Karta Twisto bez BIK ponownie dostępna

Są sytuacje, w których karta kredytowa może być dobrym zamiennikiem dla chwilówki albo pożyczki ratalnej, a najlepszym przykładem jest obawa przed pożyczkami. Sprawdź ofertę karty Twisto, którą otrzymasz na oświadczenie, karta Twisto to karta bez BIK, choć wystawca zajrzy do baz BIK, a kartą Twisto zapłacisz w punktach, w których można płacić kartą z logo Mastercard, a dodatkowo zgarniesz 100 zł premii do sklepów Twisto.

Karta Twisto bez BIK ponownie dostępna

Czy to wszystko? Nie! Karta Twisto to możliwość odroczenia płatności nawet do 45 dni, a jeśli zdecydujesz się na odroczenie spłaty, to 90% zadłużenia można przedłużyć na kolejny miesiąc co będzie kosztować 4,50 zł za każde 100 zł zadłużenia na karcie.

Dlaczego Twisto?

Dlaczego warto rozważyć ofertę Twisto:

 • karta kredytowa Twisto jest darmowa bez żadnych warunków;
 • dobry przelicznik za płatności za granicą wg kursu Mastercard i brak dodatkowych kosztów za płatności zagranicą;
 • nie musisz posiadać konta w banku;
 • odroczone płatności (do 45 dni) bez dodatkowych opłat, o ile oczywiście karta zostanie spłacona w terminie;

Dla kogo Twisto?

Twisto może otrzymać pełnoletni klient, który posiada:

 • konto w dowolnym banku, konto wymagane jest wykonania przelewu weryfikacyjnego;
 • obywatelstwo polskie i zamieszkanie na terytorium RP;
 • telefon z systemem Adroid lub iOS;

Do otrzymania karty Twisto wymagane jest pozytywne przejście oceny zdolności kredytowej, przypominamy, że w Twisto nie jest sprawdzany BIK (Twisto zajrzy do baz BIG).

Jak zgarnąć 100?

Aby zgarnąć 100 zł w formie punktów do sklepów Twisto:

 • złóż wniosek o konto Twisto wraz z darmową kartą,
 • we wniosku o kartę Twisto wyraź pierwsze 4 zgody,
 • podaj swoje dane (imię, nazwisko, adres itd.),
 • podaj dane o dochodach (wysokość i główne źródło dochodów) - jest to Twoje oświadczenie, Twisto to karta bez zaświadczeń.

Określ limit, jaki Cię interesuje i zamów kartę, do wyboru karta szara Twisto i karta żółta Twisto oraz wskaż adres, na jaki ma zostać przysłana karta.

W ostatnim etapie wykonaj przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł z konta, którego jesteś właścicielem.

Kiedy 100 zł?

Za samo założenie konta i pozytywną weryfikację otrzymasz 100 zł premii. Bonusy przyznawane przez Twisto nie są jednak wypłacane w złotówkach, ale w punktach: 1 punkt Twisto = 1 zł. Zgromadzonych punktów nie można przelać na konto czy wypłacić w bankomacie – środki te mogą posłużyć na poczet spłaty za płatności kartą albo na przyszłe płatności w sklepach współpracujących z Twisto, które znajdziesz tutaj: https://www.twisto.pl/poznaj/nasze-sklepy/

Wypłata premii nastąpi nawet w ciągu 24 godzin od pozytywnej weryfikacji Twoich danych, gwarantem Twisto na rynku polskim jest ING Bank Śląski, szczegółowe inf. na stronie promocji:

 

Złóż wniosek o kartę Twisto

Dodaj opinię

Karta Twisto bez BIK ponownie dostępna opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Karta Twisto bez BIK ponownie dostępna forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Pożyczka Plus z premią
    »» Następny »» Jak zmniejszyć koszt pożyczki? Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Karta Twisto bez BIK ponownie dostępna"