Usunięcie konta w CREDY

Jak usunąć konto CREDY opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

 Smartney

RRSO 24.20%

Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

2000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile od Smartney

6 - 96 miesięcy

 Vivus

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 19 do 78 lat
Ile od Vivus

100 - 7500 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile od Vivus

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
Więcej na stronie
🚩pierwsza pożyczka gratis

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Jak usunąć konto CREDY lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty):

Jak usunąć konto CREDY

🦉promocja❗
RRSO 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od CREDY

500 - 3000 zł

✔️ bazy zależne od pożyczkodawcy
Na ile od CREDY

1 - 31 dni

Przedłużenie spłaty: skontaktuj się z firmą pożyczkową, który wyjaśni Ci dostępne możliwości
Więcej na stronie
🚩pierwsza pożyczka gratis

Usunięcie kontaJak usunąć konto CREDY? Usunięcie konta CREDY - zaloguj się do credy.pl aby sprawdzić czy można usunąć CREDY oraz czy warto usuwać konto CREDY?
1. CREDYPromocja: pierwsza pożyczka gratis, od 600 do 600 zł na 30 dni

Usunięcie konta CREDY, wniosek o usunięcie konta CREDY? Do złożenia wniosku o pożyczkę CREDY nie ma potrzeby zakładania konta, a więc i usuwania. Jest konto CREDY i można je usunąć? ⭐Podziel się opinią na ten temat.

Skorzystałeś z oferty CREDY, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w CREDY (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę CREDY ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w CREDY i/albo usunąć swoje konto CREDY (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w CREDY?

Jak usunąć konto CREDY?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto CREDY - firma ich nie udostępnia na swojej stronie www.

Wiesz jak usunąć konto CREDY? Podziel się tą informacją z innymi - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto CREDY?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w CREDY, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym CREDY muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez CREDY przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w CREDY zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w CREDY (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od CREDY SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów CREDY z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta CREDY aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z CREDY przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w CREDY (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę CREDY oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto CREDY i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do CREDY albo przejść na stronę CREDY (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również CREDY), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Usunięcie konta w CREDY opinie

Usunięcie konta w CREDY brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Usunięcie konta w CREDY opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w CREDY forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

CREDY logowanie

CREDY logowanie

Jak zalogować się do CREDY? Przejdź na stronę CREDY i kliknij przycisk 👥Zaloguj się, który znajdziesz w prawym, górnym rogu na stronie logowanie CREDY, a następnie:

 • E-MAIL - wprowadź adres e-mail podany w procesie rejestracji CREDY,
 • HASŁO - podaj hasło logowania CREDY, a jeśli chcesz aby hasło było widoczne naciśnij ikonę 👁

Uwaga❗ Przycisk ZALOGUJ SIĘ jest nieaktywny aż do momentu wprowadzenia w poprawnej formie adresu email, łącznie ze znakiem "@" i ".pl" (domena), po ich wprowadzeniu stanie się aktywny, czyli ZALOGUJ SIĘ.

Jeżeli pomylisz się i wprowadzisz nieprawidłowy adres e-mail albo nieprawidłowe hasło, system CREDY wyświetli komunikat: Nieprawidłowa kombinacja adresu email i hasła.

Nie pamiętam mojego hasła?

Nie pamiętasz hasła logowania CREDY? Będąc na stronie CREDY kliknij odnośnik Nie pamiętam mojego hasła, przejdziesz do okna Zapomniałem hasła, w którym automatycznie podstawi się adres e-mail wprowadzony w poprzednim kroku.

Możesz zmienić / poprawić wprowadzony adres e-mail, a jeśli wszystko się zgadza kliknij WYŚLIJ WIADOMOŚĆ:

 • CREDY wyświetli: Wiadomość została wysłana na podany adres email

Zaloguj się do swojej skrzynki pocztowej i odbierz wiadomość od CREDY, a następnie postępuj zgodnie z instrukcją. Jeśli nie znajdziesz wiadomości w skrzynce pocztowej, przed ponownym wysłaniem hasła, sprawdź foldery SPAM, oferty itp.

Uwaga❗ Podobnie, jak to miało miejsce na stronie logowania, do momentu wpisania poprawnego adresu email przycisk WYŚLIJ WIADOMOŚĆ jest nieaktywny, a po wprowadzeniu aktywuje się do postaci WYŚLIJ WIADOMOŚĆ.

Więcej o usuwaniu konta CREDY

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w CREDY" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta CREDY. Na stronie Usunięcie konta w CREDY będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów CREDY, zapoznanie się z logowaniem CREDY i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku CREDY - zapraszamy.

O CREDY na
 • ☎️CREDY kontakt
 • 💸CREDY pożyczka
 • CREDY opinie
 • 🔒CREDY logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "CREDY Jak usunąć konto"
  RRSO0% (RRSO przykład reprezentatywny)
  Usunięcie kontaJak usunąć konto CREDY? konta CREDY - zaloguj się do credy.pl aby sprawdzić czy można usunąć CREDY oraz czy warto usuwać konto CREDY?
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty CREDY zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Może zainteresują Cię też oferty lub promocje niż CREDY:

   Smartney

  RRSO 24.20%

  Od 23 do 70 lat
  Ile od Smartney

  2000 - 60 000 zł

  ✔️ bez ERIF
  Na ile od Smartney

  6 - 96 miesięcy

   Wandoo

  RRSO 319.29%

  Od 20 lat - bez górnego limitu
  Ile od Wandoo

  100 - 8 000 zł

  ✔️ bez BIK
  Na ile od Wandoo

  31 dni

  Przedłużenie spłaty: zaloguj się do Wandoo i skorzystaj z przedłużenia spłaty pożyczki

  Jak usunąć konto CREDY? Usunięcie konta w CREDY❗ ❌Jak usunąć konto CREDY❓ Chcesz skorzystać z prawa do usunięcia konta w CREDY i bycia zapomnianym✔️