Karta TRZYNASTKA odstąpienie od umowy

Odstąpienie od umowy Karta TRZYNASTKA opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

FENIKO

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile od FENIKO

300 - 5000 zł

✔️ bez BIG
Na ile od FENIKO

30 - 61 dni

Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Pożyczka PLUS

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 do 73 lat
Ile od Pożyczka PLUS

200 - 15 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile od Pożyczka PLUS

10 - 45 dni

Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Odstąpienie od umowy Karta TRZYNASTKA lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty):

Odstąpienie od umowy Karta TRZYNASTKA

🦉promocja❗
RRSO 0%

Od 20 do 70 lat
Ile od Karta TRZYNASTKA

200 - 8000 zł

Na ile od Karta TRZYNASTKA

1 - 360 dni

Odstąpienie od umowy Karta TRZYNASTKAPrzysługuje Ci 14 dni na odstąpienie od umowy Karta TRZYNASTKA, bez ponoszenia żadnych opłat. Nie musisz Karta TRZYNASTKA podawać powodu odstąpienia od umowy.
Najważniejsze informacje o Karta TRZYNASTKA znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Karta TRZYNASTKA Odstąpienie od umowy"

Czym jest odstąpienie od umowy? Kiedy mogę odstąpić?

Karta TRZYNASTKA odstąpienie od umowy - sprawdź kiedy można to zrobić. Karta TRZYNASTKA odstąpienie od umowy - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w zakresie odstąpienia od umowy Karta TRZYNASTKA, albo daj znać jeśli opisywane warunki odstąpienia od umowy zmieniły się.

W jaki sposób można odstąpić od umowy pożyczki w Karta TRZYNASTKA? Zgodnie z polskim prawem każdemu klientowi, który zawarł z Karta TRZYNASTKA umowę pożyczki, przysługuje 14 dni na odstąpienie od umowy, bez żadnych opłat. Nie musisz też uzasadniać swojej decyzji, możesz odstąpić od umowy Karta TRZYNASTKA bez podawania powodu.

Aby odstąpienie zostało przeprowadzone poprawnie, należy w ciągu 14 dni od zawarcia umowy pożyczki z Karta TRZYNASTKA wysłać stosowne oświadczenie. Wzór odstąpienia od umowy powinien zostać dołączony do Twojej umowy pożyczki Karta TRZYNASTKA, przykładowy wzór znajdziesz też poniżej.

Dokument odstąpienia od umowy należy wydrukować, wypełnić (nie zapomnij podpisać) i dostarczyć do Karta TRZYNASTKA.

W jaki sposób dostarczyć odstąpienie od umowy? Można wysłać je listem poleconym, aby posiadać potwierdzenie nadania listu, na które (w razie potrzeby) będzie można się powołać. Innym sposobem jest dostarczenie odstąpienia od umowy bezpośrednio do siedziby Karta TRZYNASTKA - postępując w ten sposób pamiętaj o pobraniu potwierdzeniu (np. na ksero odstąpienia od umowy ze stemplem). Poniżej adres Karta TRZYNASTKA:

YOLO S.A. al. Wojska Polskiego 49 B, 64-920 Piła
- zalecamy przejście na stronę www Karta TRZYNASTKA i sprawdzenie czy podany adres korespondencyjny jest aktualny!

Po wysłaniu do Karta TRZYNASTKA odstąpienia od umowy oczekuj na zaakceptowanie go przez Karta TRZYNASTKA. O akceptacji zostaniesz powiadomiony listownie, mailowo lub telefonicznie. Od czasu powiadomienia masz 30 dni na zwrócenie do Karta TRZYNASTKA całkowitej pożyczonej sumy pieniędzy, bez żadnych kosztów (bez prowizji czy oprocentowania).

Odstąpiłeś od umowy Karta TRZYNASTKA? Próbowałeś odstąpić od umowy Karta TRZYNASTKA ale z jakiegoś powodu nie udało się tego zrobić? Daj znać w komentarzu, dyskutuj na forum albo podziel się z innymi Czytelnikami opinią o Karta TRZYNASTKA.

Odstąpienie od umowy - wzór pisma

Poniżej znajdziesz wzór pisma odstąpienia od umowy Karta TRZYNASTKA. To jedynie wzór pisma "oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", ale możesz go skopiować, wypełnić i wysłać do Karta TRZYNASTKA lub pobrać i zmienić pismo wg własnej potrzeby.

 

                                                                                miejscowość i data: ...........................................................

 

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

imię, nazwisko i adres konsumenta                                        nazwa i adres przedsiębiorstwa

 

 

 

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

 

 

Oświadczam, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz. 827) odstępuję od umowy nr ............................................ zawartej dnia ............................................ dotyczącej zakupu towaru/usługi ........................... ........................................ .......................................... .......................................... ..........................................

 

 

                                                                                                                                  ...................................................

                                                                                                                                  podpis konsumenta

 

(zalecamy też aby sprawdzić aktualny wzór odstąpienia od umowy i aktualny adres korespondencyjny na stronie Karta TRZYNASTKA)

Karta TRZYNASTKA odstąpienie od umowy opinie

Karta TRZYNASTKA odstąpienie od umowy brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Karta TRZYNASTKA odstąpienie od umowy opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Karta TRZYNASTKA odstąpienie od umowy forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Więcej o odstąpieniu od umowy Karta TRZYNASTKA

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Karta TRZYNASTKA odstąpienie od umowy" - znajdziesz na niej więcej informacji o odstąpieniu od umowy Karta TRZYNASTKA. Na stronie Karta TRZYNASTKA odstąpienie od umowy będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Karta TRZYNASTKA, zapoznanie się z logowaniem Karta TRZYNASTKA i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Karta TRZYNASTKA - zapraszamy.

RRSO0% (RRSO przykład reprezentatywny)
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Karta TRZYNASTKA zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż Karta TRZYNASTKA:

Smartney

RRSO 24.48%

Kod rabatowy 5%
Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

2000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile od Smartney

6 - 96 miesięcy

ZAPLO

RRSO 132.40%

Od 21 do 75 lat
Ile od ZAPLO

1 000 - 6 000 zł

Na ile od ZAPLO

3 miesiące

Przedłużenie spłaty: możliwe o 1 miesiąc

Karta TRZYNASTKA odstąpienie od umowy - wzór pisma Odstąpienie od umowy pożyczki Karta TRZYNASTKA, kiedy można odstąpić od umowy Karta TRZYNASTKA? Wzory pism odstąpienia od umowy.