Pożycz za darmo od Smartney w promocji TEST 60 dni

Bezpieczna pożyczka do 60 000 zł z darmowym zwrotem do 60 dni? DaSię? Tak, sprawdź promocję Smartney TEST 60 DNI - od dnia zawarcia umowy pożyczki online masz do 60 dni na zwrot całej pożyczki bez ponoszenia żadnych kosztów! Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci Smartney, a więc nie tylko nowi. Smartney to pożyczki od 3000 do 60 000 zł na okres od 6 miesięcy do 7 lat, a jednym z warunków uczestnictwa jest terminowa spłata rat pożyczki (również tych w okresie promocji).

Pożyczka Smartney

RRSO 24.49%

Kod rabatowy 5%
Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 96 miesięcy

Promocja trwa do 31.03.2022 23:59:59. W czasie trwania promocji można skorzystać z niej tylko raz, warte uwagi jest również to, że promocja łączy się z promocyjnym programem Smarten pod nazwą Kody Rabatowe i promocjami organizowanymi w ramach tego programu.

Pożycz za darmo od Smartney w promocji TEST 60 dni

Dla kogo promocja?

TEST 60 DNI to oferta dla osób fizycznych:

  • w wieku 23 – 70 lat,
  • posiadających dowód osobisty
  • posiadających polski rachunek bankowy

Uczestnikiem promocji może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, która w czasie trwania promocji, złoży wniosek o kredyt i zawrze ze Smartney umowę kredytu, bez względu na to, czy umowa o kredyt jest pierwszą, czy kolejną umową pożyczki, zawieraną ze Smartney - innymi słowy, mogą z niej skorzystać nie tylko nowi klienci.

Tutaj regulaminy:

  • TEST 60 DNI smartney-prod-api.azurewebsites.net//dokumenty-do-pobrania/Regulamin%20TEST%2060%20dni%20VIII.pdf
  • Promocja 60 dni smartney-prod-api.azurewebsites.net//dokumenty-do-pobrania/REGULAMIN%20PROMOCJA%2060%20dni%20VIII.pdf

 

Testuj 60 dni za 0 zł

🚩Testuj do 60 dni za 0 zł – od dnia zawarcia umowy pożyczki online masz do 60 dni na zwrot całej pożyczki bez ponoszenia żadnych kosztów, ale pamiętaj o terminowej spłacie rat pożyczki wymaganych w tym czasie (zgodnie z otrzymanym harmonogramem spłat), szczegóły w regulaminie promocji.

🚩Brak terminowej spłaty którejkolwiek z rat, których płatność przypada w okresie do 60 dni od dnia zawarcia umowy pożyczki uniemożliwia wzięcie udziału w promocji Test 60 dni! A jeśli pożyczoną kwotę chcesz zatrzymać do końca trwania umowy, spłacaj raty dalej zgodnie z harmonogramem spłat pożyczki, który znajdziesz na swoim Profilu w Strefie Klienta.

To ważne, więc bardziej obrazowo:

  • PIERWSZY DZIEŃ – data zawarcia umowy;
  • SPŁACASZ RATY – zgodnie z harmonogramem spłat, harmonogram znajdziesz w swoim Profilu Klienta Smartney (zobacz logowanie Smartney);
  • 60-TY DZIEŃ – to jest ostatni dzień na zwrot pożyczki bez kosztów – jeśli rezygnujesz to zwracasz całą otrzymaną od Smartney pożyczkę bez kosztów, albo spłacasz dalej zgodnie z harmonogramem spłat (poza promocją), harmonogram znajdziesz w swoim Profilu Klienta Smartney;

🚩Aby zalogować się do strefy klienta Smartney:

  • przejdź na stronę Smartney i naciśnij przycisk STREFA KLIENTA

a następnie:

  • podaj swój adres e-mail (to Twój login Smartney) lub numer klienta z umowy oraz hasło logowania Smartney

Dodatkowe informacje na Testuj pożyczkę Smartney do 60 dni za 0 zł, na której znajdziesz również regulamin promocji oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy:

Pożyczka Smartney

RRSO 24.49%

Kod rabatowy 5%
Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 96 miesięcy

Opinie o

Brawo Smartney! [2022-03-12]

Dodaj opinię

Pożycz za darmo od Smartney w promocji TEST 60 dni opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pożycz za darmo od Smartney w promocji TEST 60 dni forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Pożyczka Plus dla obywateli Ukrainy / Позика Плюс для громадян України
    »» Następny »» Vivus spłata przez Blue Media Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Pożycz za darmo od Smartney w promocji TEST 60 dni"