taRata odstąpienie od umowy

Odstąpienie od umowy taRata opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

Smartney

RRSO 24.49%

Kod rabatowy 5%
Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 150 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 120 miesięcy

Wonga

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Wonga?

200 - 15 000 zł

Na ile pożyczę od Wonga?

2 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Odstąpienie od umowy taRata lub do szczegółowego opisu:

Odstąpienie od umowy taRata

RRSO 11.61%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od taRata?

100 - 60 000 zł

✔️ bazy zależne od pożyczkodawcy
Na ile pożyczę od taRata?

3 - 36 miesięcy

Odstąpienie od umowy taRataPrzysługuje Ci 14 dni na odstąpienie od umowy taRata, bez ponoszenia żadnych opłat. Nie musisz taRata podawać powodu odstąpienia od umowy.
Najważniejsze informacje o taRata znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "taRata Odstąpienie od umowy" - zobacz też pełny opis taRata.

Czym jest odstąpienie od umowy? Kiedy mogę odstąpić?

taRata odstąpienie od umowy - sprawdź kiedy można to zrobić. taRata odstąpienie od umowy - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w zakresie odstąpienia od umowy taRata, albo daj znać jeśli opisywane warunki odstąpienia od umowy zmieniły się.

W jaki sposób można odstąpić od umowy pożyczki w taRata? Zgodnie z polskim prawem każdemu klientowi, który zawarł z taRata umowę pożyczki, przysługuje 14 dni na odstąpienie od umowy, bez żadnych opłat. Nie musisz też uzasadniać swojej decyzji, możesz odstąpić od umowy taRata bez podawania powodu.

Aby odstąpienie zostało przeprowadzone poprawnie, należy w ciągu 14 dni od zawarcia umowy pożyczki z taRata wysłać stosowne oświadczenie. Wzór odstąpienia od umowy powinien zostać dołączony do Twojej umowy pożyczki taRata, przykładowy wzór znajdziesz też poniżej.

Zwracamy uwagę, że taRata to pośrednik finansowy.
Rozważając odstąpienie od umowy dla wniosku złożonego w taRata warto o tym pamiętać, gdyż niezbędne może być (choć nie musi) złożenie oświadczenie o odstąpieniu od umowy u pożyczkodawcy, a nie u pośrednika, jakim jest taRata. W przypadku pytań lub wątpliwości zalecamy kontakt z taRata.

Dokument odstąpienia od umowy należy wydrukować, wypełnić (nie zapomnij podpisać) i dostarczyć do taRata.

W jaki sposób dostarczyć odstąpienie od umowy? Można wysłać je listem poleconym, aby posiadać potwierdzenie nadania listu, na które (w razie potrzeby) będzie można się powołać. Innym sposobem jest dostarczenie odstąpienia od umowy bezpośrednio do siedziby taRata - postępując w ten sposób pamiętaj o pobraniu potwierdzeniu (np. na ksero odstąpienia od umowy ze stemplem). Poniżej adres taRata:

Findao sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleja Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa
- zalecamy przejście na stronę www taRata i sprawdzenie czy podany adres korespondencyjny jest aktualny!

Po wysłaniu do taRata odstąpienia od umowy oczekuj na zaakceptowanie go przez taRata. O akceptacji zostaniesz powiadomiony listownie, mailowo lub telefonicznie. Od czasu powiadomienia masz 30 dni na zwrócenie do taRata całkowitej pożyczonej sumy pieniędzy, bez żadnych kosztów (bez prowizji czy oprocentowania).

Odstąpiłeś od umowy taRata? Próbowałeś odstąpić od umowy taRata ale z jakiegoś powodu nie udało się tego zrobić? Daj znać w komentarzu, dyskutuj na forum albo podziel się z innymi Czytelnikami opinią o taRata.

Odstąpienie od umowy - wzór pisma

Poniżej znajdziesz wzór pisma odstąpienia od umowy taRata. To jedynie wzór pisma "oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", ale możesz go skopiować, wypełnić i wysłać do taRata lub pobrać i zmienić pismo wg własnej potrzeby.

 

                                                                                miejscowość i data: ...........................................................

 

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

imię, nazwisko i adres konsumenta                                        nazwa i adres przedsiębiorstwa

 

 

 

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

 

 

Oświadczam, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz. 827) odstępuję od umowy nr ............................................ zawartej dnia ............................................ dotyczącej zakupu towaru/usługi ........................... ........................................ .......................................... .......................................... ..........................................

 

 

                                                                                                                                  ...................................................

                                                                                                                                  podpis konsumenta

 

(zalecamy też aby sprawdzić aktualny wzór odstąpienia od umowy i aktualny adres korespondencyjny na stronie taRata)

taRata odstąpienie od umowy opinie

taRata odstąpienie od umowy brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

taRata odstąpienie od umowy opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń taRata odstąpienie od umowy forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Więcej o odstąpieniu od umowy taRata

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "taRata odstąpienie od umowy" - znajdziesz na niej więcej informacji o odstąpieniu od umowy taRata. Na stronie taRata odstąpienie od umowy będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów taRata, zapoznanie się z logowaniem taRata i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku taRata - zapraszamy.

RRSO11.61% (RRSO przykład reprezentatywny)
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty taRata zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż taRata:

SuperGrosz

RRSO od 47.9%

Od 21 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od SuperGrosz?

1 000 - 30 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od SuperGrosz?

4 - 50 miesięcy

Pożyczka PLUS

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 do 73 lat
Ile pożyczę od Pożyczka PLUS?

300 - 15 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile pożyczę od Pożyczka PLUS?

10 - 45 dni

Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Sprawdź na stronie taRata