LoanMe Imieninowa Promocja z bonem 300 zł

Imieninowa promocja LoanMe z bonem 300 zł to oferta dla klientów LoanMe dla klientów, którzy korzystali już z usług Loanme, w obecnej chwili nie mają pożyczki i nie odstąpią od zawartej umowy pożyczki Loanme.

Warunkiem otrzymania bonu jest również terminowe spłacanie swojego zobowiązania wynikającego z umowy pożyczki – weryfikowane są 4 pierwsze raty oraz zgłoszenie agentowi sprzedaży pożyczkodawcy kodu podanego w komunikacji SMS podczas zawierania umowy pożyczki.

LoanMe Imieninowa Promocja z bonem 300 zł

Z oferty może skorzystać osoba, która była wcześniej klientem LoanMe i prawidłowo spłaciła swoje poprzednie zobowiązanie. Promocja nie obejmuje klientów z aktywną pożyczką w LoanMe. Zobacz też logowanie LoanMe.

Bony 300 zł wysyłane są pocztą tradycyjną po 5 dniach roboczych po weryfikacji terminowości spłaty zobowiązania na wskazany adres oraz dane osobowe tj. imię i nazwisko, oferta nie łączy się z innymi promocjami i oferta, chyba że co innego wynika z regulaminu promocji.

Bon LoanMe, o którym wspomnieliśmy, to karta podarunkowa do dyskontu zasilona kwotą 300 zł, oferta obowiązuje na terytorium RP od 13 stycznia 2020 do odwołania i można z niej skorzystać tylko raz.

LoanMe logo
Pożyczka bez BIK, ERIF
ratalna, od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od LoanMe

500 - 11.500 zł

Pierwsza pożyczka do 7.000 zł na 30 dni za darmo
Spłata w

4 - 130 tyg.

Dodatkowe informacje w regulaminie (plik PDF) na stronie IMIENINOWA PROMOCJA oraz na stronie promocji.«« Poprzedni «« LoanMe pożyczka z bonem 200 zł
    »» Następny »» Hapipożyczki rata bardzo hapi