Leasing konsumencki Happy Cash

Leasing konsumencki Happy Cash w kwocie od 400 do 3000 zł. HappyCash to zakupy sprzętu elektronicznego i sprzętu AGD, a do finansowania wystarczy, że podeślesz link i otrzymasz finansowanie. Musisz też być osobą fizyczną w wieku 18-75 lat, a swoją tożsamość potwierdzisz bez grosza z użyciem Kontomatik.

Pożyczka HappyCash

RRSO 286.00%

Od 18 do 75 lat
Ile pożyczę od HappyCash?

400 - 3000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od HappyCash?

13 - 24 miesiące

HappyCash

Oferta HappyCash skierowana jest do osób, które z różnych przyczyn takich jak niekorzystna historia kredytowa czy brak udokumentowanych dochodów, nie mają możliwości skorzystania z rat w wysokości 0% oferowanych przez banki albo które nie posiadają wystarczających środków na gotówkowy zakup w sklepie RTV czy sklepie AGD.

Z HappyCash - podeślij link do przedmiotu jaki chcesz kupić i jeśli otrzymasz finansowanie, to HappyCash kupi go dla Ciebie, Ty zaś spłacisz to ratach, okres spłaty to 13 lub 24 miesięcznych równych raty.

Leasing konsumencki Happy Cash

Szczegółowe inf. na podlinkowanej stronie oraz stronie Happy Cash, na podobnych zasadach działa Flexy Pay a także Kupuj Teraz.

Dodaj opinię

Leasing konsumencki Happy Cash opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Leasing konsumencki Happy Cash forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« 🛒Kup co chcesz z Happy Cash
    »» Następny »» Alfa Kredyt i LoanMe ponownie dostępne Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Leasing konsumencki Happy Cash"