Usunięcie konta w AASA

Jak usunąć konto AASA opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

Smartney

RRSO 24.49%

Kod rabatowy 5%
Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 96 miesięcy

Finbo

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile pożyczę od Finbo?

500 - 15 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od Finbo?

30 dni

Przedłużenie spłaty: możliwość przedłużenia spłaty okresu - zadzwoń do Finbo
Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Jak usunąć konto AASA lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty):

Jak usunąć konto AASA

RRSO 48.12%

Od 20 do 76 lat
Ile pożyczę od AASA?

2000 - 15 000 zł

✔️ bez KRD
Na ile pożyczę od AASA?

36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: skontaktuj się z BOK AASA aby ustalić warunki przedłużenia spłaty lub zmiany terminu spłaty

Usunięcie kontaJak usunąć konto AASA? Usunięcie konta AASA - zaloguj się do aasapolska.pl aby sprawdzić czy można usunąć AASA oraz czy warto usuwać konto AASA?
Najważniejsze informacje o AASA znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "AASA Jak usunąć konto" - zobacz też pełny opis AASA.

Usunięcie konta AASA, wniosek o usunięcie konta AASA, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto AASA oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta AASA.

Skorzystałeś z oferty AASA, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w AASA (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę AASA ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w AASA i/albo usunąć swoje konto AASA (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w AASA?

Jak usunąć konto AASA?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto AASA - firma ich nie udostępnia na swojej stronie www.

Wiesz jak usunąć konto AASA? Podziel się tą informacją z innymi - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto AASA?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w AASA, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym AASA muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez AASA przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w AASA zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w AASA (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od AASA SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów AASA z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta AASA aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z AASA przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w AASA (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę AASA oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto AASA i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do AASA albo przejść na stronę AASA (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również AASA), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Usunięcie konta w AASA opinie

Usunięcie konta w AASA brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Usunięcie konta w AASA opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w AASA forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Jak usunąć konto AASA - pytania i odpowiedzi

Więcej o usuwaniu konta AASA

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w AASA" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta AASA. Na stronie Usunięcie konta w AASA będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów AASA, zapoznanie się z logowaniem AASA i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku AASA - zapraszamy.

RRSO48.12% (RRSO przykład reprezentatywny)
Usunięcie kontaJak usunąć konto AASA? konta AASA - zaloguj się do aasapolska.pl aby sprawdzić czy można usunąć AASA oraz czy warto usuwać konto AASA?
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty AASA zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż AASA:

Wandoo

RRSO 313.50%

Od 20 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Wandoo?

100 - 10 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile pożyczę od Wandoo?

30 dni

Przedłużenie spłaty: zaloguj się do Wandoo i skorzystaj z przedłużenia spłaty pożyczki

FENIKO

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile pożyczę od FENIKO?

300 - 5 000 zł

✔️ bez BIG
Na ile pożyczę od FENIKO?

30 - 61 dni

Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo