Wandoo opinie

Opinie o Wandoo

RRSO 313.50%

Od 20 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Wandoo?

100 - 10 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile pożyczę od Wandoo?

30 dni

Przedłużenie spłaty: zaloguj się do Wandoo i skorzystaj z przedłużenia spłaty pożyczki

Wandoo OpiniePoznaj opinie o Wandoo - przeczytaj opinie innych albo wyraź własne zdanie o wandoo.pl, dyskutuj na forum Wandoo, dodaj komentarz i wyraź opinie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że Wandoo opinie to nie tylko Twoje zdanie o Wandoo, ale również innych Czytelników.
Najważniejsze informacje o Wandoo znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Wandoo Opinie o" - zobacz też pełny opis Wandoo.

Dlaczego opinie?

Wandoo Opinie to prezentacja Wandoo wraz z opiniami i komentarzami o Wandoo oraz opiniami ekspertów. Jeśli korzystałeś z Wandoo, to ✍️wyraź swoją opinię o Wandoo, dodaj komentarz o Wandoo.

Dlaczego warto dodać komentarz? Wyrażając opinię o Wandoo czy innych firmach udzielających pożyczek, pomagasz promować te firmy, które przestrzegają prawa i dobrych praktyk na rynku pożyczek pozabankowych oraz eliminować firmy działające w sposób nieuczciwy czy nielegalny lub niezgodny z dobrymi zasadami. Podobnie z Wandoo - Twoja ocena Wandoo i opinia pomaga innym w wyborze oferty Wandoo spośród innych tego typu dostępnych na rynku.

Warto też dodać, że firmy oferujące usługi pozabankowe, zazwyczaj eksponują tylko najlepsze strony swojej oferty. Prawo zmusza je do przejrzystości, ale to co nie jest wymuszone prawnie, może zostać dyskretnie ukryte czy przemilczane. Czy to samo ma miejsce u Wandoo? Gorąco zachęcamy do podzielenia się opinią, wyrażenia zdania czy działalność Wandoo jest zgodna z przepisami prawa i zasadami etycznymi? Jesteś albo byłeś klientem Wandoo? Wyraź swoje zdanie, podziel się opinią o Wandoo, tak aby inni mogli jak najlepiej również wybrać pożyczkę dla siebie.

Wandoo opinie

Opcja refinansowania w dawniej szanowanej przeze mnie firmie Wandoo to jeden wielki kant mający na celu przyciągnięcie nowych klientów. Ja z powodu niespodziewanej wcześniej diagnozy mojego męża (najgorszej, wymagającej niezbędnych dla jego życia prywatnych badań i leków) przez mój Panel Klienta na Wandoo złożyłam wniosek o refinansowanie pożyczki o 30 dni. Ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu zgody na refinansowanie nie dostałam - mailem dostałam informację, że nie dostałam "nowej" pożyczki, że mój wniosek o refinansowanie został odrzucony, gdyż (i tu cytat): "Pożyczka, o którą Pan/i wnioskował/a nie może zostać przyznana z uwagi na nasze procedury wewnętrzne". Skoro refinansowanie pożyczek jest sprzeczne z procedurami wewnętrznymi Wandoo, to jakim prawem firma ta np. na moim Panelu Klienta poinformowała mnie, że MAM możliwość refinansowania tej pożyczki? Dodam, że w przeszłości miałam terminowe spłaty innych pożyczek w Wandoo. Czuję się oszukana przez tę firmę i z przykrością przed zaciąganiem w niej pożyczek ostrzegam, tym bardziej, że np. dn. 05 października 2023r. od Wandoo dostałam smsa treści, cyt.: "Czeka na Ciebie Gwarantowane 550.00. Odbierz swoją gotówkę logując się na www.wandoo.pl lub zadzwoń 608430880." I zadzwoniłam na drugi dzień, ponieważ w dniu otrzymania tego smsa nie miałam czasu zadzwonić i co usłyszałam? Że ta oferta 550 zł dodatkowej kwoty pożyczki dla mnie była aktualna, ale na WCZORAJ, a nie na dzisiaj. Po raz kolejny wobec tego Wandoo wprowadziło mnie w błąd i to mimo, że z treści w/w smsa absolutnie nie wynikało, że oferta - ta przecież jak wynika z otrzymanego przeze mnie smsa GWARANTOWANA kwota 550 zł - jest aktualna wyłącznie przed północą, w ciągu kilku godzin czy kilku minut. Więc kłamstwo po raz kolejny. [2023-11-02]

Szybka decyzja, szybki przelew, polecam! Wandoo to teraz najlepsza pożyczka i na dodatek jest pierwsza pożyczka do 1000 za darmo. Minus to że nie ma kolejnych za darmo jak już to zaczyna być u niektórych innych [2021-03-10]

Warto sprawdzić Wandoo bo pierwsza pożyczka jest darmowa, polecam! [2021-01-07]

Dodaj opinię

Wandoo opinie opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Wandoo opinie forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Wandoo wniosek - jak otrzymać pożyczkę? Jeśli jesteś nowym klientem - przejdź na stronę Wandoo, a następnie wybierz w kalkulatorze kwotę pożyczki i termin spłat, możesz również sprawdzić promocję Wandoo. Jeśli wszystko się zgadza, to Złóż wniosek wypełniając formularz rejestracyjny:

  • wpisz swoje nazwisko
  • wpisz swój PESEL
  • wpisz serię i numer dowodu osobistego oraz podaj stan cywilny
  • podaj numer telefonu i adres e-mail oraz kod pocztowy

Podaj dane zatrudnienia: rodzaj i miesięczny dochód oraz ustaw hasło - hasło powinno składać się co najmniej z 8 znaków, w tym zawierać wielkie i małe litery, cyfry lub znak specjalny.

Masz już konto Wandoo i chcesz złożyć wniosek o kolejną pożyczkę? Nic prostszego! Zaloguj się do Wandoo na swój profil w prawym górnym rogu. Jako Loginu użyj adresu email podanego przy rejestracji (to Twój login Wandoo). Jeśli nie pamiętasz jakie ustawiłeś hasło, użyj opcji przypomnienia - nowe hasło Wandoo wyśle na maila.

Konto bankowe w Wandoo potwierdzisz przelewem albo za pomocą usługi Kontomatik (pożyczka bez grosza).

Zobacz jak złożyć wniosek?

✍Do złożenia wniosku Wandoo niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, wniosek Wandoo złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca. Inne wymagania do wniosku Wandoo? ⭐Podziel się informacją w komentarzu.

Opinie Wandoo pytania i odpowiedzi

Więcej o opiniach Wandoo

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Wandoo opinie" - znajdziesz na niej więcej informacji o opiniach Wandoo. Na stronie Wandoo opinie będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Wandoo, zapoznanie się z logowaniem Wandoo i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Wandoo - zapraszamy.

WniosekWniosek Wandoo możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek przejdź na stronę Wandoo i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Składając wniosek wandoo.pl zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę Wandoo.
RRSO313.50% (RRSO przykład reprezentatywny)
Opinie o WandooPoznaj opinie o Wandoo - przeczytaj opinie innych albo wyraź własne zdanie o wandoo.pl, dyskutuj na forum Wandoo, dodaj komentarz i wyraź opinie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że Wandoo opinie to nie tylko Twoje zdanie o Wandoo, ale również innych Czytelników.Opinie o Wandoo to jednocześnie przydatne źródło wiedzy o finansowaniu Wandoo dla Ciebie i innych. Przypominamy też, że opinia o Wandoo jest (zazwyczaj) subiektywnym poglądem jej autora, z którą nie musisz się zgadzać - zapraszamy do dyskusji o wandoo.pl!
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Wandoo zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Sprawdź opinie o Wandoo