ZAPLO opinie

Opinie o ZAPLO

RRSO 132.40%

Od 21 do 75 lat
Ile pożyczę od ZAPLO?

1 000 - 6 000 zł

Na ile pożyczę od ZAPLO?

3 miesiące

Przedłużenie spłaty: możliwe o 1 miesiąc

ZAPLO OpiniePoznaj opinie o ZAPLO - przeczytaj opinie innych albo wyraź własne zdanie o zaplo.pl, dyskutuj na forum ZAPLO, dodaj komentarz i wyraź opinie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że ZAPLO opinie to nie tylko Twoje zdanie o ZAPLO, ale również innych Czytelników.
Najważniejsze informacje o ZAPLO znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "ZAPLO Opinie o" - zobacz też pełny opis ZAPLO.

Dlaczego opinie?

ZAPLO Opinie to prezentacja ZAPLO wraz z opiniami i komentarzami o ZAPLO oraz opiniami ekspertów. Jeśli korzystałeś z ZAPLO, to ✍️wyraź swoją opinię o ZAPLO, dodaj komentarz o ZAPLO.

Dlaczego warto dodać komentarz? Wyrażając opinię o ZAPLO czy innych firmach udzielających pożyczek, pomagasz promować te firmy, które przestrzegają prawa i dobrych praktyk na rynku pożyczek pozabankowych oraz eliminować firmy działające w sposób nieuczciwy czy nielegalny lub niezgodny z dobrymi zasadami. Podobnie z ZAPLO - Twoja ocena ZAPLO i opinia pomaga innym w wyborze oferty ZAPLO spośród innych tego typu dostępnych na rynku.

Warto też dodać, że firmy oferujące usługi pozabankowe, zazwyczaj eksponują tylko najlepsze strony swojej oferty. Prawo zmusza je do przejrzystości, ale to co nie jest wymuszone prawnie, może zostać dyskretnie ukryte czy przemilczane. Czy to samo ma miejsce u ZAPLO? Gorąco zachęcamy do podzielenia się opinią, wyrażenia zdania czy działalność ZAPLO jest zgodna z przepisami prawa i zasadami etycznymi? Jesteś albo byłeś klientem ZAPLO? Wyraź swoje zdanie, podziel się opinią o ZAPLO, tak aby inni mogli jak najlepiej również wybrać pożyczkę dla siebie.

ZAPLO opinie

Pożycza Vivus ale działają pod szyldem Zaplo
To typowe przy chwilówkach, że mają kilka różnych marek i niby różne, ale w rzeczywistości ta sama firma
Przy kolejnych pożyczkach nie ma to znaczenia tylko jest ważne przy pierwszej bo nie wiem czy jak się pożyczy w Zaplo to można jeszcze potem pożyczyć jako pierwszą za darmo w Vivus? [2021-08-11]

Kiedyś korzystałem i było ok. Ale czy oni już udzielają pożyczek jako Zaplo czy już jako Vivus? Bo na dole jak się kliknie to jest przycisk, że
Chcę pożyczkę na 61 dni RRSO 0%
Pożyczkodawcą jest Vivus Finance sp. z o.o. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Maksymalna wysokość pierwszej pożyczki przez internet lub telefon to 3000 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0%.
No czyli Vivus bo ma taką promocje? [2021-04-07]

Zaplo to teraz Vivus a Vivus to Vivus polecam [2021-01-06]

Dodaj opinię

ZAPLO opinie opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń ZAPLO opinie forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Jeśli wnioskujesz o pożyczkę Zaplo po raz pierwszy, to skorzystaj z kalkulatora na stronie Zaplo, który znajdziesz w prawej części strony. Z pomocą kalkulatora Zaplo określisz okres spłaty oraz przybliżoną ratę pożyczki, termin spłaty pierwszej raty i całkowity kosz pożyczki. Używając suwaków możesz określić:

  • kwotę pożyczki oraz
  • wysokość raty

dobierając je do własnych potrzeb i możliwości. Kwoty możesz również wpisać ręcznie w dedykowanych polach.

Jeśli wnioskujesz po raz pierwszy o pożyczkę Zaplo, to w kolejnym kroku naciśnij WEŹ POŻYCZKĘ i uzupełnij formularz rejestracyjny podając między innymi imię i nazwisko, numer PESEL, numer telefonu czy adres email. Konieczne będzie również określenie hasła logowania Zaplo, które musi składać się z min. 6 liter i jednej cyfry - hasła tego będziesz używać podczas logowania do Twojego profilu klienta Zaplo.

Jeśli wnioskujesz po raz kolejny, to określ kwotę i okres spłaty pożyczki, a następnie zaloguj się do Zaplo i złóż wniosek o pożyczkę. Możesz również zalogować się do Vivus, jeśli chcesz zawnioskować o pożyczkę na krótszy okres albo skorzystać z promocji Vivus.

Zobacz jak złożyć wniosek?

✍Do złożenia wniosku ZAPLO niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, wniosek ZAPLO złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca. Inne wymagania do wniosku ZAPLO? ⭐Podziel się informacją w komentarzu.

Opinie ZAPLO pytania i odpowiedzi

Więcej o opiniach ZAPLO

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "ZAPLO opinie" - znajdziesz na niej więcej informacji o opiniach ZAPLO. Na stronie ZAPLO opinie będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów ZAPLO, zapoznanie się z logowaniem ZAPLO i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku ZAPLO - zapraszamy.

WniosekWniosek ZAPLO możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek przejdź na stronę ZAPLO i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Składając wniosek zaplo.pl zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę ZAPLO.
RRSO132.40% (RRSO przykład reprezentatywny)
Opinie o ZAPLOPoznaj opinie o ZAPLO - przeczytaj opinie innych albo wyraź własne zdanie o zaplo.pl, dyskutuj na forum ZAPLO, dodaj komentarz i wyraź opinie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że ZAPLO opinie to nie tylko Twoje zdanie o ZAPLO, ale również innych Czytelników.Opinie o ZAPLO to jednocześnie przydatne źródło wiedzy o finansowaniu ZAPLO dla Ciebie i innych. Przypominamy też, że opinia o ZAPLO jest (zazwyczaj) subiektywnym poglądem jej autora, z którą nie musisz się zgadzać - zapraszamy do dyskusji o zaplo.pl!
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty ZAPLO zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Sprawdź opinie o ZAPLO