Wniosek Vivus

Wniosek Vivus

🦉promocja❗
RRSO 0%

Od 19 do 78 lat
Ile pożyczę od Vivus?

100 - 3 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Vivus?

1 - 61 dni

Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
» SPRAWDŹ «
🚩pierwsza pożyczka gratis
👌Promocja Vivus, pierwsza pożyczka pierwsza pożyczka gratis do 3 000 zł na 61 dni

Wniosek Vivus

RRSO 319.14%

Od 19 do 78 lat
Ile pożyczę od Vivus?

100 - 8 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Vivus?

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
» SPRAWDŹ «
🚩pierwsza pożyczka gratis

WniosekWniosek Vivus możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek przejdź na stronę Vivus i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Składając wniosek vivus.pl zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę Vivus.
1. VivusPromocja: pierwsza pożyczka gratis, od 100 do 3 000 zł na 61 dni
OdbiórPo złożeniu wniosku pieniądze od Vivus (po pozytywnej decyzji) do odbioru: przelew na konto bankowe, szczegółowe informacje o vivus.pl na stronie Vivus.
🔥Bez bazbez ERIF, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
Najważniejsze informacje o Vivus znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Vivus Wniosek" - zobacz też pełny opis Vivus.

Vivus wniosek

Aby złożyć wniosek o pożyczkę VIVUS:

 • wejdź na stronę vivus.pl i kliknij Weź pożyczkę,
 • wpisz swoje dane w formularzu rejestracyjnym,
 • przeczytaj i zaakceptuj zgody,
 • zrób jednorazowy przelew identyfikacyjny.

A co do pożyczki VIvus - do złożenia wniosku przygotuj:

 • serię i numer aktualnego dowodu osobistego,
 • aktywny numer telefonu komórkowego,
 • adres e-mail,

Jak wziąć pożyczkę?

1. Wybierz ile chcesz pożyczyć: wybierasz dwie kwoty kwotę pożyczki oraz kwotę do wypłaty teraz. Kwota pożyczki to cała przyznana Ci kwota, którą możesz wypłacić w ciągu trwania pożyczki, możesz ją wypłacić w częściach. Kwota do wypłaty teraz to kwota, którą wypłacasz od razu. Warto zawsze wybrać jak największą kwotę pożyczki. Możesz wtedy wypłacić w razie potrzeby dodatkowe kwoty. Nawet w przypadku kolejnej płatnej pożyczki ponosisz jedynie koszty wypłaconych kwot.

2. Zarejestruj się i złóż wniosek o pożyczkę: wpisz swoje dane w formularzu rejestracyjnym, przeczytaj i zaakceptuj zgody.

3. Potwierdź swoje dane: zaloguj się na Profil Klienta Vivus, wybierz swój bank i wykonaj: automatyczną identyfikację przez Kontomatik lub przelew identyfikacyjny (1 zł) przez Autopay lub tradycyjny przelew identyfikacyjny (1 gr) z konta na imię i nazwisko, które podałeś Vivus przy rejestracji.

I to już wszystko. Zaczekaj na decyzję, o decyzji Vivus poinformuje Cię smsem lub e-mailem po otrzymaniu przelewu identyfikacyjny, czyli po potwierdzeniu Twoich danych. Im szybciej wykonasz przelew identyfikacyjny, tym szybciej Vivus podejmie decyzję. Najszybszą opcją jest wybór automatycznej identyfikacji Kontomatik. Jeśli decyzja będzie pozytywna, przyznaną pożyczkę otrzymasz na konto zgodnie z sesjami przychodzącymi w Twoim banku.

O czym warto pamiętać?

Wnioskując o pożyczkę od Vivus warto pamiętać, że wybieramy dwie kwoty - kwotę pożyczki i kwotę do wypłaty teraz. Kwota pożyczki jest to całkowita kwota pożyczki, którą może wypłacić w ciągu trwania pożyczki, może też wypłacić ją w częściach. Kwota do wypłaty teraz to kwota, którą wypłacamy od razu.

Pierwsza pożyczka:

 • kwota: od 100 do 3000 PLN
 • okres: 61 dni
 • wypłata pożyczki: niezwłocznie po wydaniu przez pożyczkodawcę pozytywnej decyzji kredytowej
 • możliwość wnioskowania o kolejną pożyczkę tuż po spłacie poprzedniej

Kolejna pożyczka:

 • kwota: od 100 do 8000 PLN
 • okres: 30 dni

✍Do złożenia wniosku Vivus niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, adres e-mail, wniosek Vivus złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca. Inne wymagania do wniosku Vivus? ⭐Podziel się informacją w komentarzu.

Wniosek Vivus pytania i odpowiedzi

💲Jak mogę wziąć pożyczkę w Vivus?

Aby wziąć pożyczkę w Vivus wystarczą trzy kroki: 1) zarejestruj się i złóż wniosek o pożyczkę, 2) potwierdź swoje dane, 3) zaczekaj na decyzję pożyczkową. Wniosek o pożyczkę Vivus złożysz: przez internet, przez telefon albo przez aplikację mobilną Vivus. Aby przyspieszyć weryfikację danych (nowy klient) warto rozważyć przelew ekspresowy Blue Media.

💰Kiedy otrzymam pieniądze od Vivus?

Vivus wysyła pieniądze od razu, jeśli tylko Twoja decyzja pożyczkowa jest pozytywna. Aby przyspieszyć weryfikację możesz skorzystać z przelewu ekspresowego Blue Media. Pieniądze z pożyczki Vivus zostaną zaksięgowane na Twoim koncie bankowym zgodnie z sesjami w Twoim banku.

💲Czego potrzebuję do wniosku Vivus?

Do złożenia wniosku Vivus potrzebujesz: być w odpowiednim wieku, zobacz od ilu lat Vivus, posiadać aktywny numer telefonu komórkowego, adres e-mail, konto osobiste, którego jesteś właścicielem. Musisz także posiadać pełną zdolność do czynności prawnych i być konsumentem w rozumieniu przepisów ustawy o Kredycie Konsumenckim. W dalszym etapie do uzyskania pożyczki należy uzyskać pozytywną ocenę zdolności kredytowej oraz zawrzeć z VIVUS umowę pożyczki z VIVUS.

🔒Czy do pożyczki Vivus muszę się zalogować?

Jeśli jesteś nowym klientem VIVUS, to do otrzymania pożyczki konieczne jest wypełnienie wniosku na stronie Vivus - po rejestracji otrzymasz dostęp do logowania. Jeśli natomiast jesteś już klientem VIVUS, to do ponownego skorzystania z oferty, w tym uzyskania pożyczki, należy zalogować się na stronie Vivus, a następnie wypełnić wniosek o pożyczkę. Zaloguj się do panelu Vivus aby wydłużyć termin albo dokonać spłaty pożyczki. W panelu zmienisz dane kontaktowe i hasło logowania Vivus.

W jakim banku jest Vivus?

Vivus posiada konto w banku Pekao

Chcę odstąpić od umowy Vivus, czy muszę napisać dlaczego?

Nie, możesz odstąpić od umowy pożyczki w terminie do 14 dni od daty zawarcia umowy. Możesz, ale nie musisz podawać powodu odstąpienia od umowy.

Więcej o wniosku Vivus

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Wniosek Vivus" - znajdziesz na niej więcej informacji o wniosku Vivus. Na stronie Wniosek Vivus będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Vivus, zapoznanie się z logowaniem Vivus i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Vivus - zapraszamy.

RRSO0.00% RRSO promocja, 319.14% RRSO przykład reprezentatywny
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Vivus zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Wniosek Vivus, jak złożyć wniosek o chwilówkę Vivus? na Oferty Pożyczek: Vivus wniosek, weź pożyczkę, formularz rejestracyjny, co do pożyczki Vivus

Wniosek Vivus