ZAPLO

Zaplo to szybka pożyczka online od 1000 do nawet do 6000 zł na okres 3 miesięcy, którą możesz spłacać również w dogodnych ratach. Wniosek złożysz online, bez zaświadczeń i zbędnych dokumentów, w Zaplo dostępne są także wakacje pożyczkowe - a pieniądze trafią do Ciebie nawet w 15 minut, przeczytaj opinie o pożyczce Zaplo, pożyczkodawcą jest Vivus.

Pożyczka ZAPLO

RRSO 132.40%

Od 21 do 75 lat
Ile pożyczę od ZAPLO?

1 000 - 6 000 zł

Na ile pożyczę od ZAPLO?

3 miesiące

Przedłużenie spłaty: możliwe o 1 miesiąc

Wymagania ZAPLO

Jakie warunki należy spełnić, aby ubiegać się o pożyczkę w Zaplo? Wystarczy, że:

 • jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej,
 • jesteś w wieku od 21 do 75 lat,
 • Twoje miejsce stałego zamieszkania znajduje się w Polsce,
 • posiadasz zdolność do spłaty zaciągniętej pożyczki,
 • nie zostałeś wpisany do jakiegokolwiek rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych (w tym Biuro Informacji Kredytowej),
 • uzyskasz pozytywną ocenę podczas badania Twojej zdolności kredytowej,
 • posiadasz konto bankowe,
 • posiadasz aktywny Profil Klienta na stronie internetowej Zaplo.pl – w tym celu należy się zarejestrować (rejestracja odbywa się poprzez uzupełnienie danych po kliknięciu Weź pożyczkę) albo zaloguj się na konto (Zaplo logowanie)

Przydatny może być Zaplo Kontakt - jeżeli masz pytania lub wątpliwości związane z pożyczką czy wymaganiami stawianymi przez Zaplo.

Wymagania ZAPLO

Ile od ZAPLO

Ile pożyczę od Zaplo? W Zaplo możesz wnioskować o pożyczkę na kwotę od 1 000 zł do 6 000 zł, na okres 3 miesięcy, do złożenia wniosku Zaplo potrzebujesz przede wszystkim dowodu osobistego.

Ostateczna kwota pożyczki Zaplo zależy od Twojej zdolności kredytowej, we wniosku wybierz kwotę pożyczki, jaką potrzebujesz, korzystając z kalkulatora Zaplo zamieszczonego na stronie internetowej.

Na ile od ZAPLO

Na ile pożyczę w Zaplo? Zaplo oferuje pożyczki na okres 3 miesięcy. Wybierz kwotę pożyczki, jaką potrzebujesz, pomocny może być kalkulator Zaplo zamieszczony na stronie internetowej Zaplo.

Potrzebujesz pieniędzy na krócej? Sprawdź ofertę Vivus.

Od ilu lat ZAPLO

Od jakiego wieku pożyczka Zaplo? Zaplo udziela pożyczek osobom od 21 roku życia, zaś maksymalny wiek pożyczkobiorcy to 75 lat.

Do uzyskania należy być obywatelem RP, posiadać konto bankowe, nie moża być wpisanym do rejestru dłużników, w tym do BIK.

Do ilu lat ZAPLO

Do jakiego wieku pożyczka Zaplo? Zaplo udziela pożyczek osobom do 75 roku życia, zaś minimalny wiek pożyczkobiorcy to 21 lat.

Do uzyskania należy być obywatelem RP, posiadać konto bankowe, nie moża być wpisanym do rejestru dłużników, w tym do BIK.

Bazy ZAPLO

Jakie bazy sprawdza ZAPLO? Czy ZAPLO weryfikuje bazy BIK, BIG, KRD, ERIF? Czy sprawdza inne bazy? Sprawdź jakie sprawdza:

 • ❌ZAPLO sprawdza BIK
 • ❌ZAPLO sprawdza BIG
 • ✔️ZAPLO nie sprawdza KBIG => ZAPLO bez KBIG
 • ❌ZAPLO sprawdza KRD
 • ❌ZAPLO sprawdza ERIF
 • ✔️ZAPLO nie sprawdza ZBP => ZAPLO bez ZBP
 • ✔️ZAPLO nie sprawdza CRIF => ZAPLO bez CRIF
 • ✔️ZAPLO nie sprawdza PWIP => ZAPLO bez PWIP

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do ZAPLO.

Czy ZAPLO sprawdza inne bazy? Albo ZAPLO nie sprawdza wymienionych baz? - jeśli wiesz to, to poinformuj nas w komentarzu o tym, jakie bazy sprawdza ZAPLO a my podzielimy się informacją z innymi Czytelnikami, dziękujemy 🙂.

Pożyczka ZAPLO

RRSO 132.40%

Od 21 do 75 lat
Ile pożyczę od ZAPLO?

1 000 - 6 000 zł

Na ile pożyczę od ZAPLO?

3 miesiące

Przedłużenie spłaty: możliwe o 1 miesiąc

Rejestracja ZAPLO

Wnioskujesz o pożyczkę Zaplo po raz pierwszy? Użyj kalkulatora Zaplo, który znajdziesz na stronie serwisu, w prawej części strony.

W kolejnym kroku, za pomocą suwaków wybierz kwotę pożyczki, jaka Cię interesuje, zamiast suwaków możesz też samodzielnie wpisać te kwoty w dedykowane pola.

Uzupełnij formularz rejestracyjny i wypełnij dane we wniosku - wnioskując pierwszy raz rejestrujesz się na stronie Zaplo i od tej pory będziesz posiadać swój indywidualny Profil Klienta.

Jeśli wnioskujesz o pożyczkę po raz kolejny, to aby złożyć wniosek o pożyczkę zaloguj się do Zaplo, przypominamy też że login Zaplo to adres email podany w procesie rejestracji.

Wniosek ZAPLO

Jeśli wnioskujesz o pożyczkę Zaplo po raz pierwszy, to skorzystaj z kalkulatora na stronie Zaplo, który znajdziesz w prawej części strony. Z pomocą kalkulatora Zaplo określisz okres spłaty oraz przybliżoną ratę pożyczki, termin spłaty pierwszej raty i całkowity kosz pożyczki. Używając suwaków możesz określić:

 • kwotę pożyczki oraz
 • wysokość raty

dobierając je do własnych potrzeb i możliwości. Kwoty możesz również wpisać ręcznie w dedykowanych polach.

Jeśli wnioskujesz po raz pierwszy o pożyczkę Zaplo, to w kolejnym kroku naciśnij WEŹ POŻYCZKĘ i uzupełnij formularz rejestracyjny podając między innymi imię i nazwisko, numer PESEL, numer telefonu czy adres email. Konieczne będzie również określenie hasła logowania Zaplo, które musi składać się z min. 6 liter i jednej cyfry - hasła tego będziesz używać podczas logowania do Twojego profilu klienta Zaplo.

Jeśli wnioskujesz po raz kolejny, to określ kwotę i okres spłaty pożyczki, a następnie zaloguj się do Zaplo i złóż wniosek o pożyczkę. Możesz również zalogować się do Vivus, jeśli chcesz zawnioskować o pożyczkę na krótszy okres albo skorzystać z promocji Vivus.

Kalkulator ZAPLO

Przykładowe koszty pożyczki Zaplo (kalkulator Zaplo), sprawdź aktualne na stronie Zaplo:

 • 1000 zł od Zaplo na 3 miesiące to całkowity koszt pożyczki 140,99 zł, a proponowana rata Zaplo to 383,00 zł
 • 1500 zł od Zaplo na 3 miesiące to całkowity koszt pożyczki 223,50 zł, a proponowana rata Zaplo to 574,50 zł
 • 2000 zł od Zaplo na 3 miesiące to całkowity koszt pożyczki 298,01 zł, a proponowana rata Zaplo to 766,01 zł
 • 3000 zł od Zaplo na 3 miesiące to całkowity koszt pożyczki 447,00 zł, a proponowana rata Zaplo to 1149,00 zł
 • 4500 zł od Zaplo na 3 miesiące to całkowity koszt pożyczki 670,50 zł, a proponowana rata Zaplo to 1723,50 zł
 • 6000 zł od Zaplo na 3 miesiące to całkowity koszt pożyczki 894,00 zł, a proponowana rata Zaplo to 2298,00 zł

Przypominamy, że to jedynie dane przykładowe, aktualny kalkulator Zaplo znajdziesz na stronie Zaplo, kliknij przycisk aby przejść.

Jeśli potrzebujesz pożyczki na krócej sprawdź kalkulator Vivus.

Infolinia ZAPLO

Potrzebujesz skontaktować się z Zaplo? Kontakt telefoniczny poprzez infolinię Zaplo możliwy jest w godzinach pracy biura: w dni powszednie od 8:00 do 22:00, w soboty od 8:00 do 20:00, w niedziele handlowe od 10:00 do 18:00, zobacz też kontakt Zaplo.

Jeśli chcesz zadzwonić do Zaplo poza godzinami pracy infolinii warto skorzystać z czatu, przy czym jest to chat Vivus:

 • Witaj w Vivus.pl! Jestem Wirtualnym Doradcą i chętnie odpowiem na Twoje pytania! Dodam, że wszystkie rozmowy są rejestrowane, jeśli nie wyrażasz na to zgody, proszę, zakończ czat.
 • Aby nasza rozmowa zakończyła się sukcesem: napisz krótko swoje pytanie lub skorzystaj z popularnych tematów, używaj słów kluczowych, takich jak: spłata pożyczki lub zmiana danych. P.S. Nie musisz się ze mną witać.
 • Wybierz interesujący Cię temat: Pierwsza pożyczka, Kolejna pożyczka, Spłata pożyczki, Status mojego wniosku, Czas księgowania przelewów, Nie mogę się zalogować, Inne tematy

Uwaga, nie zawsze kontakt z Zaplo jest konieczny (zobacz też Vivus kontakt). Jeśli potrzebujesz inf. dotyczących Twojej pożyczki, to znajdziesz w strefie klienta Zaplo po zalogowaniu się na konto (zobacz Zaplo logowanie). Również po zalogowaniu na konto Zaplo będziesz mieć możliwość złożenia wniosku o kolejną pożyczkę. Odpowiedzi na wybrane pytania uzyskasz także na stronie www Zaplo - sprawdź chat Zaplo (a właściwie chag Vivus), o którym już wspomnieliśmy.

Godziny ZAPLO

Kontakt z Zaplo możliwy jest w godzinach pracy, tj. konsultanci Zaplo są do Twojej dyspozycji: dni robocze / 8:00 - 22:00, soboty / 8:00 - 20:00, niedziele handlowe / 10:00 - 18:00 pod nr telefonu 221 333 888, 222 673 000.

Możliwy jest również kontakt mailowy z Zaplo albo listowny: Soonly Finance sp. z o.o. ul. Żwirki i Wigury 16c, 02-092 Warszawa

Kontakt ZAPLO

Obsługa klienta ZAPLO, 📞ZAPLO Kontakt - aktualne informacje kontaktowe, telefon do ZAPLO, kiedy najlepiej dzwonić. Inne dane kontaktowe ZAPLO / telefon? ⭐Podziel się opinią w komentarzu.

Jaki kontakt ZAPLO, jaki adres i telefon oraz godziny pracy ZAPLO, przed kontaktem z ZAPLO przygotuj dowód osobisty:

☎️ZAPLO telefon: 221 333 888
⏲️ZAPLO godziny: pn - pt 8:00-22:00, sb - n 8:00-20:00

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do ZAPLO.

Kontakt ZAPLO to przede wszystkim Infolinia ZAPLO, na której uzyskasz informacje o ZAPLO albo wysokości raty do spłaty, pomoc - jeśli nie możesz się zalogować do ZAPLO bo nie pamiętasz hasła albo chcesz sprawdzić najnowsze promocje ZAPLO.

Dane kontaktowe i godziny pracy ZAPLO mogą się zmieniać, aktualne informacje dla ZAPLO (i pożyczki ratalnej) znajdziesz na stronie kontakt ZAPLO, na którą odsyłamy.

Pożyczka ZAPLO

RRSO 132.40%

Od 21 do 75 lat
Ile pożyczę od ZAPLO?

1 000 - 6 000 zł

Na ile pożyczę od ZAPLO?

3 miesiące

Przedłużenie spłaty: możliwe o 1 miesiąc

Adres ZAPLO

Sprawdź adres ZAPLO, dane adresowe do kontaktu pocztowego z ZAPLO, dane siedziby. ⭐Podziel się opinią jeśli adres ZAPLO zmienił się.

Jaki adres ZAPLO? Sprawdź adres i dane teleadresowe ZAPLO:

 • 🏠Soonly Finance sp. z o.o. ul. Żwirki i Wigury 16c, 02-092 Warszawa - adres ZAPLO,
 • ☎️221 333 888 - ZAPLO kontakt.

Adres ZAPLO - składając wniosek o pożyczkę sprawdź poprawność danych adresowych na stronie ZAPLO lub infolinii ZAPLO. A gdy umowę pożyczki zawierasz po raz pierwszy warto również powierdzić dane rejestrowe ZAPLO, w tym NIP, REGON i KRS. Warto wiedzieć, kto udziela pożyczki i komu powierzasz swoje dane - czy ZAPLO to nie oszustwo, albo firma krzak?

Szczegółowe informacje o adresie ZAPLO uzyskasz na stronie, 👉naciśnij przycisk lub banner i przejdź na ZAPLO.

Inny adres ZAPLO? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie danych adresowych ZAPLO, dziękujemy 🙂.

Logowanie ZAPLO

Zaplo Logowanie - aby zalogować się do Zaplo kliknij przejdź na stronę Zaplo i w prawym górnym rogu naciśnij przycisk Zaloguj się:

 • podaj adres e-mail z procesu rejestracji - jest to Twój login Zaplo / login Vivus
 • podaj hasło podane w procesie rejestracji

i naciśnij Zaloguj się.

System logowania Zaplo korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA (sposób weryfikacji pozwalający odróżnić komputery od ludzi i zabezpieczyć stronę przed spamem), przy logowaniu do Zaplo możesz więc zostać poproszony o zaznaczenie hasła Nie jestem robotem albo odczytanie zniekształconych treści czy obrazów.

Dlaczego login Zaplo i login Vivus? Ze względu na połączenie Vivus.pl i Zaplo.pl logowanie do konta Zaplo jest lub wkrótce może być realizowane poprzez dane logowania Vivus Zaplo do systemu Vivus.

Zaplo Logowanie nie będzie możliwe, jeśli wprowadzone dane będą poprawne. W takim wypadku Zaplo wyświetli komunikat: Nieprawidłowy adres e-mail lub hasło.

Profil klienta Zaplo (panel klienta Zaplo) albo profil klienta Vivus i logowanie (powiązane hasła, z którymi możesz się też spotkać to Zaplo zaloguj / Vivus zaloguj albo Zaplo login / Vivus login czy też logowanie Zaplo.pl / logowanie Vivus.pl), to miejsce w systemie Zaplo Vivus, w którym możesz wydłużyć termin spłaty pożyczki bądź dokonać spłaty pożyczki otrzymanej w ramach Zaplo. Po zalogowaniu w profilu klienta Zaplo / Vivus sprawdzisz też informacje o przyznanej pożyczce (albo wniosku), złożysz wniosek o kolejną pożyczkę czy zaktualizujesz swoje dane kontaktowe albo zmienisz hasło logowania. Zaloguj do Zaplo aby sprawdzić termin spłaty i kwotę spłaty, numer konta czy Twój numer klienta Zaplo albo numer klienta Vivus.

Po zalogowaniu do Zaplo

Po pomyślnym zalogowaniu do Profilu Klienta Zaplo (profil klienta Vivus / Zaplo logowanie do konta) możesz:

 • zmienić adres e-mail (to Twój login Zaplo) zaloguj się na Twój Profil Klienta i wejdź w zakładkę Twoje Zaplo a następnie kliknij przy adresie e-mail żółty przycisk;
 • złożyć wniosek o kolejną pożyczkę albo sprawdzić konto do spłaty;

Pożyczkodawcą Zaplo jest ta sama firma, która udziela pożyczek Vivus, stąd w opisie używamy również połączenia Vivus Zaplo, sprawdź też logowanie Vivus lub zapoznaj się z oferą firmy. A jeśli nie pamiętasz hasła logowania Zaplo możesz je odzyskać przez email lub na SMS.

Bezpieczna spłata ZAPLO

Bezpieczna spłata ZAPLO: jak bezpiecznie spłacić ZAPLO, jak nie nabrać się na oszusto "na ZAPLO"?

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę ZAPLO? Jak uniknąć oszustów podszywających się pod ZAPLO? Przeczytaj. I już na wstępie informujemy, że ZAPLO to nie oszustwo ale legalnie działająca firma pożyczkowa.

Jesteś klientem ZAPLO i spłacasz pożyczkę? Sprawdź:

 • jak bezpieczenie spłacać pożyczkę ZAPLO?
 • o czym warto pamiętać spłacając ZAPLO?
 • na co zwracać uwagę dokonując spłaty ZAPLO?
Zobacz też: 🔑bezpieczne logowanie ZAPLO

Zmiana spłaty ZAPLO? - poinformuj nas o warunków spłaty ZAPLO albo innych istotnych informacjach związanych z pożyczką ZAPLO, dziękujemy 🙂.

Bezpieczna spłata ZAPLO

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę ZAPLO? Spłacając pożyczkę ZAPLO, pamiętaj o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa, w szczególności:

 • nigdy nie korzystaj z linków do dokonania spłaty pożyczki ZAPLO przesyłanych przez osoby trzecie, chyba że masz absolutną pewność, że odnośnik ten został wysłany przez ZAPLO. Najlepiej zweryfikuj tę informację i zadzwoń na infolinię ZAPLO
 • zachowaj ostrożności wobec wiadomości wysyłanych z serwisów społecznościowych Facebook, NK czy Messenger albo serwisów aukcyjnych jak OLX zawierających prośbę o skorzystanie z przesłanego linku w celu dokonania spłaty pożyczki ZAPLO. Odnośniki te mogą kierować Cię na fałszywą stronę ZAPLO, na której może nastąpić wyłudzenie Twoich danych osobowych czy danych logowania
 • nie odpowiadaj na wiadomości wysłane z Facebook, OLX itp. a dotyczące spłaty pożyczki ZAPLO,
 • nie ujawniaj swoich danych, w szczególności danych logowania ZAPLO, czyli loginu i hasła
 • uważaj na oszustów - spłacając pożyczkę ZAPLO lub jakąkolwiek inną czy też kredyt bankowy uważaj na oszustów, którzy podszywając się podszyć np. pod pracowników infolinii ZAPLO próbują zdobyć Twoje dane logowania
 • fałszywe emaile - uważaj na fałszywe wiadomości, emaile czy przesyłki (rzekomo)  od ZAPLO  informujące o zmianie konta do spłat pożyczki ZAPLO! To bardzo stara sztuczka, na którą (niestety) nabiera się wiele osób. Konto do spłat ZAPLO oczywiście może się zmienić, ale w takim przypadku otrzymasz aneks do umowy, a nie maila o zmianie rachunku do spłat. Pamiętaj też, że aktualne konto do spłat znajdziesz w Panelu Klienta ZAPLO! Polecamy też kontakt telefoniczny z infolinią ZAPLO

O czym warto pamiętać?

O czym warto pamiętać spłacając pożyczkę ZAPLO? Spłacając ZAPLO, pamiętaj przede wszystkim o terminach spłaty, gdyż spłata po terminie może wiązać się z dodatkowymi opłatami. I tak:

 • przelew bankowy - jeśli wykonujesz przelew z rachunku bankowego, to zrób to co najmniej z 1 dniowym wyprzedzeniem. Powinno być tak, że przelew wykonany z banku w pierwszej sesji Elixir w tym samym dniu znaleźć się na koncie ZAPLO. I zazwyczaj tak będzie, ale zdarzają się na przykład awarie, przez które Twój przelew wyjdzie później. Co prawda w zawsze w takim przypadku możesz złożyć reklamację w banku, ale czy warto sobie tym zawracać głowę;
 • spłata na poczcie - jeśli wykonujesz spłatę ZAPLO na poczcie, to spłatę taką wykonaj co najmniej z 2-dniowym wyprzedzeniem (bezpieczniej 3-dniowym);
 • szybkie płatności - spłacasz pożyczkę ZAPLO korzystając z usługi tzw. szybkich płatności. Teoretycznie pieniądze na koncie ZAPLO powinny znaleźć się w ciągu kilku minut. Tak być powinno, ale niestety nie zawsze jest. Czasami bank zgłasza komunikat mówiący o tym, że nie można skorzystać z szybkich płatności w ramach banku X. Sugerujemy więc nie bazować na tym rozwiązaniu, gdyż wówczas szybkie przelewy potrafią pójść w zwykłej sesji Elixir. Warto mieć też na uwadze, że nie wszystkie firmy (w tym ZAPLO) muszą mieć konto w banku, w którym obsługiwane są szybkie płatności;
 • konto w tym samym banku - jeśli masz konto w tym samym banku, w którym rachunek ma także ZAPLO, to jesteś w najlepszej sytuacji, możesz wykonać przelew w tym samym dniu, a nawet pod koniec dnia. Pamiętaj tylko, żeby przelew zlecić w godzinach pracy systemu bankowego – nie wszystkie systemy bankowe dostępne są 24h;
Pamiętaj, że nie liczy się data wykonania przelewu przez Ciebie, czy data wykonania przelewu na poczcie, ale data zaksięgowania środków na rachunku firmy pożyczkowej i że to Ty odpowiadasz za terminowy zwrot pożyczki, a nie poczta czy bank, z którego przelewasz pieniądze.

Na co zwracać uwagę?

Na co zwracać uwagę spłacając pożyczkę ZAPLO? Dokonując spłaty pożyczki ZAPLO, zwróć uwagę na:

 • prawidłowy tytuł przelewu - niektóre firmy pożyczkowe (być może także ZAPLO) wymagają, aby w tytule przelewu znalazł się numer umowy pożyczki albo numer PESEL spłacającego. Brak tych informacji może spowodować opóźnienie w zaksięgowaniu Twojego przelewu albo nawet brak takiej możliwości - w takim wypadku wpłata powinna zostać zwrócona na Twoje konto, a pożyczka nie zostanie spłacona. Warto o tym pamiętać;
 • prawidłowy nr konta - poprawny numer rachunku bankowego to absolutna podstawa! Nawet jeśli wpiszesz zły tytuł przelewu, to w najgorszym wypadku pieniądze wrócą na Twoje konto. Jeżeli podasz zły numer konta - pieniądze nie zostaną przelane do ZAPLO, ale do zupełnie innego odbiorcy! Jeżeli wykonujesz przelew na poczcie również to sprawdź! Zobacz też jak cofnąć przelew bankowy?;
 • bezpieczna spłata ZAPLO i bezpieczeństwo przelew wszystkim - jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości nie ryzykuj, ale zapytaj albo zadzwoń na infolinię ZAPLO. Lepiej zapytać, niż stracić pieniądze!
A pod koniec jeszcze raz informujemy, że ZAPLO to nie oszustwo, to legalnie działająca firma pożyczkowa.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do ZAPLO.

Bezpieczeństwo ZAPLO

💡ZAPLO bezpieczeństwo - zobacz o czym warto pamiętać. ZAPLO bezpieczeństwo - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w tej mierze, albo daj znać jeśli opisywane zmieniły się.

🔒Ikona zamkniętej kłódki, taką jak widzisz z lewej strony naszej strony i adres z https, to absolutna podstawa aby mówić o bezpieczeństwie na stronie ZAPLO (lub jakiejkolwiek innej stronie internetowej o tematyce finansowej).

Czy strona bez kłódki i bez certyfikatu SSL jest zawsze niebezpieczna? Oczywiście nie musi tak być, ale firma finansowa stojąca za taką witryną wygląda na nieprofesjonalną, która dodatkowo nie dba o bezpieczeństwo swoich klientów.

Warto wiedzieć, że:

 • składając wniosek o pożyczkę ZAPLO (podobnie dla innych firm), wpisujesz na stronie wiele wrażliwych danych: imię i nazwisko, pesel, adres zamieszkania, dane finansowe - podając je na nieszyfrowanej może to wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • zakładając konto na ZAPLO definiujesz swoje dane logowania - login i hasło, wpisując je na nieszyfrowanej stronie narażasz się na ich utratę
 • logując się do profilu klienta ZAPLO (ale podobnie dla innych firm), podajesz swój login oraz hasło, które powinno być znane tylko Tobie - podawanie ich na nieszyfrowanej witrynie może wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • nawet samo przebywanie na niezabezpieczonej stronie (bez https) może narazić Cię na niebezpieczeństwo, gdyż przeglądanie takiej strony może być monitorwane, modyfikowane lub rejestrowane przez cyberprzestępców
!! unikaj odwiedzania witryn www o tematyce finansowej, które nie posiadają ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https) !!

🦉W przypadku niektórych witryn www certyfikat SSL jest wręcz konieczny (strona z https i kłódką) jeśli witryna taka daje przynajmniej jedną z wymienionych poniżej możliwość (przykłady dla ZAPLO):

 • utworzenia konta ZAPLO
 • logowania do konta ZAPLO (profil klienta ZAPLO)
 • podawania danych kontaktowych do ZAPLO czy zapisywania się do newslettera ZAPLO
 • korzystania z wyszukiwarki ZAPLO
 • podawania ZAPLO danych osobistych lub danych finansowych
 • aktualizacji danych osobistych, danych kontaktowych lub danych finansowych, zmiana loginu lub hasła logowania ZAPLO
!! unikaj stron bez ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https), na której zamierzasz wykonać czynności, o których mowa powyżej !!

Na stronie znajdziesz również informacje o bezpiecznym logowaniu ZAPLO i o tym na co zwrócić uwagę, aby spłata ZAPLO była bezpieczna.

Windykacja ZAPLO

Odwiedź stronę Zaplo aby uzyskać aktualne informacje nt. windykacji.

Jak usunąć konto ZAPLO

Szczegółowe informacje o tym jak usunąć konto Zaplo można znaleźć w polityce prywatności na stronie Zaplo, poniżej wybrane zagadnienia związane z przetwarzaniem danych osobowych, w ramach których masz następujące prawa:

 • prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych
 • prawo do otrzymania swoich danych osobowych w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym, nadającym się do odczytu maszynowego formacie (prawo do przenoszenia danych)
 • prawo do żądania usunięcia Twoich danych osobowych (prawo do bycia zapomnianym)
 • prawo do wniesienia sprzeciwu do przetwarzania Twoich danych osobowych oraz w określonych przypadkach prawo ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych
 • bezwarunkowe prawo do wniesienia sprzeciwu do przetwarzania Twoich danych osobowych do celów marketingu bezpośredniego
 • masz prawo żądać poprawienia danych, w pewnym zakresie możesz dokonać poprawienia danych samodzielnie za pośrednictwem swojego profilu klienta Zaplo

Na stronie firmy można znaleźć również wniosek o usunięcie danych osobowych - zwracamy uwagę na fakt, iż w przypadku dalszego korzystania z usług oferowanych przez Vivus/Zaplo, nie będzie można usunąć Twoich danych osobowych do czasu zakończenia świadczenia usług. Więcej informacji na stronie Zaplo, na którą odsyłamy.

Pożyczka ZAPLO

RRSO 132.40%

Od 21 do 75 lat
Ile pożyczę od ZAPLO?

1 000 - 6 000 zł

Na ile pożyczę od ZAPLO?

3 miesiące

Przedłużenie spłaty: możliwe o 1 miesiąc

Przypomnienie hasła ZAPLO

W jaki sposób przypomnieć hasło logowania Zaplo? Jak odzyskać hasło logowania Zaplo?

Przejdź na stronę Zaplo i naciśnij Nie pamiętam hasła. W kolejnym kroku wpisz numer telefonu, który podałeś w procesie rejestracji i postępuj zgodnie z instrukcją, po które logowanie Zaplo powinno być możliwe. Przypominam też jaki jest login Zaplo - jest nim adres e-mail podany w procesie rejestracji.

Login ZAPLO

Jaki jest login Zaplo? Loginem Zaplo jest Twój adres e-mail podany w procesie rejestracji. Aby zalogować się do Zaplo podaj login i hasło, które znane jest tylko Tobie.

Jeśli nie pamiętasz hasła logowania, to odzyskaj hasło z użyciem telefonu komórkowego, który podałeś podczas rejestracji. Jeśli nie pamiętasz loginu Zaplo, znajdziesz go w umowie pożyczki. Czy można zmienić adres e-mail (login Zaplo)? Tak! Jeśli chcesz zmienić adres e-mail, to zaloguj się na Twój Profil Klienta Zaplo, wejdź w zakładkę Twoje Zaplo, a następnie kliknij przy adresie e-mail żółty przycisk.

Kod rabatowy ZAPLO

🛒Promocje i darmowe kody rabatowe ZAPLO, aktualne zniżki i rabaty do wykorzystania w ZAPLO - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody rabatowe ZAPLO, użyj kodu rabatowego i ✔️️sprawdź ile możesz zaoszczędzić - szczegóły po kliknięciu na kod rabatowy ZAPLO.

Brak kodów rabatowych ZAPLO?!

Kody i kupony rabatowe umożliwiają skorzystanie ze zniżki. Niestety nie posiadamy informacji o kodach rabatowych ZAPLO, którymi moglibyśmy podzielić się się z Tobą - ZAPLO nie udostępnia kodów rabatowych albo na stałe lub czasowo nie udziela pożyczek z kodem rabatowym.

Zmiana warunków i kody rabatowe ZAPLO są ponownie dostępne? Poinformuj nas w komentarzu o zmianie kodów rabatowych ZAPLO albo innych istotnych informacjach związanych z kodami rabatowymi ZAPLO, dziękujemy 🙂.

Posiadasz aktywny kod rabatowy ZAPLO? Prosimy o informację jeśli posiadasz kod rabatowy ZAPLO, z którego nie będziesz korzystać i którym możesz podzielić się z innymi Czytelnikami. Zastrzegamy jednak, że nie odpowiadamy za jakość pozystanego w ten sposób kodu rabatowego ZAPLO.

Profil Klienta ZAPLO

Profil Klienta Zaplo to miejsce, gdzie możesz zalogować się, sprawdzić warunki pożyczki czy zmienić adres e-mail (login Zaplo).

Aby zalogować się do Profilu Klienta wejdź na stronę internetową Zaplo, na której w prawym górnym rogu znajduje się przycisk Zaloguj się - kliknij a następnie wprowadź Twój adres e-mail oraz hasło, loginem Zaplo jest Twój adres e-mail.

Aby zawnioskować o kolejną pożyczkę Zaplo zaloguj się na Twój Profil Klienta, a następnie za pomocą suwaków wybierz kwotę i okres trwania pożyczki, jaki Cię interesuje. Możesz też samodzielnie wpisać te wartości w dedykowane pola i uzupełnij wymagane dane. A jeśli interesuje Cię pożyczka na krótszy okres czasu zaloguj się do Vivus.

Promocja ZAPLO

Promocje ZAPLO: 🛒promocja dla stałych klientów, promocja na święta, kod promocyjny ZAPLO / kod rabatowy, ZAPLO zniżki i rabaty.

Promocja ZAPLO?

Czy można znaleźć promocje w ZAPLO? Czy u ZAPLO są promocje?

Niestety nie udało nam się znaleźć promocji w ZAPLO! Poinformuj nas w komentarzu o zmianie zmianie lub nowych promocjach ZAPLO albo innych istotnych informacjach związanych z promocjami ZAPLO, dziękujemy 🙂.

Kod promocyjny ZAPLO

Darmowe kody promocyjne ZAPLO, zniżki i aktualne rabaty do wykorzystania w ZAPLO - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody promocyjne ZAPLO, użyj kodu promocyjnego i ✔️️oszczędzaj pieniądze - szczegóły po kliknięciu na kupon rabatowy ZAPLO.

Brak kodu promocyjnego ZAPLO?!

Kody i kupony promocyjne umożliwiają skorzystanie ze zniżki. Niestety nie posiadamy informacji o kodach promocyjnych ZAPLO, którymi moglibyśmy podzielić się się z Tobą - ZAPLO nie udostępnia kodów promocyjnych albo na stałe lub czasowo nie udziela pożyczek z kuponami promocyjnymi.

Zmiana warunków i kody promocyjne ZAPLO są ponownie dostępne? Poinformuj nas w komentarzu o zmianie kodów promocyjnych ZAPLO albo innych istotnych informacjach związanych z kodami promocyjnymi ZAPLO, za które dziękujemy 🙂.

Posiadasz aktywny kod promocyjny ZAPLO? Prosimy o informację jeśli posiadasz kod promocyjny ZAPLO, z którego nie będziesz korzystać i którym możesz podzielić się z innymi Czytelnikami. Zastrzegamy jednak, że nie odpowiadamy za jakość pozystanego w ten sposób kodu promocyjnego ZAPLO.

Pożyczka ZAPLO

RRSO 132.40%

Od 21 do 75 lat
Ile pożyczę od ZAPLO?

1 000 - 6 000 zł

Na ile pożyczę od ZAPLO?

3 miesiące

Przedłużenie spłaty: możliwe o 1 miesiąc

Pierwsza pożyczka ZAPLO

Jak złożyć wniosek o pierwszą pożyczkę Zaplo? To proste, przejdź na stronę Zaplo i skorzystaj z kalkulatora na stronie internetowej, kalkulator Zaplo znajdziesz w prawej części strony. Za pomocą suwaków wybierz kwotę oraz okres trwania pożyczki, jaki Cię interesuje, a następnie uzupełnij formularz rejestracyjny i wypełnij dane we wniosku.

Wnioskując pierwszy raz rejestrujesz się na stronie Zaplo i od tej pory posiadasz swój indywidualny Profil Klienta Zaplo. Pamiętaj, możesz wnioskować aż o 6 000 zł bez zaświadczeń o dochodach!

Przedłużenie spłaty ZAPLO

Jak przedłużyć spłatę pożyczki ratalnej ZAPLO? Czy można przedłużyć spłatę pożyczki ratalnej ZAPLO? Jakie są warunki wydłużenia spłaty?

✔️możliwe o 1 miesiąc
✔️zobacz też refinansowanie ZAPLO

Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie www ZAPLO, na którą odsyłamy - kliknij banner aby przejść na stronę ZAPLO.

Warunki pożyczki ZAPLO zmieniły się i nie jest możliwe przedłużenie spłaty? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do ZAPLO.

Refinansowanie ZAPLO

Refinansowanie pożyczki ratalnej ZAPLO nie jest możliwe. ZAPLO nie umożliwia refinansowania pożyczki. Sprawdź czy istnieje możliwość przedłużenia spłaty ZAPLO.

Jest możliwe refinansowanie ZAPLO? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do ZAPLO.

Opinie o ZAPLO

ZAPLO Opinie to prezentacja ZAPLO wraz z opiniami i komentarzami o ZAPLO oraz opiniami ekspertów. Jeśli korzystałeś z ZAPLO, to ✍️wyraź swoją opinię o ZAPLO, dodaj komentarz o ZAPLO.

Dlaczego warto dodać komentarz? Wyrażając opinię o ZAPLO czy innych firmach udzielających pożyczek, pomagasz promować te firmy, które przestrzegają prawa i dobrych praktyk na rynku pożyczek pozabankowych oraz eliminować firmy działające w sposób nieuczciwy czy nielegalny lub niezgodny z dobrymi zasadami. Podobnie z ZAPLO - Twoja ocena ZAPLO i opinia pomaga innym w wyborze oferty ZAPLO spośród innych tego typu dostępnych na rynku.

Warto też dodać, że firmy oferujące usługi pozabankowe, zazwyczaj eksponują tylko najlepsze strony swojej oferty. Prawo zmusza je do przejrzystości, ale to co nie jest wymuszone prawnie, może zostać dyskretnie ukryte czy przemilczane. Czy to samo ma miejsce u ZAPLO? Gorąco zachęcamy do podzielenia się opinią, wyrażenia zdania czy działalność ZAPLO jest zgodna z przepisami prawa i zasadami etycznymi? Jesteś albo byłeś klientem ZAPLO? Wyraź swoje zdanie, podziel się opinią o ZAPLO, tak aby inni mogli jak najlepiej również wybrać pożyczkę dla siebie.

Pożyczka ZAPLO

RRSO 132.40%

Od 21 do 75 lat
Ile pożyczę od ZAPLO?

1 000 - 6 000 zł

Na ile pożyczę od ZAPLO?

3 miesiące

Przedłużenie spłaty: możliwe o 1 miesiąc

Informacje prawne i przykład reprezentatywny: Przykład reprezentatywny dla pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 132,40%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 3 100 zł; zmienna stopa oprocentowania 15,7%, całkowity koszt pożyczki 461,90 zł (w tym: prowizja 380,43 zł, odsetki 81,47 zł); całkowita kwota do zapłaty 3561,90 zł, płatna w 3 miesięcznych ratach po 1187,30 zł. Kalkulacja na dzień 01.12.2023 r. Udzielenie pożyczki zależy od dokonania uprzedniej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Opłata rejestracyjna (zwrotna): 1 gr. Szczegółowe inf. na stronie ZAPLO, na którą odsyłamy.

Dodaj opinię

ZAPLO opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń ZAPLO opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "ZAPLO opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty"