Szybka Gotówka odstąpienie od umowy

Odstąpienie od umowy Szybka Gotówka

RRSO 118.00%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Szybka Gotówka?

400 - 15 000 zł

✔️ bazy zależne od pożyczkodawcy
Na ile pożyczę od Szybka Gotówka?

7 - 65 dni

Odstąpienie od umowy Szybka GotówkaPrzysługuje Ci 14 dni na odstąpienie od umowy Szybka Gotówka, bez ponoszenia żadnych opłat. Nie musisz Szybka Gotówka podawać powodu odstąpienia od umowy.
Najważniejsze informacje o Szybka Gotówka znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Szybka Gotówka Odstąpienie od umowy" - zobacz też pełny opis Szybka Gotówka.

Czym jest odstąpienie od umowy? Kiedy mogę odstąpić?

Szybka Gotówka odstąpienie od umowy - sprawdź kiedy można to zrobić. Szybka Gotówka odstąpienie od umowy - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w zakresie odstąpienia od umowy Szybka Gotówka, albo daj znać jeśli opisywane warunki odstąpienia od umowy zmieniły się.

W jaki sposób można odstąpić od umowy pożyczki w Szybka Gotówka? Zgodnie z polskim prawem każdemu klientowi, który zawarł z Szybka Gotówka umowę pożyczki, przysługuje 14 dni na odstąpienie od umowy, bez żadnych opłat. Nie musisz też uzasadniać swojej decyzji, możesz odstąpić od umowy Szybka Gotówka bez podawania powodu.

Aby odstąpienie zostało przeprowadzone poprawnie, należy w ciągu 14 dni od zawarcia umowy pożyczki z Szybka Gotówka wysłać stosowne oświadczenie. Wzór odstąpienia od umowy powinien zostać dołączony do Twojej umowy pożyczki Szybka Gotówka, przykładowy wzór znajdziesz też poniżej.

Zwracamy uwagę, że Szybka Gotówka to pośrednik finansowy.
Rozważając odstąpienie od umowy dla wniosku złożonego w Szybka Gotówka warto o tym pamiętać, gdyż niezbędne może być (choć nie musi) złożenie oświadczenie o odstąpieniu od umowy u pożyczkodawcy, a nie u pośrednika, jakim jest Szybka Gotówka. W przypadku pytań lub wątpliwości zalecamy kontakt z Szybka Gotówka.

Dokument odstąpienia od umowy należy wydrukować, wypełnić (nie zapomnij podpisać) i dostarczyć do Szybka Gotówka.

W jaki sposób dostarczyć odstąpienie od umowy? Można wysłać je listem poleconym, aby posiadać potwierdzenie nadania listu, na które (w razie potrzeby) będzie można się powołać. Innym sposobem jest dostarczenie odstąpienia od umowy bezpośrednio do siedziby Szybka Gotówka - postępując w ten sposób pamiętaj o pobraniu potwierdzeniu (np. na ksero odstąpienia od umowy ze stemplem). Poniżej adres Szybka Gotówka:

Tribution Consult Ltd. Quijano Chambers, P.O. Box 3159, Road Town, Tortola, VG1110
- zalecamy przejście na stronę www Szybka Gotówka i sprawdzenie czy podany adres korespondencyjny jest aktualny!

Po wysłaniu do Szybka Gotówka odstąpienia od umowy oczekuj na zaakceptowanie go przez Szybka Gotówka. O akceptacji zostaniesz powiadomiony listownie, mailowo lub telefonicznie. Od czasu powiadomienia masz 30 dni na zwrócenie do Szybka Gotówka całkowitej pożyczonej sumy pieniędzy, bez żadnych kosztów (bez prowizji czy oprocentowania).

Odstąpiłeś od umowy Szybka Gotówka? Próbowałeś odstąpić od umowy Szybka Gotówka ale z jakiegoś powodu nie udało się tego zrobić? Daj znać w komentarzu, dyskutuj na forum albo podziel się z innymi Czytelnikami opinią o Szybka Gotówka.

Odstąpienie od umowy - wzór pisma

Poniżej znajdziesz wzór pisma odstąpienia od umowy Szybka Gotówka. To jedynie wzór pisma "oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", ale możesz go skopiować, wypełnić i wysłać do Szybka Gotówka lub pobrać i zmienić pismo wg własnej potrzeby.

 

                                                                                miejscowość i data: ...........................................................

 

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

imię, nazwisko i adres konsumenta                                        nazwa i adres przedsiębiorstwa

 

 

 

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

 

 

Oświadczam, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz. 827) odstępuję od umowy nr ............................................ zawartej dnia ............................................ dotyczącej zakupu towaru/usługi ........................... ........................................ .......................................... .......................................... ..........................................

 

 

                                                                                                                                  ...................................................

                                                                                                                                  podpis konsumenta

 

(zalecamy też aby sprawdzić aktualny wzór odstąpienia od umowy i aktualny adres korespondencyjny na stronie Szybka Gotówka)

Szybka Gotówka odstąpienie od umowy opinie

Szybka Gotówka odstąpienie od umowy brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Szybka Gotówka odstąpienie od umowy opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Szybka Gotówka odstąpienie od umowy forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Odstąpienie od umowy Szybka Gotówka pytania i odpowiedzi

Więcej o odstąpieniu od umowy Szybka Gotówka

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Szybka Gotówka odstąpienie od umowy" - znajdziesz na niej więcej informacji o odstąpieniu od umowy Szybka Gotówka. Na stronie Szybka Gotówka odstąpienie od umowy będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Szybka Gotówka, zapoznanie się z logowaniem Szybka Gotówka i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Szybka Gotówka - zapraszamy.

RRSO118.00% (RRSO przykład reprezentatywny)
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Szybka Gotówka zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż Szybka Gotówka:

Vivus

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 19 do 78 lat
Ile pożyczę od Vivus?

100 - 8 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Vivus?

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka gratis

FENIKO

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile pożyczę od FENIKO?

300 - 5 000 zł

✔️ bez BIG
Na ile pożyczę od FENIKO?

30 - 61 dni

Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Sprawdź na stronie Szybka Gotówka