Credit Agricole odstąpienie od umowy

Odstąpienie od umowy Tani kredyt gotówkowy Credit Agricole, promocja Gotówka dla Ciebie

RRSO 11.52%

Od 21 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Credit Agricole?

do 20 000 zł

Okres spłaty (raty)

3 - 60 miesięcy

Odstąpienie od umowy Credit AgricolePrzysługuje Ci 14 dni na odstąpienie od umowy Credit Agricole, bez ponoszenia żadnych opłat. Nie musisz Credit Agricole podawać powodu odstąpienia od umowy.
Najważniejsze informacje o Credit Agricole znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Credit Agricole Odstąpienie od umowy"

Czym jest odstąpienie od umowy? Kiedy mogę odstąpić?

Credit Agricole odstąpienie od umowy - sprawdź kiedy można to zrobić. Credit Agricole odstąpienie od umowy - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w zakresie odstąpienia od umowy Credit Agricole, albo daj znać jeśli opisywane warunki odstąpienia od umowy zmieniły się.

W jaki sposób można odstąpić od umowy pożyczki w Credit Agricole? Zgodnie z polskim prawem każdemu klientowi, który zawarł z Credit Agricole umowę pożyczki, przysługuje 14 dni na odstąpienie od umowy, bez żadnych opłat. Nie musisz też uzasadniać swojej decyzji, możesz odstąpić od umowy Credit Agricole bez podawania powodu.

Aby odstąpienie zostało przeprowadzone poprawnie, należy w ciągu 14 dni od zawarcia umowy pożyczki z Credit Agricole wysłać stosowne oświadczenie. Wzór odstąpienia od umowy powinien zostać dołączony do Twojej umowy pożyczki Credit Agricole, przykładowy wzór znajdziesz też poniżej.

Dokument odstąpienia od umowy należy wydrukować, wypełnić (nie zapomnij podpisać) i dostarczyć do Credit Agricole.

W jaki sposób dostarczyć odstąpienie od umowy? Można wysłać je listem poleconym, aby posiadać potwierdzenie nadania listu, na które (w razie potrzeby) będzie można się powołać. Innym sposobem jest dostarczenie odstąpienia od umowy bezpośrednio do siedziby Credit Agricole - postępując w ten sposób pamiętaj o pobraniu potwierdzeniu (np. na ksero odstąpienia od umowy ze stemplem). Poniżej adres Credit Agricole:

Credit Agricole Bank Polska S.A. ul. Legnicka 48 bud. C-D 54-202 Wrocław
- zalecamy przejście na stronę www Credit Agricole i sprawdzenie czy podany adres korespondencyjny jest aktualny!

Po wysłaniu do Credit Agricole odstąpienia od umowy oczekuj na zaakceptowanie go przez Credit Agricole. O akceptacji zostaniesz powiadomiony listownie, mailowo lub telefonicznie. Od czasu powiadomienia masz 30 dni na zwrócenie do Credit Agricole całkowitej pożyczonej sumy pieniędzy, bez żadnych kosztów (bez prowizji czy oprocentowania).

Odstąpiłeś od umowy Credit Agricole? Próbowałeś odstąpić od umowy Credit Agricole ale z jakiegoś powodu nie udało się tego zrobić? Daj znać w komentarzu, dyskutuj na forum albo podziel się z innymi Czytelnikami opinią o Credit Agricole.

Odstąpienie od umowy - wzór pisma

Poniżej znajdziesz wzór pisma odstąpienia od umowy Credit Agricole. To jedynie wzór pisma "oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", ale możesz go skopiować, wypełnić i wysłać do Credit Agricole lub pobrać i zmienić pismo wg własnej potrzeby.

 

                                                                                miejscowość i data: ...........................................................

 

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

imię, nazwisko i adres konsumenta                                        nazwa i adres przedsiębiorstwa

 

 

 

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

 

 

Oświadczam, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz. 827) odstępuję od umowy nr ............................................ zawartej dnia ............................................ dotyczącej zakupu towaru/usługi ........................... ........................................ .......................................... .......................................... ..........................................

 

 

                                                                                                                                  ...................................................

                                                                                                                                  podpis konsumenta

 

(zalecamy też aby sprawdzić aktualny wzór odstąpienia od umowy i aktualny adres korespondencyjny na stronie Credit Agricole)

Credit Agricole odstąpienie od umowy opinie

Credit Agricole odstąpienie od umowy brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Credit Agricole odstąpienie od umowy opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Credit Agricole odstąpienie od umowy forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Odstąpienie od umowy Credit Agricole pytania i odpowiedzi

Więcej o odstąpieniu od umowy Credit Agricole

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Credit Agricole odstąpienie od umowy" - znajdziesz na niej więcej informacji o odstąpieniu od umowy Credit Agricole. Na stronie Credit Agricole odstąpienie od umowy będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Credit Agricole, zapoznanie się z logowaniem Credit Agricole i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Credit Agricole - zapraszamy.

🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Credit Agricole zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż Credit Agricole:

ZAPLO

RRSO 132.40%

Od 21 do 75 lat
Ile pożyczę od ZAPLO?

1 000 - 6 000 zł

Na ile pożyczę od ZAPLO?

3 miesiące

Przedłużenie spłaty: możliwe o 1 miesiąc

Pożyczka PLUS

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 do 73 lat
Ile pożyczę od Pożyczka PLUS?

300 - 15 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile pożyczę od Pożyczka PLUS?

10 - 45 dni

Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo