Jak zrealizować czek GIRO? Pożyczki do odebrania na poczcie

Co to jest czek GIRO? Jak użyć czeku GIRO? Jak odebrać pożyczkę na poczcie i jakie są zalety i wady czeku GIRO oraz ile kosztuje czek GIRO?

Pożyczka odbiór poczta, czek GIRO

SuperGrosz

RRSO od 47.9%

Od 21 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od SuperGrosz?

1 000 - 30 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od SuperGrosz?

4 - 50 miesięcy

FENIKO

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile pożyczę od FENIKO?

300 - 5 000 zł

✔️ bez BIG
Na ile pożyczę od FENIKO?

30 - 61 dni

Odbiór Poczta
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Wonga

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Wonga?

200 - 15 000 zł

Na ile pożyczę od Wonga?

2 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Odbiór Poczta
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Czek GIRO najważniejsze informacje

Proces wnioskowania o pożyczkę z odbiorem na poczcie nie różni się znacząco od składania wniosku o pożyczkę z przelewem na konto, należy jedynie pamiętać o zaznaczeniu opcji czek GIRO. Poniżej najważniejsze informacje nt. pożyczek z wypłatą na poczcie, zapraszamy też do kolejnych akapitów:

1. wybierz pożyczkę - możesz skorzystać z naszego rankingu pożyczek do odbioru na poczcie, wybierz interesującą Ciępożyczkę i przejdź na stronę pożyczkodawcy.

2. kwota i okres - będąc na stronie pożyczkodawcy określ kwotę pożyczki oraz okres spłaty. Korzystając z kalkulatora pożyczkowego możesz sprawdzać różne opcje, tak aby dobrać ofertę najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb. Nasz ranking pożyczek z odbiorem na poczcie zawiera różne oferty, możesz oczywiście wrócić i wybrać inną.

3. złóż wniosek - w kolejnym kroku Złóż wniosek / Weź pożyczkę - naciśnij przycisk z takim lub podobnym tytułem, a w kolejnym kroku wypełnij dane niezbędne do uzyskania pożyczki: imię i nazwisko, nr PESEL, dane adresowe i kontaktowe oraz wymagane dane finansowe. Wnioskując o pożyczkę na czek GIRO (zazwyczaj) nie musisz potwierdzać swoich danych przelewem bankowym - weryfikacja tożsamości nastąpi w okienku Poczty Polskiej / Banku Pocztowym w momencie odbioru pożyczki.

5. odbierz pieniądze - po pozytywnej decyzji kredytowej udaj się do wybranej placówki Poczty Polskiej i odbierz pieniądze z pożyczki. Pamiętaj aby zabrać ze sobą: dowód osobisty, czek GIRO, telefonu/emaila z kodem GIRO.

Pożyczka do odbioru na poczcie - wady i zalety rozwiązania

Pożyczka na poczcie wady:

  • dodatkowy koszt, około 13-14 PLN za czek GIRO, doliczany najczęściej do pierwszej raty pożyczki,
  • konieczność wizyty na poczcie lub w Banku Pocztowym (odbiór pożyczki na czek GIRO),
  • konieczność dostosowania się do godzin pracy placówki pocztowej (nie wszystkie są całodobowe)

Pożyczka na poczcie zalety:

  • nie czekasz na zaksięgowanie przelewu bankowego, zarówno przy weryfikacji danych, jak i do odbioru pieniędzy,
  • dla wybranych pożyczkodawców możliwość potwierdzenia tożsamości bez przelewu bankowego - pożyczka na poczcie to pożyczka bez grosza,
  • szansa na pożyczkę dla osób z zajętym kontem bankowym / z komornikiem,
  • możliwość uzyskania pożyczki dla osób, których konto bankowe zostało zablokowane, albo
  • możliwość uzyskania pożyczki dla osób posiadających konto wspólne lub osób, które świadomie takiego konta nie posiadają
  • brak konieczności posiadania konta bankowego,
  • szybki dostęp do pieniędzy (nie czekasz na przelew), ograniczeniem są jedynie godziny otwarcia placówki pocztowej.

Powiązane hasła: pożyczka do odebrania na poczcie, pożyczki z odbiorem na poczcie, pożyczka na czek giro, pożyczki odbiór poczta.

Jak zrealizować czek GIRO?

Gdzie i jak zrealizować czek GIRO? Przede wszystkim przed użyciem czeku GIRO udaj się na najbliższą pocztę albo do Banku Pocztowego pamiętając, że czek GIRO możesz zrealizować w ciągu 5 dni od daty wystawienia. Do odbioru pożyczki na poczcie konieczna będzie weryfikacji Twojej tożsamości, dlatego idąc na pocztę koniecznie zabierz ze sobą dowód osobisty. Zabierz również telefon komórkowy, gdyż na telefony oraz na adres e-mail otrzymasz specjalny kod, który należy podać pracownikowi poczty - kod do czeku GIRO konieczny do weryfikacji. Po zweryfikowaniu dowodu osobistego oraz przekazania kodu do czeku GIRO pracownik poczty wyda kwotę pożyczki od ręki.

Jeżeli zdecydujesz się na odbiór pożyczki na poczcie to składając wniosek o pożyczkę pamiętaj o wybraniu opcji "Wypłata na poczcie (GIRO)", na naszej stronie znajdziesz zestawienie firm oferujących pożyczki z możliwością odbioru na poczcie, wybrane oferują również pierwszą pożyczkę za darmo.

A na stronie znajdziesz zestawienie pożyczek, które odbierzesz na poczcie korzystając z czeku GIRO.

Dla kogo czek GIRO?

Klienci bez środków na koncie - wnioskując o pożyczkę i będąc nowym klientem firmy musimy potwierdzić swoje dane. Jednym ze sposobów jest przelew weryfikacyjny najczęściej w kwocie 1 zł lub 1 gr. Jeśli nie posiadasz wolnych środków na koncie (lub masz debet), wykonanie przelewu weryfikacyjnego może być problemem, a jego rozwiązaniem może być właśnie czek GIRO (pożyczka bez grosza).

Klienci bez konta bankowego - wg danych NBP około 13% Polaków nie posiada konta bankowego, pożyczka na czek GIRO to rozwiązanie, które pozwoli uzyskać tym osobom dodatkowe finansowanie. Niektórzy świadomie rezygnują z posługiwania się kontem bankowym - pożyczka z wypłatą na poczcie może być rozwiązaniem pomyślanym właśnie z myślą o nich.

Konto wspólne - klienci posiadający konto wspólne mogą mieć problem z otrzymaniem pożyczki, gdyż zazwyczaj firmy pożyczkowe wymagają, aby przelew weryfikacyjny został wykonany z rachunku należącego do jednej osoby - rozwiązaniem może być pożyczka z czekiem GIRO.

Ślad na koncie - czek GIRO i odbiór pożyczki na poczcie to rozwiązanie dla osób posiadających indywidualne konto bankowe, które nie chcą mieć śladu po udzielonej / spłacanej pożyczce. Więcej na ten temat w akapicie Odbiór na poczcie = większa anonimowość, od którego odsyłamy.

Konto zajęte przez komornika - posiadając konto bankowe zajęte przez komornika nie można otrzymać środków z pożyczki na konto, gdyż zostałyby one natychmiast zajęte. Rozwiązaniem może być czek GIRO - pieniądze otrzymujemy w gotówce, z pominięciem konta bankowego zajętego przez komornika. Więcej informacji na ten temat również w akapicie Czek GIRO a komornik, do którego odsyłamy.

Konto zablokowane sądownie lub przez Urząd Skarbowy - czek GIRO i pożyczka z odbiorem na poczcie to również alternatywa w przypadku, gdy Twoje konto zostało zablokowane przez Urząd Skarbowy albo sądownie, gdyż, podobnie jak dla przypadku zajęcia konta przez komornika, pieniądze odbieramy w gotówce na poczcie z pominięciem konta bankowego.

Spóźniony przelew bankowy - odbierając pożyczkę na poczcie możesz zniwelować bądź ominąć ograniczenia związane z godzinami przelewów Elixir. Sesje Elixir dostępne są jedynie w wybranych godzinach, czek GIRO można zrealizować w dowolnym momencie, a jedynym ograniczeniem do odebrania pożyczki na poczcie są godziny pracy Placówki Poczty Polskiej! Dodatkowoe informacje w kolejnych akapitach oraz na stronach rankingu pożyczek do odbioru na poczcie.

Warto mieć na uwadze również fakt, że pomimo możliwościo odbioru pożyczki na poczcie, wybrani pożyczkodawcy mogą wymagać aktywnego konta bankowego do weryfikacji tożsamości pożyczkobiorcy.

Dodaj opinię

Jak zrealizować czek GIRO? Pożyczki do odebrania na poczcie opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Jak zrealizować czek GIRO? Pożyczki do odebrania na poczcie forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Promocja Finbo Pierwsza Promocyjna Pożyczka
    »» Następny »» Promocja pierwsza pożyczka za darmo Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Jak zrealizować czek GIRO? Pożyczki do odebrania na poczcie"