Rabat 10% Smartney kod rabatowy DUCH-10

Sprawdź kod rabatowy DUCH-10 od Smartney i obniż koszty prowizji o 10% - promocja obowiązuje do 02.11.2022, a kod rabatowy Smartney wprowadź wybierając opcję Mam kod rabatowy - w oknie Wprowadź kod rabatowy wpisz DUCH-10.

👉Tutaj sprawdzisz inne kod rabatowy Smartney

Promocja Smartney

RRSO 24.49%

Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 96 miesięcy

Sprawdź warunki Smartney, wykorzystaj kod rabatowy i uzyskaj rabat. Uwaga, zaprezentowana wartość rabatu to wartość poglądowa, ostateczną wartość rabatu poznasz na etapie akceptacji oferty. Sprawdź też Smartney logowanie jeśli chesz złożyć wniosek o kolejną pożyczkę - pamiętaj o skorzystaniu z kodu rabatowego DUCH-10 - kod wprowadź z zachowaniem oryginalnej pisowni.

Kody rabatowe

Więcej informacji o kodach rabatowych Smartney.

Kod Rabatowy jest elektronicznym ciągiem znaków (kod alfanumeryczny). Wpisując kod rabatowy w dedykowanym polu na stronie internetowej Smartney masz możliwość uzyskania rabatu na prowizję. Skorzystanie z kodu nie jest obowiązkowe, wysokość rabatu na prowizję (z kodem rabatowym) będzie każdorazowo określana dla danej promocji - dla promocji DUCH-10 to 10%. Kody rabatowe będą udostępniane przez Smartney za pośrednictwem przekazu kodu rabatowego - kod ten możesz znaleźć na stronie Smartney oraz w serwisach internetowych, w tym naszym - odsyłamy do odnośnika powyżej.

Rabat na prowizję to wartość procentowa wynikająca z danego kodu rabatowego, o którą zostanie obniżona prowizja należna organizatorowi z tytułu udzielenia kredytu konsumenckiego (pożyczki), gdyby nie skorzystał z promocji. Kody rabatowe Smartney mogą być wykorzystane np. w ramach promocji.

Termin ważności kodu rabatowego jest określony przez czas obowiązywania danej promocji (kod rabatowy jest ważny tylko w czasie obowiązywania promocji do której został przypisany) - dla promocji DUCH-10 kod należy użyć do 2.11.2022.

Kod rabatowy należy wpisać z zachowaniem oryginalnej pisowni, w szczególności zwróć uwagę na wielkość liter, kod nie podlega wymianie, w tym nie podlega wymianie na środki pieniężne w całości ani w części i jak już wspomniano powyżej, użycie kodu rabatowego jest dobrowolne.

👉Tutaj sprawdzisz aktualny kod rabatowy Smartney - np. jeśli odwiedzasz tę stronę po okresie obowiązywania promocji DUCH-10

Rabat 10% Smartney kod rabatowy DUCH-10

Więcej o kodach rabatowych

Wysokość prowizji z użyciem kodu rabatowego oblicza się według następującego wzoru:

  • standardowa wysokość prowizji wyrażona kwotowo – (standardowa wysokość prowizji x procentowo (%) określona wysokość rabatu na prowizję) = wysokość prowizji po skorzystaniu z danej promocji.

Uwaga! Wysokość udzielanego rabatu na prowizję jest zmienna, zależna od aktualnie prowadzonej przez organizatora promocji i jest przypisana do danego kodu rabatowego.

przed akceptacją przedstawionej przez organizatora oferty kredytowej i zawarciem umowy kredytu konsumenckiego (pożyczki) na stronie Smartney wpisz w polu o nazwie mam kod rabatowy dedykowany dla danej promocji kod rabatowy, (Pamiętaj, że kod rabatowy należy wpisać z zachowaniem oryginalnej pisowni, wielkość liter ma znaczenie).

Każdy kod rabatowy przypisany jest do danej promocji, nie można łączyć ze sobą ani promocji, ani kodów rabatowych. Na przykład kod ze zniżką 5% z kodem ze zniżką 15% nie da łącznie zniżki w wysokości 20%, oznacza to, że w ramach jednej promocji można wykorzystać tylko jeden kod rabatowy.

Uwaga❗ Uczestnikiem nie może być osoba, która wprawdzie zawarła z organizatorem umowę kredytu konsumenckiego (pożyczki) za pośrednictwem strony internetowej, ale wniosek o zawarcie tej umowy złożony został w procesie telefonicznym przy udziale zewnętrznego pośrednika kredytowego, z którym organizator współpracuje w zakresie sprzedaży produktów finansowych.

Pamiętaj, że prowizja z tytułu udzielenia przez organizatora kredytu konsumenckiego to nie jedyny koszt pożyczki, więcej o kodach rabatowych Smartney w regulaminie na stronie https://smartney-prod-api.azurewebsites.net//dokumenty-do-pobrania/Regulamin%20programu%20Kody%20Rabatowe.pdf

👉Tutaj sprawdzisz aktualny kod rabatowy Smartney - np. jeśli odwiedzasz tę stronę po okresie obowiązywania promocji DUCH-10

Promocja Smartney

RRSO 24.49%

Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 96 miesięcy

Opinie o

10% rabatu na prowizję [2022-10-27]

Dodaj opinię

Rabat 10% Smartney kod rabatowy DUCH-10 opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Rabat 10% Smartney kod rabatowy DUCH-10 forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« 25 zł do Allegro od Pożyczkaplus
    »» Następny »» BON 2000 zł do Allegro od SMART Pożyczka Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Rabat 10% Smartney kod rabatowy DUCH-10"