Smart Pożyczka wygraj bon 1500 zł do Leroy Merlin

Weź udział w konkursie Smart Pożyczka, odpowiedz na pytanie konkursowe Jak wyglądałoby Twoje wymarzone SMART-mieszkanie? i wygraj bon 1500 zł do Leroy Merlin od Smart Pożyczka w konkursie Smart Pożyczki: Nowe SMART-mieszkanie? TAK!, a uczestnikiem konkursu Smart Pożyczka może być Klient korzystający z rabatu na kolejną pożyczkę zgodnie z regulaminem Kody Rabatowe czy klient korzystający darmowej pierwszej pożyczki zgodnie z regulaminem Pożyczka za darmo.

Logowanie Smart Pożyczka

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 do 73 lat
Ile pożyczę od Smart Pożyczka?

300 - 15 000 zł

✔️ bez BIK, bez BIG, bez ERIF
Na ile pożyczę od Smart Pożyczka?

30 dni

Weź pożyczkę
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Konkurs - dla kogo?

Uczestnikiem konkursu Smart Pożyczka może być osoba, która:

 • a) jest konsumentem w znaczeniu art. 221 Kodeksu Cywilnego tj. osobą fizyczną dokonującą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z działalnością gospodarczą lub zawodową,
 • b) nie posiada niespłaconych zobowiązań względem organizatora (Smart POżyczka),
 • c) nie posiada niespłaconych zobowiązań, które zostałyby ujawnione w bazach danych prowadzonych przez Biura Informacji Gospodarczej,
 • d) jest zdolna do spłaty udzielonej pożyczki od Smart Pożyczka
 • e) posiada na stronie internetowej serwisu smartpozyczka.pl aktywny Profil Klienta (zobacz Smart Pożyczka logowanie)
 • f) złożyła wniosek o udzielenie pożyczki, następnie przeszła pozytywnie weryfikację przy wykorzystaniu aplikacji Kontomatik,
 • g) przeszła pozytywnie weryfikację oraz ocenę zdolności kredytowej w zbiorach danych organizatora oraz bazach danych Biur Informacji Gospodarczych,
 • h) zawarła pierwszą lub kolejną umowę pożyczki z organizatorem w okresie od dnia 15.10.2021 od godziny 0:00 do 14.11.2021 r. do godziny 23:59.
 • i) której pożyczka w wysokości kwoty do spłaty została w pełni spłacona (Kwoty Pożyczki wraz ze wszelkimi kosztami), nie później niż w terminie spłaty i nie wcześniej niż 10 dni przed terminem spłaty, określonym w umowie pożyczki wykona zadanie konkursowe, polegające na pozostawieniu na stronie konkursowej www.smartkonkurs.pl odpowiedzi na pytanie: Jak wyglądałoby Twoje wymarzone SMART-mieszkanie?

gdzie wspomniany powyżej organizator to PIXO Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Warszawska 6 lok. 32, 15 - 063 Białystok.

Smart Pożyczka wygraj bon 1500 zł do Leroy Merlin

Jak wygrać bon?

Trzy proste kroki do wygranej:

 1. Weź pożyczkę od Smart Pożyczka w okresie od 15.10.2021 do 14.11.2021 r.
 2. Wypełnij formularz i odpowiedz na zawarte w nim pytanie konkursowe - okres przyjmowania zgłoszeń do konkursu rozpoczyna się od dnia 15.10.2021 r. od godziny 0:00 do 14.11.2021 r. do godziny 23:59 (okres trwania konkursu).
 3. Komisja konkursowa wybierze autora najbardziej kreatywnej odpowiedzi i poinformuje go o wygranej do dnia 11.01.2022

Uwaga! Uczestnik konkursu może zamieścić wyłącznie jedną odpowiedź na pytanie, stanowiące wykonanie zadania konkursowego. Uczestnik, który zamieści dwie lub więcej odpowiedzi, zawierających odpowiedź na pytanie konkursowe, nie będzie uwzględniany w finalnym wyborze zwycięzcy.

Kiedy nagroda?

Komisja konkursowa z całej puli odpowiedzi konkursowych przesłanych w terminie do 14.11.2021 do godziny 23:59 dokona wyboru najbardziej twórczych odpowiedzi do dnia 21.12.2021 r.

Ogłoszenie zwycięzcy konkursu przez komisję konkursową nastąpi do dnia 28.12.2021 r., zaś przekazanie nagrody nastąpi nie później niż w terminie 2 tygodni od daty ogłoszenia zwycięzcy (nie później niżeli do 11.01.2022 r.).

Logowanie Smart Pożyczka

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 do 73 lat
Ile pożyczę od Smart Pożyczka?

300 - 15 000 zł

✔️ bez BIK, bez BIG, bez ERIF
Na ile pożyczę od Smart Pożyczka?

30 dni

Weź pożyczkę
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Uwaga! W przypadku, gdy uczestnik konkursu nie dokona zwrotu kwoty do spłaty (pożyczki wraz ze wszelkimi kosztami) w terminie spłaty, traci prawo do nagrody, zaś nagroda pozostaje w dyspozycji organizatora i zostanie przekazana innemu uczestnikowi konkursu na zasadach, dodatkowe informacje w regulaminie konkursu na app3.salesmanago.pl/ms/2vysl7ltbdqpsri0/default/reguilamin_nowe_smart_mieszkanie_v2.htm

Dodaj opinię

Smart Pożyczka wygraj bon 1500 zł do Leroy Merlin opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Smart Pożyczka wygraj bon 1500 zł do Leroy Merlin forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Kredyt bez wychodzenia z domu i wstępna decyzja przez telefon? Sprawdź kredyt gotówkowy BNP Paribas
    »» Następny »» Konkurs Smart Pożyczka z nagrodą 1500 zł do Leroy Merlin (bon) Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Smart Pożyczka wygraj bon 1500 zł do Leroy Merlin"