Konkurs Smart Pożyczka z nagrodą 1500 zł do Leroy Merlin (bon)

Konkurs Smart Pożyczka - do wygrania bon 1500 zł do Leroy Merlin - odpowiedz na pytanie konkursowe Jak wyglądałoby Twoje wymarzone SMART-mieszkanie? i wygraj! Uczestnikiem konkursu Smart Pożyczka może być Klient korzystający z rabatu na kolejną pożyczkę zgodnie z regulaminem Kody Rabatowe czy klient korzystający darmowej pierwszej pożyczki zgodnie z regulaminem Pożyczka za darmo.

Logowanie Smart Pożyczka

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 do 73 lat
Ile pożyczę od Smart Pożyczka?

300 - 15 000 zł

✔️ bez BIK, bez BIG, bez ERIF
Na ile pożyczę od Smart Pożyczka?

30 dni

Weź pożyczkę
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Jak wygrać bon?

Weź pożyczkę od Smart Pożyczka w okresie od 15.10.2021 do 14.11.2021 r.

Wypełnij formularz i odpowiedz na zawarte w nim pytanie konkursowe - okres przyjmowania zgłoszeń do konkursu rozpoczyna się od dnia 15.10.2021 r. od godziny 0:00 do 14.11.2021 r. do godziny 23:59 (okres trwania konkursu).

Uwaga! Uczestnik konkursu może zamieścić wyłącznie jedną odpowiedź na pytanie, stanowiące wykonanie zadania konkursowego. Uczestnik, który zamieści dwie lub więcej odpowiedzi, zawierających odpowiedź na pytanie konkursowe, nie będzie uwzględniany w finalnym wyborze zwycięzcy.

Komisja konkursowa z całej puli odpowiedzi konkursowych przesłanych w terminie do 14.11.2021 do godziny 23:59 dokona wyboru najbardziej twórczych odpowiedzi do dnia 21.12.2021 r.

Ogłoszenie zwycięzcy konkursu przez komisję konkursową nastąpi do dnia 28.12.2021 r., zaś przekazanie nagrody nastąpi nie później niż w terminie 2 tygodni od daty ogłoszenia zwycięzcy (nie później niżeli do 11.01.2022 r.).

Konkurs Smart Pożyczka z nagrodą 1500 zł do Leroy Merlin (bon)

Konkurs - dla kogo?

Uczestnikiem konkursu Smart Pożyczka może być osoba, która:

  • a) jest konsumentem w znaczeniu art. 221 Kodeksu Cywilnego tj. osobą fizyczną dokonującą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z działalnością gospodarczą lub zawodową,
  • b) nie posiada niespłaconych zobowiązań względem organizatora (Smart POżyczka),
  • c) nie posiada niespłaconych zobowiązań, które zostałyby ujawnione w bazach danych prowadzonych przez Biura Informacji Gospodarczej,
  • d) jest zdolna do spłaty udzielonej pożyczki od Smart Pożyczka
  • e) posiada na stronie internetowej serwisu smartpozyczka.pl aktywny Profil Klienta (zobacz Smart Pożyczka logowanie)
  • f) złożyła wniosek o udzielenie pożyczki, następnie przeszła pozytywnie weryfikację przy wykorzystaniu aplikacji Kontomatik,
  • g) przeszła pozytywnie weryfikację oraz ocenę zdolności kredytowej w zbiorach danych organizatora oraz bazach danych Biur Informacji Gospodarczych,
  • h) zawarła pierwszą lub kolejną umowę pożyczki z organizatorem w okresie od dnia 15.10.2021 od godziny 0:00 do 14.11.2021 r. do godziny 23:59.
  • i) której pożyczka w wysokości kwoty do spłaty została w pełni spłacona (Kwoty Pożyczki wraz ze wszelkimi kosztami), nie później niż w terminie spłaty i nie wcześniej niż 10 dni przed terminem spłaty, określonym w umowie pożyczki wykona zadanie konkursowe, polegające na pozostawieniu na stronie konkursowej www.smartkonkurs.pl odpowiedzi na pytanie: Jak wyglądałoby Twoje wymarzone SMART-mieszkanie?

gdzie wspomniany powyżej organizator to PIXO Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Warszawska 6 lok. 32, 15 - 063 Białystok.

Logowanie Smart Pożyczka

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 do 73 lat
Ile pożyczę od Smart Pożyczka?

300 - 15 000 zł

✔️ bez BIK, bez BIG, bez ERIF
Na ile pożyczę od Smart Pożyczka?

30 dni

Weź pożyczkę
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Uwaga! W przypadku, gdy uczestnik konkursu nie dokona zwrotu kwoty do spłaty (pożyczki wraz ze wszelkimi kosztami) w terminie spłaty, traci prawo do nagrody, zaś nagroda pozostaje w dyspozycji organizatora i zostanie przekazana innemu uczestnikowi konkursu na zasadach, dodatkowe informacje w regulaminie konkursu na

  • app3.salesmanago.pl/ms/2vysl7ltbdqpsri0/default/reguilamin_nowe_smart_mieszkanie_v2.htm

oraz stronie oferty, na które odsyłamy.

Dodaj opinię

Konkurs Smart Pożyczka z nagrodą 1500 zł do Leroy Merlin (bon) opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Konkurs Smart Pożyczka z nagrodą 1500 zł do Leroy Merlin (bon) forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Smart Pożyczka wygraj bon 1500 zł do Leroy Merlin
    »» Następny »» Vivus ostrzega przed próbami wyłudzeniami danych osobowych Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Konkurs Smart Pożyczka z nagrodą 1500 zł do Leroy Merlin (bon)"