Smartney kod rabatowy DUCH rabat 15%

Smartney STRRRASZENIE FAJNE RABATY - sprawdź kod rabatowy DUCH i obniż koszty prowizji o 15% - promocja DUCH obowiązuje do 05.11.2021, a kod rabatowy Smartney wprowadź wybierając opcję Mam kod rabatowy - w oknie Wprowadź kod rabatowy wpisz DUCH. Uwaga, zaprezentowana wartość rabatu to wartość poglądowa, ostateczną wartość rabatu poznasz na etapie akceptacji oferty. Sprawdź też Smartney logowanie jeśli chesz złożyć wniosek o kolejną pożyczkę - pamiętaj o skorzystaniu z kodu rabatowego DUCH - kod wprowadź z zachowaniem oryginalnej pisowni.

👉Tutaj sprawdzisz inne kody rabatowe Smartney

Promocja Smartney

RRSO 24.49%

Kod rabatowy 5%
Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 96 miesięcy

Sprawdź warunki Smartney, wykorzystaj kod rabatowy i uzyskaj rabat, polecamy też uwadze promocję TEST 60 DNI.

Kody rabatowe

Więcej informacji o kodach rabatowych Smartney.

Kod Rabatowy jest elektronicznym ciągiem znaków (kod alfanumeryczny). Wpisując kod rabatowy w dedykowanym polu na stronie internetowej Smartney masz możliwość uzyskania rabatu na prowizję. Skorzystanie z kodu nie jest obowiązkowe, wysokość rabatu na prowizję (z kodem rabatowym) będzie każdorazowo określana dla danej promocji - dla promocji DUCH to 15%. Kody rabatowe będą udostępniane przez Smartney za pośrednictwem przekazu kodu rabatowego - kod ten możesz znaleźć na stronie Smartney oraz w serwisach internetowych, w tym naszym - odsyłamy do odnośnika powyżej.

Rabat na prowizję to wartość procentowa wynikająca z danego kodu rabatowego, o którą zostanie obniżona prowizja należna organizatorowi z tytułu udzielenia kredytu konsumenckiego (pożyczki), gdyby nie skorzystał z promocji. Kody rabatowe Smartney mogą być wykorzystane np. w ramach promocji.

Termin ważności kodu rabatowego jest określony przez czas obowiązywania danej promocji (kod rabatowy jest ważny tylko w czasie obowiązywania promocji do której został przypisany) - dla promocji DUCH kod należy użyć do 5.11.2021.

Kod rabatowy należy wpisać z zachowaniem oryginalnej pisowni, w szczególności zwróć uwagę na wielkość liter, kod nie podlega wymianie, w tym nie podlega wymianie na środki pieniężne w całości ani w części i jak już wspomniano powyżej, użycie kodu rabatowego jest dobrowolne.

👉Tutaj sprawdzisz aktualne kody rabatowe Smartney - np. jeśli odwiedzasz tę stronę po okresie obowiązywania promocji DUCH

Smartney kod rabatowy DUCH rabat 15%

Więcej o kodach rabatowych

Wysokość prowizji z użyciem kodu rabatowego oblicza się według następującego wzoru:

  • standardowa wysokość prowizji wyrażona kwotowo – (standardowa wysokość prowizji x procentowo (%) określona wysokość rabatu na prowizję) = wysokość prowizji po skorzystaniu z danej promocji.

Uwaga! Wysokość udzielanego rabatu na prowizję jest zmienna, zależna od aktualnie prowadzonej przez organizatora promocji i jest przypisana do danego kodu rabatowego.

przed akceptacją przedstawionej przez organizatora oferty kredytowej i zawarciem umowy kredytu konsumenckiego (pożyczki) na stronie Smartney wpisz w polu o nazwie mam kod rabatowy dedykowany dla danej promocji kod rabatowy, (Pamiętaj, że kod rabatowy należy wpisać z zachowaniem oryginalnej pisowni, wielkość liter ma znaczenie).

Każdy kod rabatowy przypisany jest do danej promocji, nie można łączyć ze sobą ani promocji, ani kodów rabatowych. Na przykład kod ze zniżką 5% z kodem ze zniżką 15% nie da łącznie zniżki w wysokości 20%, oznacza to, że w ramach jednej promocji można wykorzystać tylko jeden kod rabatowy.

Uwaga❗ Uczestnikiem nie może być osoba, która wprawdzie zawarła z organizatorem umowę kredytu konsumenckiego (pożyczki) za pośrednictwem strony internetowej, ale wniosek o zawarcie tej umowy złożony został w procesie telefonicznym przy udziale zewnętrznego pośrednika kredytowego, z którym organizator współpracuje w zakresie sprzedaży produktów finansowych.

Pamiętaj, że prowizja z tytułu udzielenia przez organizatora kredytu konsumenckiego to nie jedyny koszt pożyczki, więcej o kodach rabatowych Smartney w regulaminie na stronie https://smartney-prod-api.azurewebsites.net//dokumenty-do-pobrania/Regulamin%20programu%20Kody%20Rabatowe.pdf

👉Tutaj sprawdzisz aktualne kody rabatowe Smartney - np. jeśli odwiedzasz tę stronę po okresie obowiązywania promocji DUCH

Promocja Smartney

RRSO 24.49%

Kod rabatowy 5%
Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 96 miesięcy

Dodaj opinię

Smartney kod rabatowy DUCH rabat 15% opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Smartney kod rabatowy DUCH rabat 15% forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Gotówkovo weź najlepszą pożyczkę albo kredyt
    »» Następny »» Rabat 15% na prowizję DUCH kod rabatowy Smartney Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Smartney kod rabatowy DUCH rabat 15%"