Smartney rabat 20% kod rabatowy LATO

Obniż koszty prowizji o 20%, sprawdź kod rabatowy LATO do Smartney. Kod rabatowy Smarney wprowadzisz na stronie pożyczki wybierając Mam kod rabatowy - w oknie wpisz kod rabatowy LATO. Od razu poznasz też pogądową wartość rabatu, a ostateczny rabat będzie dostępny na etapie akceptacji oferty - jeśli składasz wniosek po raz kolejny to sprawdź logowanie Smartney i pamiętaj o skorzystaniu z kodu rabatowego.

Pożyczka Smartney

RRSO 24.49%

Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 150 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 120 miesięcy

Poznaj warunki Smartney, wykorzystaj kod rabatowy Smartney i uzyskaj rabat - oferta tylko do 04.07.2021, a kod wprowadź z zachowaniem oryginalnej pisowni, w szczególoności ważna jest wielkość liter!

Smartney rabat 20% kod rabatowy LATO

Uwaga❗ Uczestnikiem nie może być osoba, która wprawdzie zawarła z organizatorem umowę kredytu konsumenckiego (pożyczki) za pośrednictwem strony internetowej, ale wniosek o zawarcie tej umowy złożony został w procesie telefonicznym przy udziale zewnętrznego pośrednika kredytowego, z którym organizator współpracuje w zakresie sprzedaży produktów finansowych.

Kod rabatowy

Rabat na prowizję to wartość procentowa wynikająca z danego kodu rabatowego, o którą zostanie obniżona prowizja należna organizatorowi z tytułu udzielenia kredytu konsumenckiego (pożyczki), gdyby nie skorzystał z promocji. Kody rabatowe Smartney mogą być wykorzystane np. w ramach promocji.

Kod Rabatowy to elektroniczny kod alfanumeryczny w postaci ciągu znaków, który po wpisaniu na stronie internetowej Smartney w polu do tego wyznaczonym umożliwia uzyskanie rabatu na prowizję. Wysokość rabatu na prowizję będzie każdorazowo określana dla danej promocji. Kody rabatowe będą udostępniane przez Smartney za pośrednictwem przekazu kodu rabatowego. Kod rabatowy należy wpisać z zachowaniem oryginalnej pisowni, w szczególności zwróć uwagę na wielkość liter. W tym samym czasie może być aktywnych klika odrębnych promocji z różnymi kodami rabatowymi, oferującymi różnej wysokości rabaty na prowizję. Kod rabatowy nie podlega wymianie, w tym nie podlega wymianie na środki pieniężne w całości ani w części, a użycie kodu rabatowego jest dobrowolne.

Termin ważności kodu rabatowego jest określony przez czas obowiązywania danej promocji (kod rabatowy jest ważny tylko w czasie obowiązywania promocji do której został przypisany) - w ramach tej promocji kod rabatowy LATO ważny jest do 4 lipca br.

Więcej o kodach rabatowych

Wysokość prowizji z użyciem kodu rabatowego oblicza się według następującego wzoru:

  • standardowa wysokość prowizji wyrażona kwotowo – (standardowa wysokość prowizji x procentowo (%) określona wysokość rabatu na prowizję) = wysokość prowizji po skorzystaniu z danej promocji.

Uwaga! Wysokość udzielanego rabatu na prowizję jest zmienna, zależna od aktualnie prowadzonej przez organizatora promocji i jest przypisana do danego kodu rabatowego.

przed akceptacją przedstawionej przez organizatora oferty kredytowej i zawarciem umowy kredytu konsumenckiego (pożyczki) na stronie Smartney wpisz w polu o nazwie mam kod rabatowy dedykowany dla danej promocji kod rabatowy, (pamiętaj, że kod rabatowy Smartney należy wpisać z zachowaniem oryginalnej pisowni, wielkość liter ma znaczenie).

Każdy kod rabatowy przypisany jest do danej promocji, nie można łączyć ze sobą ani promocji, ani kodów rabatowych. Na przykład kod ze zniżką 6% z kodem ze zniżką 10% nie da łącznie zniżki w wysokości 16%, oznacza to, że w ramach jednej promocji można wykorzystać tylko jeden kod rabatowy.

Pamiętaj, że prowizja z tytułu udzielenia przez organizatora kredytu konsumenckiego to nie jedyny koszt pożyczki, więcej o kodach rabatowych Smartney w regulaminie na stronie https://smartney-prod-api.azurewebsites.net//dokumenty-do-pobrania/Regulamin%20programu%20Kody%20Rabatowe.pdf

Pożyczka Smartney

RRSO 24.49%

Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 150 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 120 miesięcy

Dodaj opinię

Smartney rabat 20% kod rabatowy LATO opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Smartney rabat 20% kod rabatowy LATO forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Masz plan by ruszyć z miejsca? Sprawdź pożyczkę Provident
    »» Następny »» Vivus kod rabatowy WAKACJE 5% zniżki Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Smartney rabat 20% kod rabatowy LATO"