Opena

Oferta Opena skierowana jest do osób w wieku 25 – 75 lat, posiadających dostęp do bankowości internetowej oraz otrzymujących dochód miesięczny w kwocie minimum 1.000 zł.

Pożyczka Opena

RRSO 55.04%

Od 25 do 75 lat
Ile pożyczę od Opena?

1000 - 20 000 zł

Na ile pożyczę od Opena?

42 - 48 miesięcy

Wymagania Opena

Sprawdź 💡wymagania Opena, zobacz jakie są minimalne wymagania Opena, poznaj warunki i wymogi stawiane przez Opena, sprawdź czy możesz złożyć wniosek. Napisz w komentarzu jeśli wymagania Opena zmieniły się.

Wymagania Opena

🎂Wiek: od 25 do 75 lat.

✔️Potwierdzenie tożsamości (nowy klient): usługa Kontomatik, inny sposób - daj znać w komentarzu.

✍Do kolejnych kroków współpracy z ️rejestracji Opena przygotuj dowód osobisty, telefon komórkowy, numer rachunku bankowego, rejestracja Opena możliwa jest ⏰przez 24h/7 i bez wychodzenia z domu.

✍Do złożenia wniosku Opena niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, wniosek Opena złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca.

Inne Wymagania Opena? - poinformuj nas o zmianie wymagań stawianych przez Opena albo innych istotnych informacjach związanych z Opena, dziękujemy 🙂.

Opis Opena znajdziesz poniżej (uwaga, możliwa niedostępność oferty), sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce albo przejdź na stronę Opena lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty).Wymagania Opena

Ile od Opena

Ile możesz pożyczyć od Opena? Firma udziela pożyczek od 1.000 zł do nawet 20.000 zł, a kwotę otrzymasz zależy od Twojej zdolności kredytowej oraz Twojej decyzji.

Na jaki okres mogę pożyczyć w Opena? Pożyczkę Opena możesz otrzymać w zakresie od 42 do 48 miesięcy

Na ile od Opena

Na jaki okres mogę pożyczyć w Opena? Pożyczkę Opena możesz otrzymać w zakresie od 42 do 48 miesięcy.

Opena udziela pożyczek od 1.000 zł do nawet 20.000 zł, a kwotę otrzymasz zależy od Twojej zdolności kredytowej oraz Twojej decyzji.

Od ilu lat Opena

Opena udziela pożyczek osobom od 25 roku życia (górny limit to 75 lat).

Do ilu lat Opena

Opena udziela pożyczek osobom do 75 roku życia (dolny limit to 25 lat).

Bazy Opena

Jakie bazy sprawdza Opena? Do jakich baz zagląda Opena? Czy Opena to pożyczka z BIK, BIG, KRD czy ERIF?

We wzorze umowy pożyczki można znaleźć następujące upoważenienia.

Upoważniam Paytree SA z siedzibą w Gdańsku do przekazania do Biura Informacji Kredytowej S.A. z siedzibą w Warszawie [BIK]:

 • (i) moich danych osobowych* (zapytanie) i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BIK, [...] a także innym podmiotom na podstawie udzielonej im przeze mnie zgody.
 • (ii) moich danych osobowych* i informacji dotyczących mojego zobowiązania* wynikającego z zawartej z umowy z Paytree, w tym także zobowiązania po odstąpieniu od umowy, a także wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BIK, w tym udostępnianie informacji mnie dotyczących, w tym stanowiących tajemnicę bankową do Paytree dla celów dokonywanej przez ten podmiot oceny zdolności kredytowej i analizy ryzyka kredytowego w trakcie obowiązywania zawartej umowy z Paytree [...] a także innym podmiotom na podstawie udzielonej im przeze mnie zgody.

Upoważniam Paytree SA z siedzibą w Gdańsku do pozyskania z:

 • (i) Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. z siedzibą w Warszawie,
 • (ii) Krajowego Biura Informacji Gospodarczej S.A. z siedzibą w Krakowie,
 • (iii) Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A. z siedzibą we Wrocławiu, zgromadzonych przez te biura informacji gospodarczych o moich zobowiązaniach.

Można więc domniemać, że wszystkie lub wybrane bazy są sprawdzane przez Opena, pełna treść na stronie Opena, na którą odsyłamy

Pożyczka Opena

RRSO 55.04%

Od 25 do 75 lat
Ile pożyczę od Opena?

1000 - 20 000 zł

Na ile pożyczę od Opena?

42 - 48 miesięcy

Rejestracja Opena

Jak wygląda rejestracja Opena? Jest to równoznaczne ze złożeniem wniosku.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę? Na stronie firmy znajdziesz kalkulator Opena - wybierz kwotę, która Cię interesuje oraz okres spłaty. W kolejnych krokach wypełnij krótki formularz.

Wniosek Opena

Jak złożyć wniosek Opena? W kalkulatorze pożyczki Opena wybierz kwotę, która Cię interesuje oraz okres spłaty, a następnie wypełnij krótki formularz. Pamiętaj, że wszystkie dane, które nam podajesz są całkowicie bezpieczne i używamy ich zgodnie ze zgodami, które zaznaczysz.

Jakie dokumenty są potrzebne do uzyskania pożyczki? Na etapie wnioskowania o pożyczkę Opena nie wymaga od Ciebie żadnych dokumentów. Do wniosku Opena przygotuj sobie dowód osobisty, który pomoże Tobie szybciej uzupełnić wniosek.

Kalkulator Opena

Jak skorzystać z kalkulatora Opena? Będąc na stronie Opena:

 • wybierz kwotę pożyczki - dostępne wartości to od 1000 do 20 000 zł
 • okres pożyczki dla kalkulatora Opena od 42 do 48 miesięcy (rat)

Poniżej prezentujemy dane z kalkulatora Opena, z zastrzeżeniem że są to dane przykładowe.

Opena kalkulator (pożyczka):

 • pożyczka Opena 1000 zł na 42 miesiące, kwota 1000 zł, okres spłaty 42 miesiące, kwota raty 47 zł, oprocentowanie 19%, RRSO 54,35%, całkowita kwota do spłaty 1996,13 zł
 • pożyczka Opena 5000 zł na 42 miesiące, kwota 5000 zł, okres spłaty 42 miesiące, kwota raty 238 zł, oprocentowanie 19%, RRSO 54,91%, całkowita kwota do spłaty 9929,68 zł
 • pożyczka Opena 8000 zł na 44 miesiące, kwota 8000 zł, okres spłaty 44 miesiące, kwota raty 369 zł, oprocentowanie 19%, RRSO 53,50%, całkowita kwota do spłaty 16100,95 zł
 • pożyczka Opena 15000 zł na 46 miesięcy, kwota 15000 zł, okres spłaty 46 miesiące, kwota raty 670 zł, oprocentowanie 19%, RRSO 52,12%, całkowita kwota do spłaty 30627,71 zł
 • pożyczka Opena 20000 zł na 48 miesięcy, kwota 20000 zł, okres spłaty 48 miesiące, kwota raty 868 zł, oprocentowanie 19%, RRSO 50,92%, całkowita kwota do spłaty 41399,43 zł

Kliknij przycisk, aby przejść na stronę Opena i sprawdzić aktualne wartości korzystając z kalkulatora Opena.

Zwracamy również uwagę, że Opena kalkulator i prezentowana w nim kalkulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego, przyznanie oraz warunki pożyczki uzależnione są od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Infolinia Opena

Jak skontaktować się z Opena? Jaki jest numer na infolinię Opena? 58 733 55 66 poniedziałek - piątek: 8:00 - 17:00

Godziny Opena

W jakich godzinach pracuje Opena? Sprawdź godziny pracy Opena i kiedy dzwonić do Biura Obsługi Klienta Opena / w jakich godzinach dzwonić na Infolinię Opena?

👉Uwaga! Wniosek o pożyczkę Opena możesz składać 24h/dobę, a godziny pracy biura Opena i konsultantów Opena to:

⏲️Godziny pracy Opena poniedziałek - piątek: 08:00 - 17:00
⏲️Godziny pracy Opena sobota: nieczynne
⏲️Godziny pracy Opena niedziela: nieczynne
☎️Opena: 58 733 55 66

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Opena.

Uwaga! Godziny pracy Opena mogą się zmieniać, aktualne znajdziesz zawsze na stronie Opena. Inne godziny pracy Opena? Prosimy o informację w komentarzu.

Inne godziny pracyOpena? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie godzin pracy Opena, dziękujemy 🙂.

Kontakt Opena

Kontakt z Opena możliwy jest w dniach: poniedziałek - piątek: 8:00 - 17:00, pod nr telefonu 58 733 55 66. Koszt połączenia wg taryfy Twojego operatora.

Pożyczka Opena

RRSO 55.04%

Od 25 do 75 lat
Ile pożyczę od Opena?

1000 - 20 000 zł

Na ile pożyczę od Opena?

42 - 48 miesięcy

Adres Opena

Dane do korespondencji Opena: Paytree SA ul. Chłopska 53, 80-350 Gdańsk

Logowanie Opena

Opena logowanie - czy należy się zalogować od Opena aby skorzystać z pożyczki? Nie! W Opena nie znajdziesz tradycyjnego logowania znanego z innych pożyczek:

 • strefa klienta Opena albo
 • logowanie Opena czy też
 • Opena logowanie pesel
 • problemy z logowaniem, zapomniane hasło Opena, Opena logowanie itp.

Dane te nie istnieją na stronie www. Co zamiast logowania Opena?

Jeżeli jesteś nowym klientem Opena, to musisz się zarejestrować (Opena rejestracja) - odsyłamy do akapitu z rejestracją, konieczne będzie potwierdzenie danych.

Bezpieczna spłata Opena

Bezpieczna spłata Opena: jak bezpiecznie spłacić Opena, jak nie nabrać się na oszusto "na Opena"?

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę Opena? Jak uniknąć oszustów podszywających się pod Opena? Przeczytaj. I już na wstępie informujemy, że Opena to nie oszustwo ale legalnie działająca firma pożyczkowa.

Jesteś klientem Opena i spłacasz pożyczkę? Sprawdź:

 • jak bezpieczenie spłacać pożyczkę Opena?
 • o czym warto pamiętać spłacając Opena?
 • na co zwracać uwagę dokonując spłaty Opena?
Zobacz też: 🔑bezpieczne logowanie Opena

Zmiana spłaty Opena? - poinformuj nas o warunków spłaty Opena albo innych istotnych informacjach związanych z pożyczką Opena, dziękujemy 🙂.

Bezpieczna spłata Opena

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę Opena? Spłacając pożyczkę Opena, pamiętaj o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa, w szczególności:

 • nigdy nie korzystaj z linków do dokonania spłaty pożyczki Opena przesyłanych przez osoby trzecie, chyba że masz absolutną pewność, że odnośnik ten został wysłany przez Opena. Najlepiej zweryfikuj tę informację i zadzwoń na infolinię Opena
 • zachowaj ostrożności wobec wiadomości wysyłanych z serwisów społecznościowych Facebook, NK czy Messenger albo serwisów aukcyjnych jak OLX zawierających prośbę o skorzystanie z przesłanego linku w celu dokonania spłaty pożyczki Opena. Odnośniki te mogą kierować Cię na fałszywą stronę Opena, na której może nastąpić wyłudzenie Twoich danych osobowych czy danych logowania
 • nie odpowiadaj na wiadomości wysłane z Facebook, OLX itp. a dotyczące spłaty pożyczki Opena,
 • nie ujawniaj swoich danych, w szczególności danych logowania Opena, czyli loginu i hasła
 • uważaj na oszustów - spłacając pożyczkę Opena lub jakąkolwiek inną czy też kredyt bankowy uważaj na oszustów, którzy podszywając się podszyć np. pod pracowników infolinii Opena próbują zdobyć Twoje dane logowania
 • fałszywe emaile - uważaj na fałszywe wiadomości, emaile czy przesyłki (rzekomo)  od Opena  informujące o zmianie konta do spłat pożyczki Opena! To bardzo stara sztuczka, na którą (niestety) nabiera się wiele osób. Konto do spłat Opena oczywiście może się zmienić, ale w takim przypadku otrzymasz aneks do umowy, a nie maila o zmianie rachunku do spłat. Pamiętaj też, że aktualne konto do spłat znajdziesz w Panelu Klienta Opena! Polecamy też kontakt telefoniczny z infolinią Opena

O czym warto pamiętać?

O czym warto pamiętać spłacając pożyczkę Opena? Spłacając Opena, pamiętaj przede wszystkim o terminach spłaty, gdyż spłata po terminie może wiązać się z dodatkowymi opłatami. I tak:

 • przelew bankowy - jeśli wykonujesz przelew z rachunku bankowego, to zrób to co najmniej z 1 dniowym wyprzedzeniem. Powinno być tak, że przelew wykonany z banku w pierwszej sesji Elixir w tym samym dniu znaleźć się na koncie Opena. I zazwyczaj tak będzie, ale zdarzają się na przykład awarie, przez które Twój przelew wyjdzie później. Co prawda w zawsze w takim przypadku możesz złożyć reklamację w banku, ale czy warto sobie tym zawracać głowę;
 • spłata na poczcie - jeśli wykonujesz spłatę Opena na poczcie, to spłatę taką wykonaj co najmniej z 2-dniowym wyprzedzeniem (bezpieczniej 3-dniowym);
 • szybkie płatności - spłacasz pożyczkę Opena korzystając z usługi tzw. szybkich płatności. Teoretycznie pieniądze na koncie Opena powinny znaleźć się w ciągu kilku minut. Tak być powinno, ale niestety nie zawsze jest. Czasami bank zgłasza komunikat mówiący o tym, że nie można skorzystać z szybkich płatności w ramach banku X. Sugerujemy więc nie bazować na tym rozwiązaniu, gdyż wówczas szybkie przelewy potrafią pójść w zwykłej sesji Elixir. Warto mieć też na uwadze, że nie wszystkie firmy (w tym Opena) muszą mieć konto w banku, w którym obsługiwane są szybkie płatności;
 • konto w tym samym banku - jeśli masz konto w tym samym banku, w którym rachunek ma także Opena, to jesteś w najlepszej sytuacji, możesz wykonać przelew w tym samym dniu, a nawet pod koniec dnia. Pamiętaj tylko, żeby przelew zlecić w godzinach pracy systemu bankowego – nie wszystkie systemy bankowe dostępne są 24h;
Pamiętaj, że nie liczy się data wykonania przelewu przez Ciebie, czy data wykonania przelewu na poczcie, ale data zaksięgowania środków na rachunku firmy pożyczkowej i że to Ty odpowiadasz za terminowy zwrot pożyczki, a nie poczta czy bank, z którego przelewasz pieniądze.

Na co zwracać uwagę?

Na co zwracać uwagę spłacając pożyczkę Opena? Dokonując spłaty pożyczki Opena, zwróć uwagę na:

 • prawidłowy tytuł przelewu - niektóre firmy pożyczkowe (być może także Opena) wymagają, aby w tytule przelewu znalazł się numer umowy pożyczki albo numer PESEL spłacającego. Brak tych informacji może spowodować opóźnienie w zaksięgowaniu Twojego przelewu albo nawet brak takiej możliwości - w takim wypadku wpłata powinna zostać zwrócona na Twoje konto, a pożyczka nie zostanie spłacona. Warto o tym pamiętać;
 • prawidłowy nr konta - poprawny numer rachunku bankowego to absolutna podstawa! Nawet jeśli wpiszesz zły tytuł przelewu, to w najgorszym wypadku pieniądze wrócą na Twoje konto. Jeżeli podasz zły numer konta - pieniądze nie zostaną przelane do Opena, ale do zupełnie innego odbiorcy! Jeżeli wykonujesz przelew na poczcie również to sprawdź! Zobacz też jak cofnąć przelew bankowy?;
 • bezpieczna spłata Opena i bezpieczeństwo przelew wszystkim - jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości nie ryzykuj, ale zapytaj albo zadzwoń na infolinię Opena. Lepiej zapytać, niż stracić pieniądze!
A pod koniec jeszcze raz informujemy, że Opena to nie oszustwo, to legalnie działająca firma pożyczkowa.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Opena.

Bezpieczeństwo Opena

💡Opena bezpieczeństwo - zobacz o czym warto pamiętać. Opena bezpieczeństwo - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w tej mierze, albo daj znać jeśli opisywane zmieniły się.

🔒Ikona zamkniętej kłódki, taką jak widzisz z lewej strony naszej strony i adres z https, to absolutna podstawa aby mówić o bezpieczeństwie na stronie Opena (lub jakiejkolwiek innej stronie internetowej o tematyce finansowej).

Czy strona bez kłódki i bez certyfikatu SSL jest zawsze niebezpieczna? Oczywiście nie musi tak być, ale firma finansowa stojąca za taką witryną wygląda na nieprofesjonalną, która dodatkowo nie dba o bezpieczeństwo swoich klientów.

Warto wiedzieć, że:

 • składając wniosek o pożyczkę Opena (podobnie dla innych firm), wpisujesz na stronie wiele wrażliwych danych: imię i nazwisko, pesel, adres zamieszkania, dane finansowe - podając je na nieszyfrowanej może to wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • zakładając konto na Opena definiujesz swoje dane logowania - login i hasło, wpisując je na nieszyfrowanej stronie narażasz się na ich utratę
 • logując się do profilu klienta Opena (ale podobnie dla innych firm), podajesz swój login oraz hasło, które powinno być znane tylko Tobie - podawanie ich na nieszyfrowanej witrynie może wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • nawet samo przebywanie na niezabezpieczonej stronie (bez https) może narazić Cię na niebezpieczeństwo, gdyż przeglądanie takiej strony może być monitorwane, modyfikowane lub rejestrowane przez cyberprzestępców
!! unikaj odwiedzania witryn www o tematyce finansowej, które nie posiadają ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https) !!

🦉W przypadku niektórych witryn www certyfikat SSL jest wręcz konieczny (strona z https i kłódką) jeśli witryna taka daje przynajmniej jedną z wymienionych poniżej możliwość (przykłady dla Opena):

 • utworzenia konta Opena
 • logowania do konta Opena (profil klienta Opena)
 • podawania danych kontaktowych do Opena czy zapisywania się do newslettera Opena
 • korzystania z wyszukiwarki Opena
 • podawania Opena danych osobistych lub danych finansowych
 • aktualizacji danych osobistych, danych kontaktowych lub danych finansowych, zmiana loginu lub hasła logowania Opena
!! unikaj stron bez ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https), na której zamierzasz wykonać czynności, o których mowa powyżej !!

Na stronie znajdziesz również informacje o bezpiecznym logowaniu Opena i o tym na co zwrócić uwagę, aby spłata Opena była bezpieczna.

Windykacja Opena

Dlaczego 💡Opena windykacja, jak uniknąć windykacji albo przesunąć windykację? Jak współpracować na etapie windykacji, jak przebiega w Opena windykacja należności i co może zrobić windykator? Opena windykacja - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami z windykacją Opena albo daj znać jeśli opisywane warunki windykacji zmieniły się.

Windykacja - informacje ogóle

Kiedy windykacja? Windykacja Opena może mieć miejsce jeśli klient (pożyczkobiorca) nie spłaca pożyczki (chwilówki lub ratalnej) oraz unika kontaktu z Opena. Sama windykacja Opena działa w podobny sposób, jak w innych instytucjach finansowych (w tym banków). Zależnie od polityki firmy sprawę klienta dłużnika przejmuje:

 • dział windykacji Opena albo
 • zewnętrzna firma windykacyjna na zlecenie Opena
która/-y na drodze polubownej będzie próbował wyegzekwować należność kontaktując się z klientem (monity telefoniczne, SMS-y czy monity listowne) z przypomnieniem o konieczności uregulowania należności oraz wezwaniem do zapłaty. Jeśli prowadzona w ten sposób windykacja nie zakończy się spłatą zadłużenia lub podpisaniem ugody, to sprawa 👉może zostać skierowana do sądu.

Warto wiedzieć, że

zanim sprawa trafi do sądu minie co najmniej kilka miesięcy (zależnie od Opena czy indywidualnej sytuacji pożyczkobiorcy)!

Windykator Opena¹ powinien zabezpieczyć interesy swojego klienta (tu Opena), mimo to 🚩 windykator to nie komornik - zobacz czego nie wolno windykatorowi:
 • windykator nie może nękać dłużnika telefonami, np. dzwonić w środku nocy lub
 • windykator nie może wejść do domu bez zgody dłużnika, lub
 • windykator nie może straszyć dłużnika policją, aresztem lub więzieniem albo sądem, czy też
 • windykator nie może rozmawiać o zadłużeniu z osobami trzecimi np. rodziną, chodzić po sąsiadach albo kontantować się zakładem pracy, lub
 • windykator nie może zajmować przedmiotów znajdujących się w domu dłużnika (gdy zostanie wpuszczony do domu lub mieszkania), lub
 • windykator nie może zajmować wynagrodzenia dłużnika w części lub całości, albo
 • windykator nie może blokować konta bankowego dłużnika, itp.
¹ z zastrzeżeniem, że wspomniany windykator Opena może być pracownikiem działu windykacji w w Opena albo pracownikiem firmy zewnętrznej obsłującym zadłużenie i działającym na zlecenie Opena.

Jak uniknąć windykacji Opena? To proste, windykacja Opena nie będzie miała miejsca jeśli jako pożyczkobiorca Opena (klient) będziesz spłacać swoje zobowiązania na czas. Co jeśli nie jestem w stanie spłacić na czas? Sprawdź czy w Opena można przesunąć ratę pożyczki. Jeśli jest to możliwe, to skontaktuj się (tutaj Opena kontakt) i spróbuj przesunąć termin spłaty. Wg naszych informacji w Opena nie można wydłużyć terminu spłaty - daj znać w komentarzu jeśli jest inaczej i aby uniknąć windykacji Opena daje możliwość wydłużenia terminu spłaty.

Uwaga, bez względu na to czy wydłużenie spłaty jest możliwe, albo w przypadku innych problemów ze spłatą, warto odpowiednio wcześnie skontaktować się z Opena i wspólnie znaleźć korzystne rozwiązanie tak aby uniknąć windykacji Opena i związanych z tym dodatkowych kosztów pożyczki.

Czy można bronić się przed windykatorem Opena? Jak najbardziej tak i jeśli to tylko możliwe, to najważniejszą zasadą obrony przed windykatorem jest unikanie jakiegokolwiek kontaktu. Nikt nie ma obowiązku wpuszczać windykatorów do domu czy mieszkania. 🚩 Zwracamy jednak uwagę, że permanentny brak kontaktu może zakończyć się skierowaniem sprawy do sądu i późniejszą egzekucją komorniczą. Warto też wiedzieć, że na etapie windykacji Opena możliwe są do zawarcia akceptowane przez obydwie strony rozwiązania i ugody (zależnie od polityki firmy / windykatora):

zwolnienie od zapłaty, rozłożenie zadłużenia na raty, zawieszenie naliczania odsetek czy nawet umożenie części należności lub czynności inne niż wymienione,
do których 📞niezbędny jest jednak kontakt z windykatorem Opena. 🔔 Unikać kontaktu czy podjąć kontakt z windykatorem Opena - pozostawiamy to do Państwa indywidualnej oceny.

👉Jesteś w trakcie lub po windykacji Opena? Podziel się z innymi Czytelnikami informacją w komentarzu.

Jak usunąć konto Opena

Usunięcie konta Opena, wniosek o usunięcie konta Opena? Do złożenia wniosku o pożyczkę Opena nie ma potrzeby zakładania konta, a więc i usuwania. Jest konto Opena i można je usunąć? ⭐Podziel się opinią na ten temat.

Skorzystałeś z oferty Opena, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w Opena (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę Opena ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w Opena i/albo usunąć swoje konto Opena (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w Opena?

Jak usunąć konto Opena?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto Opena - firma ich nie udostępnia na swojej stronie www (bądź strona / albo Opena już nie istnieje).

Wiesz jak usunąć konto Opena? Podziel się tą informacją z innymi - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto Opena?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w Opena, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym Opena muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez Opena przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w Opena zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w Opena (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od Opena SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów Opena z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta Opena aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z Opena przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w Opena (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę Opena oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto Opena i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do Opena albo przejść na stronę Opena (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również Opena), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Pożyczka Opena

RRSO 55.04%

Od 25 do 75 lat
Ile pożyczę od Opena?

1000 - 20 000 zł

Na ile pożyczę od Opena?

42 - 48 miesięcy

Przypomnienie hasła Opena

Przypomnienie hasła Opena? - przypomnienie nie jest dostępne dla Opena. Poniżej znajdziesz więcej informacji na temat problemów z logowaniem i logowania Opena.

Login Opena

Login Opena, jak jest nr klienta Opena aby się zalogować i skąd uzyskać login Opena?

Identyfikator użytkownika Opena (ang. user identifier / user ID / login) to nazwa przypisana klientowi. Login / nr klienta używany jest podczas logowania Opena, umożliwia uprawniony dostęp do konta osobistego i do profilu klienta.

Do numeru klienta, czyli do identyfikatora, przypisane jest konto Opena (profil Opena / profil klienta) oraz ściśle określone dostępy w systemie - login Opena jest niezbędny do zalogowania się do konta osobistego, po uzyskaniu którego można sprawdzić warunki pożyczki, konto do spłat albo zawnioskować o kolejną pożyczkę.

Zmiana loginu Opena? - poinformuj nas o zmianie sposobu logowania Opena albo innych istotnych informacjach związanych z loginem Opena, dziękujemy 🙂.

Kod rabatowy Opena

🛒Promocje i darmowe kody rabatowe Opena, aktualne zniżki i rabaty do wykorzystania w Opena - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody rabatowe Opena, użyj kodu rabatowego i ✔️️sprawdź ile możesz zaoszczędzić - szczegóły po kliknięciu na kod rabatowy Opena.

Brak kodów rabatowych Opena?!

Kody i kupony rabatowe umożliwiają skorzystanie ze zniżki. Niestety nie posiadamy informacji o kodach rabatowych Opena, którymi moglibyśmy podzielić się się z Tobą - Opena nie udostępnia kodów rabatowych albo na stałe lub czasowo nie udziela pożyczek z kodem rabatowym.

Zmiana warunków i kody rabatowe Opena są ponownie dostępne? Poinformuj nas w komentarzu o zmianie kodów rabatowych Opena albo innych istotnych informacjach związanych z kodami rabatowymi Opena, dziękujemy 🙂.

Posiadasz aktywny kod rabatowy Opena? Prosimy o informację jeśli posiadasz kod rabatowy Opena, z którego nie będziesz korzystać i którym możesz podzielić się z innymi Czytelnikami. Zastrzegamy jednak, że nie odpowiadamy za jakość pozystanego w ten sposób kodu rabatowego Opena.

Profil Klienta Opena

Profil Klienta Opena: ✔️jak bezpiecznie zalogować się do Profilu Klienta Opena? 🔒Problem z logowaniem do profilu klienta Opena.

🖱️Nie możesz zalogować się do profilu klienta Opena❓ Pamiętaj, że do (profilu klienta Opena) .

🦉Jeśli po przejściu na stronę www Opena przycisk logowania Opena (zaloguj / profil klienta Opena / strefa klienta) jest niedostępny lub niewidoczny, to może być konieczne kliknięcie przycisku z wnioskiem, kontakt czy FAQ Opena (najczęściej zadawane pytania) lub innego odnośnika na stronie logowania Opena!
Jeżeli nie możesz się zalogować do profilu klienta Opena, gdyż nie pamiętasz loginu lub hasła 🔑, zadzwoń na infolinię albo skorzystaj z możliwości odzyskania hasła (jeśli jest dostępny). Aby odzyskać hasło logowania Opena do profilu klienta Opena konieczny będzie Twój adres email / telefn komórkowy 📧.

Jeśli zmieniłeś(-aś) numer telefonu, nie pamiętasz emaila📧 albo nie ma możliwości odzyskania hasła🔑, tutaj ☎️ kontakt Opena, zadzwoń i zapytaj o profil klienta Opena i możliwość zalogowania albo o pożyczce Opena. A w kolejnych akapitach znajdziesz też dodatkowe informacje na temat bezpiecznego logowania Opena.

Zmieniony Profil Klienta Opena? - poinformuj nas o zmianie strony profilu klienta Opena albo innych istotnych informacjach związanych z profilem klienta Opena, dziękujemy 🙂.

Promocja Opena

Promocje Opena: 🛒promocja dla stałych klientów, promocja na święta, kod promocyjny Opena / kod rabatowy, Opena zniżki i rabaty.

Promocja Opena?

Czy można znaleźć promocje w Opena? Czy u Opena są promocje?

Niestety nie udało nam się znaleźć promocji w Opena! Poinformuj nas w komentarzu o zmianie zmianie lub nowych promocjach Opena albo innych istotnych informacjach związanych z promocjami Opena, dziękujemy 🙂.

Kod promocyjny Opena

Darmowe kody promocyjne Opena, zniżki i aktualne rabaty do wykorzystania w Opena - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody promocyjne Opena, użyj kodu promocyjnego i ✔️️oszczędzaj pieniądze - szczegóły po kliknięciu na kupon rabatowy Opena.

Brak kodu promocyjnego Opena?!

Kody i kupony promocyjne umożliwiają skorzystanie ze zniżki. Niestety nie posiadamy informacji o kodach promocyjnych Opena, którymi moglibyśmy podzielić się się z Tobą - Opena nie udostępnia kodów promocyjnych albo na stałe lub czasowo nie udziela pożyczek z kuponami promocyjnymi.

Zmiana warunków i kody promocyjne Opena są ponownie dostępne? Poinformuj nas w komentarzu o zmianie kodów promocyjnych Opena albo innych istotnych informacjach związanych z kodami promocyjnymi Opena, za które dziękujemy 🙂.

Posiadasz aktywny kod promocyjny Opena? Prosimy o informację jeśli posiadasz kod promocyjny Opena, z którego nie będziesz korzystać i którym możesz podzielić się z innymi Czytelnikami. Zastrzegamy jednak, że nie odpowiadamy za jakość pozystanego w ten sposób kodu promocyjnego Opena.

Pożyczka Opena

RRSO 55.04%

Od 25 do 75 lat
Ile pożyczę od Opena?

1000 - 20 000 zł

Na ile pożyczę od Opena?

42 - 48 miesięcy

Pierwsza pożyczka Opena

Pierwszy raz w Opena? ✍Do rejestracji w Opena i złożenia wniosku potrzebny będzie dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, rejestracja Opena / wniosek Opena 24h/7 i również bez wychodzenia z domu. Inne warunki pierwszej Opena? ⭐Dodaj opinię na ten temat.

Opena nie udziela pierwszej pożyczki za darmo. Sprawdź szczegółowe warunki pożyczki płatnej Opena, gdyż pierwsza pożyczka od Opena nie jest bezpłatna - to nie jest pożyczka z RRSO 0% i z zerowym oprocentowaniem!

Warto mieć jednak na uwadze, że warunki udzielania pożyczek zmieniają się, również dla pożyczek w Opena. Zajrzyj za jakiś czas i sprawdź ponownie, być może pierwsza pożyczka od Opena będzie darmowa.

Zmiana warunków dla pierwszej pożyczki od Opena? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków Opena, dziękujemy 🙂.

Przedłużenie spłaty Opena

Przedłużenie spłaty pożyczki ratalnej pożyczki ratalnej Opena nie jest możliwe - Opena na raty nie daje możliwości przedłużenie spłaty pożyczki na dłuższy okres.

✔️zobacz też refinansowanie Opena

Dodatkowe i najbardziej aktualne informacje znajdziesz na stronie www Opena, na którą odsyłamy - kliknij banner aby przejść na stronę Opena.

Warunki pożyczki Opena zmieniły się i jest możliwe przedłużenie spłaty? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Opena.

Refinansowanie Opena

Refinansowanie pożyczki ratalnej Opena nie jest możliwe. Opena nie umożliwia refinansowania pożyczki. Sprawdź czy istnieje możliwość przedłużenia spłaty Opena.

Jest możliwe refinansowanie Opena? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Opena.

Opinie o Opena

Opena Opinie to prezentacja Opena wraz z opiniami i komentarzami o Opena oraz opiniami ekspertów. Jeśli korzystałeś z Opena, to ✍️wyraź swoją opinię o Opena, dodaj komentarz o Opena.

Dlaczego warto dodać komentarz? Wyrażając opinię o Opena czy innych firmach udzielających pożyczek, pomagasz promować te firmy, które przestrzegają prawa i dobrych praktyk na rynku pożyczek pozabankowych oraz eliminować firmy działające w sposób nieuczciwy czy nielegalny lub niezgodny z dobrymi zasadami. Podobnie z Opena - Twoja ocena Opena i opinia pomaga innym w wyborze oferty Opena spośród innych tego typu dostępnych na rynku.

Warto też dodać, że firmy oferujące usługi pozabankowe, zazwyczaj eksponują tylko najlepsze strony swojej oferty. Prawo zmusza je do przejrzystości, ale to co nie jest wymuszone prawnie, może zostać dyskretnie ukryte czy przemilczane. Czy to samo ma miejsce u Opena? Gorąco zachęcamy do podzielenia się opinią, wyrażenia zdania czy działalność Opena jest zgodna z przepisami prawa i zasadami etycznymi? Jesteś albo byłeś klientem Opena? Wyraź swoje zdanie, podziel się opinią o Opena, tak aby inni mogli jak najlepiej również wybrać pożyczkę dla siebie.

Pożyczka Opena

RRSO 55.04%

Od 25 do 75 lat
Ile pożyczę od Opena?

1000 - 20 000 zł

Na ile pożyczę od Opena?

42 - 48 miesięcy

Opis Opena znajdziesz powyżej, zobacz też inne oferty pożyczek (możliwa niedostępność Opena):

Informacje prawne i przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego wynosi: 55,04%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) wynosi: 5 500,00 zł, oprocentowanie stałe w skali roku: 19%; czas obowiązywania umowy: 42 miesiące; wysokość miesięcznych równych rat: 262,00 zł; oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości: 167,88 zł; całkowita kwota do zapłaty: 10 909,88 zł; całkowity koszt pożyczki: 5 409,88 zł (w tym: odsetki 2 935,63 zł, prowizja 2 474,25 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 07-09-2023 r. Szczegółowe inf. na stronie Opena, na którą odsyłamy.

Dodaj opinię

Opena opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Opena opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Opena opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty"