TAKTO Finanse BON do Biedronki o wartości 100 zł

BON do Biedronki od TAKTO Finanse o wartości 100 zł w promocji POŻYCZKA Z BONEM - promocja TAKTO do 30.11.2022.

Pożyczka TAKTO Finanse

RRSO 57.97%

Od 22 do 75 lat
Ile pożyczę od TAKTO Finanse?

1000 - 12 000 zł

Na ile pożyczę od TAKTO Finanse?

6 - 40 miesięcy

TAKTO Finanse BON do Biedronki o wartości 100 zł

Pożyczka z BONEM🐞 - zasady

Warunki otrzymania bonu do Biedronki (warunki należy spełnić łącznie):

  • złożenie wniosku o przyznanie pożyczki w okresie obowiązywania promocji, tj. od 08 listopada 2022 roku do 30 listopada 2022 roku do godz. 23:59:59
  • dobry BIK - z promocji mogą skorzystać osoby z dobrą historią kredytową, decyzja podejmowana jest po pobraniu aktualnego raportu BIK. Przystępując do promocji TAKTO (jako klient) nie możesz mieć opóźnień w spłacie swoich zobowiązań we wszystkich instytucjach finansowych
  • termin promocji - jeszcze raz przypominamy o terminie promocji, gdyż pożyczki udzielone po wyżej wskazanym terminie (30.11.2022 23:59:59) nie uprawniają do wzięcia udziału w promocji

Dla kogo promocja - sprawdź w kolejnym akapicie.

Pożyczka z BONEM🐞 - dla kogo?

Nagrodą w promocji jest bon do Biedronki (e-kod) o wartości 100 zł. E-KOD do Biedronki wydawany jest w formie lektronicznej, jest to kod na okaziciela o wartości 100 zł, uprawniający jego posiadacza do zakupu towarów lub usług oferowanych do sprzedaży we wszystkich sklepach Biedronka.

Uczestnikiem promocji TAKTO Finanse może być wyłącznie pełnoletnia i posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych osoba fizyczna, 👉w tym prowadząca działalność gospodarczą lub zawodową.

Jak skorzystać z bonu?

Aby skorzystać z bonu e-kodu Biedronka, podaj unikalny 13-cyfrowy kod po zeskanowaniu ostatniego z produktów w kasie sklepu sieci Biedronka przed tym jak zapłacisz za zakupy - poinformuj po prostu osobę skanującą Twoje zakupy, że chcesz zapłacić kodem.

🐞Bon E-kod do Biedronki może być wykorzystywany wielokrotnie do maksymalnej wartości 100 zł, a jeśli wartość towarów będzie wyższa niż e-kodu, to różnicę w cenie należy dopłacić (gotówką lub kartą).

Ważne: nie ma możliwości wydawania reszty w gotówce z e-kodu!

Oznacza to, że nie ważne, czy zeskanujesz towary za 10 zł czy za 99 zł - w każdym wypadku kasjer nie wyda Ci reszty - lepiej więc nieco dopłacić niż dokonać zakupów na zbyt małą kwotę i stracić bon!

Kiedy nagroda?

Kiedy nagroda, czyli kiedy BON do Biedronki o wartości 100 zł w promocji POŻYCZKA Z BONEM? Zgodnie z regulaminem oferty bon e-kod będzie przyznawany w razie spełnienia warunków promocyjnych przewidzianych w regulaminie i zostanie przekazany w wiadomości SMS na telefon podany w procesie rejestracji w terminie nie późniejszym niż 30 dni od zakończenia promocji.

Uwaga: w przypadku odstąpienia od umowy pożyczkowej (jako uczestnik) tracisz prawo do otrzymania bonu do Biedronki.

Regulamin znajdziesz na taktofinanse.pl/files/static/regulamin-promocja-z-bonem-2022.pdf albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

Pożyczka TAKTO Finanse

RRSO 57.97%

Od 22 do 75 lat
Ile pożyczę od TAKTO Finanse?

1000 - 12 000 zł

Na ile pożyczę od TAKTO Finanse?

6 - 40 miesięcy

Dodaj opinię

TAKTO Finanse BON do Biedronki o wartości 100 zł opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń TAKTO Finanse BON do Biedronki o wartości 100 zł forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« 100 zł do Biedronki od TAKTO Finanse
    »» Następny »» Bank BPS Loteria na Okrągło szansa na wygraną 500 zł, laptopa lub samochodu Toyota Yaris Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "TAKTO Finanse BON do Biedronki o wartości 100 zł"