SMEO Faktoring online od 400 do 500 000 zł na okres od 7 do 90 dni

Szybkie finansowanie dla firm? Sprawdź SMEO Faktoring i wymień faktury na gotówkę! SMEO to szybkie fakturowanie od 400 do nawet 500 000 zł na okres od 7 do 90 dni.

Faktoring online dla firm, przelew w 15 minut, faktury w EUR i PLN - sprawdź faktoring SMEO.

Pożyczka SMEO
dla FIRM
Ile pożyczę od SMEO?

400 - 500 000 zł

Faktoring na

7 - 90 dni

SMEO Faktoring online od 400 do 500 000 zł na okres od 7 do 90 dni

SMEO Faktoring

Faktoring od SMEO to faktoring online i brak stałych kosztów, a po pozytywnej weryfikacji w Kontomatik możesz otrzymać nawet 50 000 zł na start, a dla umowy papierowej - do 500 000 zł, a wypłata gotówki - nawet w 15 minut od dostarczenia faktury do SMEO.

Firma SMEO została stworzona z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach oraz freelancerach, dla takich osób jak Ty. SMEO daje Ci szybki dostęp do kapitału poprzez​ natychmiastowe​ finansowanie Twoich faktur przychodowych i pomagamy w utrzymaniu płynności finansowej - SMEO dla Twojego biznesu.

SMEO S.A. w swoim działaniu stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk, które stanowią zbiór zasad postępowania opartych na ogólnych normach moralnych i zgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej prawem.

Aby otrzymać finansowanie należy przesłać fakturę, a wcześniej zalogować się do SMEO, a jeśli jesteś już klientem, to zapraszamy do wyrażania opinii o SMEO.

Przykład ze SMEO

Poniżej przykład, który możesz znaleźć na stronie SMEO, a który dotyczy tzw. zatorów płatniczych, w tym przypadku akurat w branży budowlanej:

Pan Michał jest właścicielem firmy budowlanej. W tej branży termin płatności 90 dni to standard. Często czeka po 3 miesiące na przelewy za wykonane zlecenia. Zaczął szukać możliwych oszczędności, aby nie utracić płynności finansowej. Regularnie kupuje w hurtowni materiały budowlane. Postanowił wynegocjować rabat za płatność gotówką. Zwraca się do faktora SMEO. Przechodzi szybką procedurę weryfikacyjną i podpisuje umowę online. Przesyła kopię faktury i otrzymuje przelew już po 15 minutach. Dzięki dostępowi do gotówki Pan Michał kupuje materiały budowlane z dużą zniżką.

Faktoring SMEO:

  • budownictwo
  • transport
  • przemysł
  • handel
  • gastronomia
  • i inne

Załóż bezpłatne konto i sprawdź warunki SMEO.

Dodaj opinię

SMEO Faktoring online od 400 do 500 000 zł na okres od 7 do 90 dni opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń SMEO Faktoring online od 400 do 500 000 zł na okres od 7 do 90 dni forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Promocja Smart Pożyczka z bonem do Biedronki
    »» Następny »» NFG Faktoring Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "SMEO Faktoring online od 400 do 500 000 zł na okres od 7 do 90 dni"