Promocja Smartney TEST 101 dni bez opłat

Smartney TEST 100 DNI - pożycz bez opłat, sprawdź Smartney w promocji, testuj pożyczkę nawet do 101 dni za darmo - promocja Smartney dla wszystkich klientów, dla klientów nowych i byłych klientów Smartney. Smartney to pożyczki od 3000 do 60 000 zł na okres od pół roku do 8 lat, a w promocji pożyczka Smartney na okres do 101 dni bez opłat, a jednym z warunków promocji jest terminowa spłata rat pożyczki w okresie 101 dni promocji. Kody rabatowe Smartney? Tak, promocja łączy się z programem kody rabatowe Smartney i promocjami organizowanymi w ramach tego programu.

Promocja zakończona.

Pożyczka Smartney

RRSO 24.20%

Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

2000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile od Smartney

6 - 96 miesięcy

Promocja trwa od 16.05.2022 00:00:01 do 30.06.2022 23:59:59 i od dnia zawarcia umowy pożyczki online masz do 101 dni na zwrot całej pożyczki bez ponoszenia żadnych kosztów, ale pamiętaj o terminowej spłacie rat pożyczki wymaganych również w czasie promocji Smartney (zgodnie z otrzymanym harmonogramem spłat).

Jeśli zainteresowała Cię promocja Smartney, to zwróć uwagę na ten zapis:

Brak terminowej spłaty którejkolwiek z rat, których płatność przypada w okresie do 101 dni od dnia zawarcia umowy pożyczki uniemożliwia skorzystanie z promocji

czyli w takim wypadku promocja Smartney przestaje obowiązywać!!! Jeśli natomiast pożyczoną kwotę chcesz zatrzymać do końca trwania umowy, spłacaj raty dalej zgodnie z harmonogramem spłat pożyczki, który znajdziesz również na swoim Profilu w Strefie Klienta.

🔥Promocja skierowana jest do wszystkich klientów i dotyczy umów, o które zawnioskowano za pośrednictwem strony promocji.

Promocja Smartney TEST 101 dni bez opłat

Dla kogo promocja Smartney?

Promocja Smartney TEST 101 DNI to oferta dla osób fizycznych:

  • w wieku 23 – 70 lat,
  • posiadających dowód osobisty
  • posiadających polski rachunek bankowy

Oferta skierowana jest 👉 do nowych oraz do byłych klientów Smartney, a zgodnie z regulaminem:

Uczestnikiem Promocji jest każda pełnoletnia osoba fizyczna, która w czasie trwania Promocji, złoży Wniosek o Kredyt i zawrze z Organizatorem Umowę Kredytu, bez względu na to, czy Umowa o Kredyt jest pierwszą, czy kolejną umową pożyczki, zawieraną z Organizatorem.

oraz

Promocja dotyczy wyłącznie Umów Kredytu w rozumieniu niniejszego Regulaminu, to jest umów o Kredyt zawartych na stronie internetowej Organizatora www.smartney.pl, o które zawnioskowano na tej stronie internetowej.

 

Testuj do 101 dni za 0 zł

🚩Testuj do 101 dni za 0 zł – od dnia zawarcia umowy pożyczki online masz nawet do 101 dni na zwrot całej pożyczki bez ponoszenia żadnych kosztów, ale pamiętaj o terminowej spłacie rat pożyczki wymaganych w tym czasie (zgodnie z otrzymanym harmonogramem spłat), szczegóły w regulaminie promocji.

🚩Brak terminowej spłaty którejkolwiek z rat, których płatność przypada w okresie do 101 dni od dnia zawarcia umowy pożyczki uniemożliwia wzięcie udziału w promocji Test 101 dni! A jeśli pożyczoną kwotę chcesz zatrzymać do końca trwania umowy, spłacaj raty dalej zgodnie z harmonogramem spłat pożyczki, który znajdziesz na swoim Profilu w Strefie Klienta.

🚩Data księgowania - dla zachowania 101 dniowego terminu, decydująca jest data zaksięgowania całkowitej kwoty kredytu, pomniejszonej o kwotę, rat kredytu, uiszczonych do dnia spłaty tej kwoty, na rachunku bankowym Smartney, wskazanym w umowie kredytu, jako rachunek do spłaty kredytu.

To ważne, więc bardziej obrazowo:

  • PIERWSZY DZIEŃ – data zawarcia umowy;
  • SPŁACASZ RATY – zgodnie z harmonogramem spłat, harmonogram znajdziesz w swoim Profilu Klienta Smartney (zobacz logowanie Smartney);
  • 101-WSZY DZIEŃ – to jest ostatni dzień na zwrot pożyczki bez kosztów – jeśli rezygnujesz to zwracasz całą otrzymaną od Smartney pożyczkę bez kosztów, albo spłacasz dalej zgodnie z harmonogramem spłat (poza promocją), harmonogram znajdziesz w swoim Profilu Klienta Smartney;

🚩Aby zalogować się do strefy klienta Smartney:

  • przejdź na stronę Smartney i naciśnij przycisk STREFA KLIENTA

a następnie:

  • podaj swój adres e-mail lub numer klienta z umowy oraz hasło logowania Smartney

To ważne, więc publikujemy raz jeszcze powiększoną czcionką:

Promocja polega na przyznaniu uczestnikom Promocji przez Organizatora prawa do spłaty Całkowitej Kwoty Kredytu w terminie do 101 dni od dnia zawarcia Umowy Kredytu bez obowiązku ponoszenia kosztów Kredytu, to jest odsetek i prowizji, należnych zgodnie z Umową Kredytu do tego dnia, o ile, do dnia spłaty Całkowitej Kwoty Kredytu, uczestnik Promocji spłacił wymagalne w tym okresie raty Kredytu, zgodnie z harmonogramem spłaty, stanowiącym załącznik do Umowy Kredytu.

gdzie:

  • organizator to Smartney Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Krakowiaków 46, 02-255 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000747738, NIP 5272859012, kapitał zakładowy 25 500 000 zł
  • uczestnik to każda pełnoletnia osoba fizyczna, która w czasie trwania promocji, złoży wniosek o kredyt i zawrze z organizatorem (Smartney) umowę kredytu, bez względu na to, czy umowa o kredyt jest pierwszą, czy kolejną umową pożyczki, zawieraną z organizatorem (Smartney)

Dodatkowe informacje w regulaminie https://api.smartney.pl/dokumenty-do-pobrania/Regulamin%20Test%20101%20dni.pdf , na stronie TEST 101 DNI oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy:

Pożyczka Smartney

RRSO 24.20%

Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

2000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile od Smartney

6 - 96 miesięcy

5

Opinie o

Pożyczka do 101 dni bez kosztów? Sprawdź Smartney! [2022-05-24]

Dodaj opinię

Promocja Smartney TEST 101 dni bez opłat opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Promocja Smartney TEST 101 dni bez opłat forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Provident Pay By Link - płatność poprzez link
    »» Następny »» SuperGrosz promocja prowizja od 0,3% miesięcznie
Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Promocja Smartney TEST 101 dni bez opłat"