Usunięcie konta w Credit Agricole

Jak usunąć konto Kredyt gotówkowy Credit Agricole

RRSO 11.58%

Od 21 lat - bez górnego limitu
Ile od Credit Agricole

do 20 000 zł

Spłata

3 - 60 miesięcy

Usunięcie kontaJak usunąć konto Credit Agricole? Usunięcie konta Credit Agricole - zaloguj się do credit-agricole.pl aby sprawdzić czy można usunąć Credit Agricole oraz czy warto usuwać konto Credit Agricole?

Usunięcie konta Credit Agricole, wniosek o usunięcie konta Credit Agricole, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto Credit Agricole oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta Credit Agricole.

Skorzystałeś z oferty Credit Agricole, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w Credit Agricole (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę Credit Agricole ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w Credit Agricole i/albo usunąć swoje konto Credit Agricole (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w Credit Agricole?

Jak usunąć konto Credit Agricole?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto Credit Agricole (być może bank nie udostępnia ich na swojej stronie www?).

Jeżeli wiesz jak usunąć konto Credit Agricole albo udało Ci się to znaleźć, to prosimy o podzielenie się tą informacją - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto Credit Agricole?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w Credit Agricole, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym Credit Agricole muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez Credit Agricole przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w Credit Agricole zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w Credit Agricole (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od Credit Agricole SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów Credit Agricole z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta Credit Agricole aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z Credit Agricole przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w Credit Agricole (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę Credit Agricole oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto Credit Agricole i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do Credit Agricole albo przejść na stronę Credit Agricole (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również Credit Agricole), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Usunięcie konta w Credit Agricole opinie

Usunięcie konta w Credit Agricole brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Usunięcie konta w Credit Agricole opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w Credit Agricole forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Credit Agricole Logowanie

Credit Agricole Logowanie CA24 gdzie załatwisz wiele spraw, np. płatności za rachunki, przelewy, to wszystko możesz załatwić logując się do serwisu internetowego CA24 eBank (jak poniżej) lub aplikacji mobilnej CA24 Mobile.

Uruchom przeglądarkę internetową i wejdź na stronę internetową Credit Agricole, aby zalogować się do Credit Agricole podaj IDENTYFIKATOR UŻYTKOWIKA albo NAZWĘ UŻYTKOWNIKA:

 • identyfikator użytkownika znajdziesz w Umowie Bankowości Elektronicznej Credit Agricole
 • nazwa użytkownika to nazwa własna utworzona samodzielnie

Podczas logowania Credit Agricole IDENTYFIKATOR UŻYTKOWNIKA / NAZWA UŻYTKOWNIKA mogą być używane zamiennie - jeden z nich to Twój login Credit Agricole.

Przed pierwszym logowaniem do Credit Agricole przygotuj sobie dane, które określono powyżej:

 • numer klienta lub nazwę użytkownika - numer klienta znajdziesz na umowie rachunku, nazwa użytkownika ustalona została przez Ciebie podczas otwierania konta na selfie lub na stronie banku
 • hasło logowania

Wprowadź dane logowania na stronie ca24.credit-agricole.pl - postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie logowania. Jeżeli wprowadzone dane nie będą poprawne system CA24 wyświetli komunikat: Wprowadziłeś niepoprawny Identyfikator lub Hasło. Spróbuj ponownie. Spróbuj ponownie lub kliknij poniższy przycisk. System rozróżnia małe i duże litery – sprawdź, czy masz wciśnięty klawisz Caps Lock - postępuj zgodnie z instrukcją albo odzyskaj dostęp.

Uwaga! 3-krotne wprowadzenie błędnego hasła logowania spowoduje zablokowanie dostępu do CA24 eBank. Uważaj również na oszustów, którzy podają się za pracowników Credit Agricole.

CA24 eBank - w bankowości elektronicznej łatwo można sprawdzić stan konta i historię operacji, płacić rachunki, zarządzać kartami kredytowymi i lokatami. Wiele operacji można wykonać samodzielnie, w domu - o każdej porze!

Jak usunąć konto Credit Agricole - pytania i odpowiedzi

Więcej o usuwaniu konta Credit Agricole

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w Credit Agricole" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta Credit Agricole. Na stronie Usunięcie konta w Credit Agricole będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Credit Agricole, zapoznanie się z logowaniem Credit Agricole i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Credit Agricole - zapraszamy.

O Credit Agricole na
 • ☎️Credit Agricole kontakt
 • 💸Credit Agricole pożyczka
 • Credit Agricole opinie
 • 🔒Credit Agricole logowanie
 • 🔥Credit Agricole kod rabatowy
 • 🔥Credit Agricole kod promocyjny
 • a teraz jesteś na stronie "Credit Agricole Jak usunąć konto"
  Usunięcie kontaJak usunąć konto Credit Agricole? konta Credit Agricole - zaloguj się do credit-agricole.pl aby sprawdzić czy można usunąć Credit Agricole oraz czy warto usuwać konto Credit Agricole?
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Credit Agricole zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.
  Jak usunąć konto Credit Agricole? Usunięcie konta w Credit Agricole❗ ❌Jak usunąć konto Credit Agricole❓ Chcesz skorzystać z prawa do usunięcia konta w Credit Agricole i bycia zapomnianym✔️ Kredyt gotówkowy Credit Agricole Credit Agricole