www. Co zamiast logowania Crezu? Logujesz się na konto pożyczkodawcy, u którego otrzymałeś(-as) pożyczkę.

Więcej o usuwaniu konta CREZU

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w CREZU" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta CREZU. Na stronie Usunięcie konta w CREZU będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów CREZU, zapoznanie się z logowaniem CREZU i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku CREZU - zapraszamy.

O CREZU na
 • 💸CREZU pożyczka
 • CREZU opinie
 • 🔒CREZU logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "CREZU Jak usunąć konto"
  RRSO36.00% (RRSO przykład reprezentatywny)
  Usunięcie kontaJak usunąć konto CREZU? konta CREZU - zaloguj się do crezu.pl aby sprawdzić czy można usunąć CREZU oraz czy warto usuwać konto CREZU?
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty CREZU zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Może zainteresują Cię też oferty lub promocje niż CREZU:

   Provident

  RRSO 19.75%

  Od 18 lat - bez górnego limitu
  Ile od Provident

  300 - 20 000 zł

  ✔️ bez KRD, bez ERIF
  Na ile od Provident

  3 - 36 miesięcy

  Przedłużenie spłaty: Przesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat

   Wandoo

  RRSO 319.29%

  Od 20 lat - bez górnego limitu
  Ile od Wandoo

  100 - 8 000 zł

  ✔️ bez BIK
  Na ile od Wandoo

  31 dni

  Przedłużenie spłaty: zaloguj się do Wandoo i skorzystaj z przedłużenia spłaty pożyczki

  Jak usunąć konto CREZU? Usunięcie konta w CREZU❗ ❌Jak usunąć konto CREZU❓ Chcesz skorzystać z prawa do usunięcia konta w CREZU i bycia zapomnianym✔️