KredytOK odstąpienie od umowy

Odstąpienie od umowy KredytOK opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

ZAPLO

RRSO 132.40%

Od 21 do 75 lat
Ile pożyczę od ZAPLO?

1 000 - 6 000 zł

Na ile pożyczę od ZAPLO?

3 miesiące

Przedłużenie spłaty: możliwe o 1 miesiąc

Wandoo

RRSO 313.50%

Od 20 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Wandoo?

100 - 10 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile pożyczę od Wandoo?

30 dni

Przedłużenie spłaty: zaloguj się do Wandoo i skorzystaj z przedłużenia spłaty pożyczki

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Odstąpienie od umowy KredytOK lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty):

Odstąpienie od umowy KredytOK

RRSO 48.69%

Od 21 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od KredytOK?

1 000 - 12 000 zł

Na ile pożyczę od KredytOK?

12 - 36 miesięcy

Odstąpienie od umowy KredytOKPrzysługuje Ci 14 dni na odstąpienie od umowy KredytOK, bez ponoszenia żadnych opłat. Nie musisz KredytOK podawać powodu odstąpienia od umowy.
Najważniejsze informacje o KredytOK znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "KredytOK Odstąpienie od umowy" - zobacz też pełny opis KredytOK.

Czym jest odstąpienie od umowy? Kiedy mogę odstąpić?

KredytOK odstąpienie od umowy - sprawdź kiedy można to zrobić. KredytOK odstąpienie od umowy - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w zakresie odstąpienia od umowy KredytOK, albo daj znać jeśli opisywane warunki odstąpienia od umowy zmieniły się.

W jaki sposób można odstąpić od umowy pożyczki w KredytOK? Zgodnie z polskim prawem każdemu klientowi, który zawarł z KredytOK umowę pożyczki, przysługuje 14 dni na odstąpienie od umowy, bez żadnych opłat. Nie musisz też uzasadniać swojej decyzji, możesz odstąpić od umowy KredytOK bez podawania powodu.

Aby odstąpienie zostało przeprowadzone poprawnie, należy w ciągu 14 dni od zawarcia umowy pożyczki z KredytOK wysłać stosowne oświadczenie. Wzór odstąpienia od umowy powinien zostać dołączony do Twojej umowy pożyczki KredytOK, przykładowy wzór znajdziesz też poniżej.

Dokument odstąpienia od umowy należy wydrukować, wypełnić (nie zapomnij podpisać) i dostarczyć do KredytOK.

W jaki sposób dostarczyć odstąpienie od umowy? Można wysłać je listem poleconym, aby posiadać potwierdzenie nadania listu, na które (w razie potrzeby) będzie można się powołać. Innym sposobem jest dostarczenie odstąpienia od umowy bezpośrednio do siedziby KredytOK - postępując w ten sposób pamiętaj o pobraniu potwierdzeniu (np. na ksero odstąpienia od umowy ze stemplem). Poniżej adres KredytOK:

Capital Service S.A. ul. Korczaka 73, 07-409 Ostrołęka
- zalecamy przejście na stronę www KredytOK i sprawdzenie czy podany adres korespondencyjny jest aktualny!

Warto sprawdzić czy w KredytOK oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość można wysłać w formie elektronicznej. Dlaczego? Taka forma oszczędzi czas potrzebny do udania się na pocztę, nie wspominając o koszcie zakupu znaczków pocztowych. Zalecamy przejście na stronę www KredytOK i sprawdzenie czy KredytOK przyjmuje oświadczenia odstąpienia od umowy w formie elektronicznej albo jakie są inne możliwości odstąpienia od umowy w KredytOK!

Po wysłaniu do KredytOK odstąpienia od umowy oczekuj na zaakceptowanie go przez KredytOK. O akceptacji zostaniesz powiadomiony listownie, mailowo lub telefonicznie. Od czasu powiadomienia masz 30 dni na zwrócenie do KredytOK całkowitej pożyczonej sumy pieniędzy, bez żadnych kosztów (bez prowizji czy oprocentowania).

Odstąpiłeś od umowy KredytOK? Próbowałeś odstąpić od umowy KredytOK ale z jakiegoś powodu nie udało się tego zrobić? Daj znać w komentarzu, dyskutuj na forum albo podziel się z innymi Czytelnikami opinią o KredytOK.

Odstąpienie od umowy - wzór pisma

Poniżej znajdziesz wzór pisma odstąpienia od umowy KredytOK. To jedynie wzór pisma "oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", ale możesz go skopiować, wypełnić i wysłać do KredytOK lub pobrać i zmienić pismo wg własnej potrzeby.

 

                                                                                miejscowość i data: ...........................................................

 

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

imię, nazwisko i adres konsumenta                                        nazwa i adres przedsiębiorstwa

 

 

 

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

 

 

Oświadczam, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz. 827) odstępuję od umowy nr ............................................ zawartej dnia ............................................ dotyczącej zakupu towaru/usługi ........................... ........................................ .......................................... .......................................... ..........................................

 

 

                                                                                                                                  ...................................................

                                                                                                                                  podpis konsumenta

 

(zalecamy też aby sprawdzić aktualny wzór odstąpienia od umowy i aktualny adres korespondencyjny na stronie KredytOK)

KredytOK odstąpienie od umowy opinie

KredytOK odstąpienie od umowy brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

KredytOK odstąpienie od umowy opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń KredytOK odstąpienie od umowy forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Odstąpienie od umowy KredytOK pytania i odpowiedzi

Więcej o odstąpieniu od umowy KredytOK

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "KredytOK odstąpienie od umowy" - znajdziesz na niej więcej informacji o odstąpieniu od umowy KredytOK. Na stronie KredytOK odstąpienie od umowy będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów KredytOK, zapoznanie się z logowaniem KredytOK i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku KredytOK - zapraszamy.

RRSO48.69% (RRSO przykład reprezentatywny)
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty KredytOK zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż KredytOK:

Vivus

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 19 do 78 lat
Ile pożyczę od Vivus?

100 - 8 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Vivus?

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka gratis

Finbo

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile pożyczę od Finbo?

500 - 15 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od Finbo?

30 dni

Przedłużenie spłaty: możliwość przedłużenia spłaty okresu - zadzwoń do Finbo
Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo