100 zł do Biedronki od TAKTO Finanse

100 zł na zakupy do Biedronki od TAKTO Finanse w promocji POŻYCZKA Z BONEM - promocja obowiązuje do 30.11.2022, a uczestnikiem może osoba pełnoletnia fizyczna, w tym prowadząca działalność gospodarczą lub zawodową.

Pożyczka TAKTO Finanse

RRSO 57.97%

Od 22 do 75 lat
Ile pożyczę od TAKTO Finanse?

1000 - 12 000 zł

Na ile pożyczę od TAKTO Finanse?

6 - 40 miesięcy

100 zł do Biedronki od TAKTO Finanse

Pożyczka z BONEM🐞 - dla kogo?

Nagrodą w promocji jest bon do Biedronki (e-kod) o wartości 100 zł. E-KOD do Biedronki wydawany jest w formie lektronicznej, jest to kod na okaziciela o wartości 100 zł, uprawniający jego posiadacza do zakupu towarów lub usług oferowanych do sprzedaży we wszystkich sklepach Biedronka.

Uczestnikiem promocji TAKTO Finanse może być wyłącznie pełnoletnia i posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych osoba fizyczna, 👉w tym prowadząca działalność gospodarczą lub zawodową.

Pożyczka z BONEM🐞 - zasady

Zasady promocji czyli jakie są warunki otrzymania bonu do Biedronki (należy je spełnić łącznie):

  • złożenie wniosku o przyznanie pożyczki w okresie obowiązywania promocji, tj. od 08 listopada 2022 roku do 30 listopada 2022 roku do godz. 23:59:59
  • dobry BIK - z promocji mogą skorzystać osoby z dobrą historią kredytową, decyzja podejmowana jest po pobraniu aktualnego raportu BIK. Przystępując do promocji TAKTO (jako klient) nie możesz mieć opóźnień w spłacie swoich zobowiązań we wszystkich instytucjach finansowych
  • termin promocji - jeszcze raz przypominamy o terminie promocji, gdyż pożyczki udzielone po wyżej wskazanym terminie (30.11.2022 23:59:59) nie uprawniają do wzięcia udziału w promocji

Kiedy nagroda?

Kiedy nagroda, czyli kiedy BON do Biedronki o wartości 100 zł w promocji POŻYCZKA Z BONEM? Zgodnie z regulaminem oferty bon e-kod będzie przyznawany w razie spełnienia warunków promocyjnych przewidzianych w regulaminie i zostanie przekazany w wiadomości SMS na telefon podany w procesie rejestracji w terminie nie późniejszym niż 30 dni od zakończenia promocji.

Uwaga: w przypadku odstąpienia od umowy pożyczkowej (jako uczestnik) tracisz prawo do otrzymania bonu do Biedronki.

Regulamin znajdziesz na taktofinanse.pl/files/static/regulamin-promocja-z-bonem-2022.pdf albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

Jak skorzystać z bonu?

Jak już wspomniano powyżej, bon E-KOD do Biedronki wraz z datą jego ważności otrzymasz w formie wiadomości SMS w terminie 30 dni od zawarcia pożyczki z TAKTO Finanse.

Aby skorzystać z bonu e-kodu Biedronka, podaj unikalny 13-cyfrowy kod po zeskanowaniu ostatniego z produktów w kasie sklepu sieci Biedronka przed tym jak zapłacisz za zakupy - poinformuj po prostu osobę skanującą Twoje zakupy, że chcesz zapłacić kodem.

🐞Bon E-kod do Biedronki może być wykorzystywany wielokrotnie do maksymalnej wartości 100 zł, a jeśli wartość towarów będzie wyższa niż e-kodu, to różnicę w cenie należy dopłacić (gotówką lub kartą).

Ważne: nie ma możliwości wydawania reszty w gotówce z e-kodu!

Oznacza to, że nie ważne, czy zeskanujesz towary za 10 zł czy za 99 zł - w każdym wypadku kasjer nie wyda Ci reszty - lepiej więc nieco dopłacić niż dokonać zakupów na zbyt małą kwotę i stracić bon!

Pożyczka TAKTO Finanse

RRSO 57.97%

Od 22 do 75 lat
Ile pożyczę od TAKTO Finanse?

1000 - 12 000 zł

Na ile pożyczę od TAKTO Finanse?

6 - 40 miesięcy

Opinie o

Pożyczka z BONEM czyli 100 zł do Biedronki z pożyczką od TAKTO Finanse [2022-11-15]

Dodaj opinię

100 zł do Biedronki od TAKTO Finanse opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń 100 zł do Biedronki od TAKTO Finanse forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Konkurs SMART Pożyczka, nagroda BON Allegro 2000 zł
    »» Następny »» TAKTO Finanse BON do Biedronki o wartości 100 zł Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "100 zł do Biedronki od TAKTO Finanse"