Promocja Smart Pożyczka z bonem do Biedronki

Bon 50 zł do Biedronki w promocji Smart Pożyczka, promocja obejmuje również pożyczki z RRSO 0% w kwocie od 200 do 600 zł, a oferta Smart Pożyczka tylko do 11.12.2020.

Pożyczka Smart Pożyczka

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 do 73 lat
Ile pożyczę od Smart Pożyczka?

300 - 15 000 zł

✔️ bez BIK, bez BIG, bez ERIF
Na ile pożyczę od Smart Pożyczka?

30 dni

Weź pożyczkę
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Promocja Smart Pożyczka z bonem do Biedronki

Dla kogo bon do Biedronki?

Pożycz pierwszy RAZ i zyskaj 50 zł na zakupy do Biedronki to promocja dla nowych klientów w wieku 19 - 73 lata, posiadających numer PESEL oraz polski dowód osobisty i posiadających konto w polskim banku oraz numer komórkowy.

Nowi klienci czyli w promocji Pożycz pierwszy RAZ i zyskaj 50 zł na zakupy do Biedronki mogą wziąć udział wyłącznie osoby, które nie korzystały z oferty Aventus Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Kard. S. Wyszyńskiego 2B p. III, 15-888 Białystok: Finansowe Posiłki, Lew Pożyczka, Pożyczka Plus, Rata na plus, Niewielka pożyczka oraz Smart Pożyczka.

Wnioskują o pożyczkę Smart Pożyczka sprawdzi Cię w bazach BIG, Kaczmarski Group oraz CRIF, ale nie zajrzy do baz BIK - jest to pożyczka bez BIK.

Wniosek w promocji

Jeżeli nie obejmują Cię wykluczenia i chcesz wziąć udział w promocji, to:

 • do 11 grudnia 2020 złóż wniosek na stronie promocji;

👉Kwota uprawniająca do otrzymania nagrody jest dowolna, więc zależnie od tego, czy chcesz uzyskać pożyczkę z RRSO 0%, czy też płatną:

 • pożyczka bezpłatna - zawnioskuj o kwotę od 200 do 600 zł - jeśli pożyczkę zwrócisz w ciągu 30 dni (lub wcześniej), to będzie to pożyczka z RRSO 0% Uwaga❗ Aby uzyskać bon do Biedronki pożyczkę należy spłacić w terminie, ale nie wcześniej niż 3 dni przed wymaganym terminem spłaty;
 • pożyczka płatna - zawnioskuj o kwotę powyżej 600 zł i również aby uzyskać bon do Biedronki pożyczkę należy spłacić w terminie i nie wcześniej niż 3 dni przed wymaganym terminem spłaty.

Pamiętaj o wyrażeniu zgód:

 • zgody na przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych w celach marketingowych, zgodnie z treścią zawartą w odpowiednim checkboksie bądź odczytaną Klientowi drogą telefoniczną,
 • zgody na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z treścią zawartą w odpowiednim checkboksie bądź odczytaną Klientowi drogą telefoniczną,
 • zgody na użycie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z treścią zawartą w odpowiednim checkboksie bądź odczytaną Klientowi drogą telefoniczną

🐞50 zł w promocji

Nagrodą w promocji jest 🐞50 zł w formie bonu do sieci sklepów Biedronka i co ważne promocja obejmuje pożyczki zarówno w ramach oferty "Pożyczka za 0 zł", jak i też poza tą promocją.

Aby uzyskać nagrodę należy:

 • złożyć wniosek i zawrzeć umowę o pożyczkę nie później niż do 11 grudnia 2020 do godziny 23:59
 • wyrazić zgody, o których wspomnieliśmy powyżej,
 • zwrócić pożyczkę w wymaganym terminie, jednak 👉nie wcześniej niż 3 dni przed terminem spłaty

Kiedy nagroda❓ O przyznaniu bonu w wysokości 50 zł organizator poinformuje Cię drogą e-mail lub smsem nie później niż w terminie 30 dni roboczych od potwierdzenia spełnienia warunków promocji i w terminie 30 dni roboczych przekaże BON za pośrednictwem SMS lub/i e-mail.

Można utracić prawo do nagrody jeśli

Możesz utracić prawo do nagrody (bon do Biedronki) jeżeli Twoje dane osobowe lub dane kontaktowe będą nieprawidłowe bądź nieprawdziwe, jeżeli wycofasz zgody na przetwarzanie danych, albo jeżeli:

 • odstąpisz od umowy pożyczki albo
 • złożysz oświadczenie o jej wypowiedzeniu lub
 • zawrzesz umowę po terminie obowiązywania warunków promocyjnych;

🚩Zwróć też uwagę na spłatę pożyczki w teminie, ale nie za wcześnie i nie za późno:

W razie dokonania zwrotu Kwoty do Spłaty 4 dni przed Terminem Spłaty bądź wcześniej lub dokonania zwrotu Kwoty do Spłaty z przekroczeniem Terminu Spłaty, Warunki Promocyjne wynikające z niniejszego Regulaminu wygasają, a Klient traci prawo do Bonu

Więcej w regulaminie na:

 • https://admin.smartpozyczka.pl/images/Doc/Regulamin%20Promocji%20w%20www.smartpozyczka.pl%20-%20Po%C5%BCycz%20pierwszy%20RAZ%20i%20zyskaj%2050%20z%C5%82%20na%20zakupy%20do%20Biedronki.pdf
 • https://admin.smartpozyczka.pl/images/2020-07-22_SMART_regulamin%20promo_0%20z%C5%82.pdf

I przypominamy, że promocja kończy się już 11 grudnia 2020, więcej na stronie promocji:

Pożyczka Smart Pożyczka

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 do 73 lat
Ile pożyczę od Smart Pożyczka?

300 - 15 000 zł

✔️ bez BIK, bez BIG, bez ERIF
Na ile pożyczę od Smart Pożyczka?

30 dni

Weź pożyczkę
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Dodaj opinię

Promocja Smart Pożyczka z bonem do Biedronki opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Promocja Smart Pożyczka z bonem do Biedronki forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« 50 zł w Biedronki od Smart Pożyczka
    »» Następny »» SMEO Faktoring online od 400 do 500 000 zł na okres od 7 do 90 dni Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Promocja Smart Pożyczka z bonem do Biedronki"