Provident Pay By Link - płatność poprzez link

Pay By Link - informujemy, że w Provident dostępny jest mechanizm, dzięki któremu pożyczka Provident może być spłacana przelewem bankowym Płatność poprzez link (Pay By Link).

Pożyczka Provident

RRSO 15.01%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Provident?

500 - 20 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od Provident?

12 - 36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: Przesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat

Provident Pay By Link - płatność poprzez link

Zapłać ratę przez Pay By Link

Provident Pay by link - zapłać ratę pożyczki szybko i wygodnie - Płatność poprzez link. Na stronie provident.pl/platnosci/pay-by-link podaj:

  • swój numer pożyczki, który znajdziesz go na umowie oraz
  • dwie pierwsze litery imienia i dwie pierwsze litery nazwiska - znak myślnika wstawi się automatycznie, a w przypadku nazwisk dwuczłonowych, należy podać dwie pierwsze litery pierwszego nazwiska

System Provident poprosi Cię też o potwierdzenie tożsamości losowo wybranymi cyframi z numeru PESEL.

Pay by link

Po zidentyfikowaniu pożyczki nastąpi przekierowanie do strony Przelewy 24. Uwaga! Jeśli w bazie danych Provident nie ma Twojego adresu e-mail, zostaniesz poproszony/-a o podanie adresu e-mail oraz wyrażenie zgody na jego udostępnienie przez PayPro do Provident w celu kontaktu wynikającego z zawartej umowy.

Po wpisaniu adresu e-mail, zaznaczeniu zgody oraz wybraniu opcji Prześlij dane nastąpi przekierowanie do ekranu Szczegóły płatności, na którym należy wybrać opcję Zapłać. Po wybraniu opcji zapłać trafisz na stronę, która umożliwia wybór banku lub innej metody płatności, jak np. blik.

Po wybraniu banku następuje przekierowanie na stronę bankowości internetowej, na której można dokonać transakcji jak przy standardowych płatnościach on-line. Wyświetla się tam zdefiniowana strona uzupełniona o dane przelewowe niezbędne do dokonania płatności. Przelew jest wykonywany na rachunek techniczny Przelewy 24, a następnie wpłata zostaje przekierowana na specjalny rachunek do spłaty pożyczki Provident, o czym więcej też na stronie provident.pl/platnosci/pay-by-link, na którą odsyłamy.

Nowy klient? Sprawdź Provident rejetracja.

Dodaj opinię

Provident Pay By Link - płatność poprzez link opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Provident Pay By Link - płatność poprzez link forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Konkurs VIASMS, do wygrania atrakcyjne nagrody
    »» Następny »» Promocja Smartney TEST 101 dni bez opłat Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Provident Pay By Link - płatność poprzez link"