Wandoo odstąpienie od umowy

Odstąpienie od umowy Wandoo

RRSO 313.50%

Od 20 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Wandoo?

100 - 10 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile pożyczę od Wandoo?

30 dni

Przedłużenie spłaty: zaloguj się do Wandoo i skorzystaj z przedłużenia spłaty pożyczki

Odstąpienie od umowy WandooPrzysługuje Ci 14 dni na odstąpienie od umowy Wandoo, bez ponoszenia żadnych opłat. Nie musisz Wandoo podawać powodu odstąpienia od umowy.
Najważniejsze informacje o Wandoo znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Wandoo Odstąpienie od umowy" - zobacz też pełny opis Wandoo.

Czym jest odstąpienie od umowy? Kiedy mogę odstąpić?

Wandoo odstąpienie od umowy - sprawdź kiedy można to zrobić. Wandoo odstąpienie od umowy - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w zakresie odstąpienia od umowy Wandoo, albo daj znać jeśli opisywane warunki odstąpienia od umowy zmieniły się.

W jaki sposób można odstąpić od umowy pożyczki w Wandoo? Zgodnie z polskim prawem każdemu klientowi, który zawarł z Wandoo umowę pożyczki, przysługuje 14 dni na odstąpienie od umowy, bez żadnych opłat. Nie musisz też uzasadniać swojej decyzji, możesz odstąpić od umowy Wandoo bez podawania powodu.

Aby odstąpienie zostało przeprowadzone poprawnie, należy w ciągu 14 dni od zawarcia umowy pożyczki z Wandoo wysłać stosowne oświadczenie. Wzór odstąpienia od umowy powinien zostać dołączony do Twojej umowy pożyczki Wandoo, przykładowy wzór znajdziesz też poniżej.

Dokument odstąpienia od umowy należy wydrukować, wypełnić (nie zapomnij podpisać) i dostarczyć do Wandoo.

W jaki sposób dostarczyć odstąpienie od umowy? Można wysłać je listem poleconym, aby posiadać potwierdzenie nadania listu, na które (w razie potrzeby) będzie można się powołać. Innym sposobem jest dostarczenie odstąpienia od umowy bezpośrednio do siedziby Wandoo - postępując w ten sposób pamiętaj o pobraniu potwierdzeniu (np. na ksero odstąpienia od umowy ze stemplem). Poniżej adres Wandoo:

ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa
- zalecamy przejście na stronę www Wandoo i sprawdzenie czy podany adres korespondencyjny jest aktualny!

Warto sprawdzić czy w Wandoo oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość można wysłać w formie elektronicznej. Dlaczego? Taka forma oszczędzi czas potrzebny do udania się na pocztę, nie wspominając o koszcie zakupu znaczków pocztowych. Zalecamy przejście na stronę www Wandoo i sprawdzenie czy Wandoo przyjmuje oświadczenia odstąpienia od umowy w formie elektronicznej albo jakie są inne możliwości odstąpienia od umowy w Wandoo!

Po wysłaniu do Wandoo odstąpienia od umowy oczekuj na zaakceptowanie go przez Wandoo. O akceptacji zostaniesz powiadomiony listownie, mailowo lub telefonicznie. Od czasu powiadomienia masz 30 dni na zwrócenie do Wandoo całkowitej pożyczonej sumy pieniędzy, bez żadnych kosztów (bez prowizji czy oprocentowania).

Odstąpiłeś od umowy Wandoo? Próbowałeś odstąpić od umowy Wandoo ale z jakiegoś powodu nie udało się tego zrobić? Daj znać w komentarzu, dyskutuj na forum albo podziel się z innymi Czytelnikami opinią o Wandoo.

Odstąpienie od umowy - wzór pisma

Poniżej znajdziesz wzór pisma odstąpienia od umowy Wandoo. To jedynie wzór pisma "oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", ale możesz go skopiować, wypełnić i wysłać do Wandoo lub pobrać i zmienić pismo wg własnej potrzeby.

 

                                                                                miejscowość i data: ...........................................................

 

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

imię, nazwisko i adres konsumenta                                        nazwa i adres przedsiębiorstwa

 

 

 

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

 

 

Oświadczam, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz. 827) odstępuję od umowy nr ............................................ zawartej dnia ............................................ dotyczącej zakupu towaru/usługi ........................... ........................................ .......................................... .......................................... ..........................................

 

 

                                                                                                                                  ...................................................

                                                                                                                                  podpis konsumenta

 

(zalecamy też aby sprawdzić aktualny wzór odstąpienia od umowy i aktualny adres korespondencyjny na stronie Wandoo)

Wandoo odstąpienie od umowy opinie

Wandoo odstąpienie od umowy brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Wandoo odstąpienie od umowy opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Wandoo odstąpienie od umowy forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Odstąpienie od umowy Wandoo pytania i odpowiedzi

Więcej o odstąpieniu od umowy Wandoo

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Wandoo odstąpienie od umowy" - znajdziesz na niej więcej informacji o odstąpieniu od umowy Wandoo. Na stronie Wandoo odstąpienie od umowy będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Wandoo, zapoznanie się z logowaniem Wandoo i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Wandoo - zapraszamy.

RRSO313.50% (RRSO przykład reprezentatywny)
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Wandoo zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.
Sprawdź na stronie Wandoo