Bocian Pożyczki z obsługą domową

Nowość na oferty-pozyczek.pl Bocian Pożyczki z obsługą domową - na spotkaniu z doradcą klienta, które zawsze odbywa się w domu klienta, musisz okazać ważny i niezniszczony dowód osobisty oraz tytuł własności lokalu, np.: umowę najmu lub imienny rachunek za media wystawiony na adres zamieszkania lub korespondencję kierowaną na Twój adres zamieszkania.

BOCIAN Pożyczki

RRSO 120%

Od 18 do 74 lat
Ile pożyczę od BOCIAN Pożyczki?

500 - 5000 zł

✔️ bez BIG, bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od BOCIAN Pożyczki?

7 - 8 miesięcy

Bocian Pożyczki z obsługą domową

Ubiegając się o pożyczkę od Bocian Pożyczki, powinieneś posiadać stałe źródło dochodów, np.: pensja, renta, emerytura, a w przypadku pożyczki dla rolników: potwierdzenie z gminy o osiąganych dochodach, aktu własności ziemi (do wglądu), 3 ostatnie odcinki z KRUS-u.

Bocian Pożyczki to pożyczki od 200 zł do 5000 zł, okres kredytowania - 1 miesiąc do 12 miesięcy, szybka decyzja, pieniądze dostarczane do domu klienta, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla przykładu reprezentatywnego wynosi 109%.

Jak już wspomniano Bocian Pożyczki to pożyczka z obsługą domową, środki pieniężne i/lub kartę przedpłaconą otrzymujesz natychmiast po podpisaniu umowy, a cotygodniowe raty odbiera od Ciebie doradca klienta w umówionych terminach. A w przypadku problemów ze spłatą skontaktuj się ze swoim doradcą klienta (który obsługuję Twoją pożyczkę). Doradca ten w porozumieniu z kierownikiem oraz z Tobą zaproponuje rozwiązanie powstałego problemu.

Więcej o pożyczce znajdziesz w profilu klienta, Profil klienta Bocian Pożyczki jest zakładany każdemu klientowi przy zawieraniu umowy pożyczki pieniężnej i umożliwia sprawdzanie najważniejszych informacji o pożyczce.

NAJLEPSZE POŻYCZANIE TYLKO W POLSKIM BOCIANIE? - podziel się na forum opinią na ten temat.

BOCIAN Pożyczki

RRSO 120%

Od 18 do 74 lat
Ile pożyczę od BOCIAN Pożyczki?

500 - 5000 zł

✔️ bez BIG, bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od BOCIAN Pożyczki?

7 - 8 miesięcy

Dodaj opinię

Bocian Pożyczki z obsługą domową opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Bocian Pożyczki z obsługą domową forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« LoanMe niedostępna, co zamiast LoanMe?
    »» Następny »» Kasa Stefczyka pożyczka z premią Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Bocian Pożyczki z obsługą domową"